שבת 25 במרץ 2017
ידיעות אחרונות
חדשות • 23.03.2016
המדריך: ילדים
שי בר יעקב

הברווזון המכוער

ת' שלנו. מחזה ובימוי: רונן גולדפרב, ע"פ ה.כ. אנדרסן. סיפורו של הברווזון שנולד שונה ומכוער, עד אשר מצא את מקומו הנכון בעולם. עם: אורן כהן, אסנת בן־יהודה, אמיר הלל. מיועד: לגילאי 3־9. מתי ואיפה: ג' (17.30), מרכז ענב לתרבות ת"א. טרם דורג.

 

השיר של לולה

כתיבה ועיצוב: אורית ברגמן. לולה הצבועה מפחידה את כל באי היער, אבל לשיר היא דווקא יודעת, וזו תהיה הדרך שלה לכבוש את לב כולם. עם: צבי פטרקובסקי, עדי פז, קזויו שיונורי, שרה צוויג. בימוי: עידית הרמן. מיועד: לגילאי 3־7. לסיכום: כובשת גם את לב הקהל. כדאי מאוד. מתי ואיפה: שבת (11.30), ת' קליפה ת"א. ¥¥¥¥¥

 

ממלכת הצעצועים

המגן הפקות ויזמות בע"מ. מאת עדינה חיימיס ומיכאל כהן חיימיס. הצעצועים בחדרה של שיר מנסים לארגן מרד נגד הילדה שקיבלה טאבלט ליום הולדתה, והבטיחה בתמורה לזרוק את אחד מהצעצועים הישנים שלה. הצגה מוזיקלית המשלבת בתוכה שירי ילדים קלאסיים. עם יעל גזית שקד, דוריס נמני ועוד. ביימה עדינה חיימיס. מיועד: לגילאי 3־10. מתי ואיפה: שבת (11.00), אולם מופעים גבעת ברנר. טרם דורג.

 

מסעות אודיסאוס

ת' גשר. מאת רועי חן בהשראת הומרוס. עם סיום מלחמת טרויה מתחיל אודיסאוס את דרכו הביתה, אבל הדרך אורכת עשר שנים ורצופת הרפתקאות. עם: נטע שפיגלמן, גלעד קלטר. בימוי: שיר גולדברג. מיועד: לגילאי 5־12. לסיכום: המאבק הנצחי בין תאוות הנדודים מול הרצון לשוב הביתה זוכה לעיבוד טוב ולתפאורה מרשימה ויכבוש את לב הילדים. מומלץ מאוד. מתי ואיפה: שבת (10.30, 12.30), ת' גשר ת"א יפו. ¥¥¥¥¥

 

 

עלילות חומית

קבוצת תיאטרון רות קנר. עפ"י סיפור מאת ס. יזהר. הצגה הבנויה כשעת סיפור בהשתתפות הילדים, הניזונה משלוש סדנאות הבנויות סביב הטקסט של הסיפור של יזהר והעבודה עם שחקני הקבוצה. עם טלי קרק, עדי מאירוביץ', רונן בבלוקי ושירלי שגב. ביימה רות קנר. מיועד: לגילאי 4.5־6.5. מתי ואיפה: שבת (11.00), מוזאון ת"א. טרם דורג.

 


פרסום ראשון: 23.03.16 , 15:38