ראשון 30 באפריל 2017
ידיעות אחרונות
7 לילות • 23.03.2016
המדריך: ילדים
שי בר יעקב

אמיל והבלשים

ת' מדיטק. עיבוד לספרו הקלאסי של אריך קסטנר. גנב ערמומי גונב את כספו של אמיל ברכבת, וילדי ברלין נחלצים לעזרתו. עם אור מאיר, אביגיל ערמון, רודייה קוזלובסקי ועוד. ביים רפי ניב. מיועד: לגיל 7 ומעלה. לסיכום: סיפור הילדים הנפלא זוכה לבימוי ולעיבוד מקצועיים. כדאי מאוד לראות. מתי ואיפה: שבת (10.30), מדיטק חולון. *****

 

 

 

 

טינקרבל

מאור מימון הפקות. מאת מיכל קליין. טינקרבל, פיה שנולדה בעמק הפיות עם כנפיים מרשימות אך בלי יכולת תעופה, יוצאת למסע בעקבות האבקה המיוחדת שתאפשר לה לעוף. עם מיכל הקטנה, צחי נוי, עמרי רוטברד ועוד. ביים רני מגר. מיועד: לגיל 3־8. מתי ואיפה: שבת (11.00), אולם המופעים קיבוץ גבעת ברנר; ה' (16.30), היכל התרבות נתניה. טרם דורג.

 

לפתוח את הקופסא

ת' המילה. מאת רועי בירן. שני ליצנים מתמודדים עם השאלה הקיומית - לפתוח או לא לפתוח את הקופסא - ובינתיים עוברים עליהם שלל הרפתקאות בדמיון. עם הראל קרטס ורועי בירן. מיועד: לגיל 4־9. מתי ואיפה: שבת (11.30), מוזיאון ת"א. טרם דורג.

 

מזוודות ומציאות

ת' התיבה. כתבה וביימה: גל אביב קלדרון. מחול, קרקס וסלפסטיק. נולה עובדת ברציף האבדות והמציאות ברכבת. מזוודה אבודה אחת משנה את חייה. עם: גל אביב קלדרון, אביה ברוש, יניב קלדרון. מיועד: לגיל 4־10. מתי ואיפה: שבת (11.30), מוזיאון ת"א. טרם דורג.

 

סימבה

הצגה המבוססת על דמותו של כפיר האריות סימבה מתוך 'ספר הג'ונגל'. כתיבה, בימוי וביצוע: יפה גבאי. מיועד: לגיל 3־10. מתי ואיפה: שבת (11.30), היכל התרבות מודיעין. טרם דורג.

 

סיפורי היער הקסום

ת' אורנה פורת לילדים לנוער בשיתוף ת' קליפה. יצירה, כתיבה, עיצוב וביצוע: עודד צדוק, בובת ינשוף: לי מאיר. ביער הקסום יש מסיבה. רק המכשפה איזבל לא הוזמנה ולכן היא מטילה כישוף. על רובי השדון לרוץ ולחפש פתרון. מיועד: לגיל 3־6. מתי ואיפה: שבת (11.30), ת' קליפה ת"א. טרם דורג.

 


פרסום ראשון: 23.03.16 , 15:38