שלישי 17 באוקטובר 2017
ידיעות אחרונות
7 לילות • 23.03.2016
המדריך: ילדים
שי בר יעקב
אדיסון

ת' אורנה פורת לילדים ולנוער. מחזה: צביה הוברמן. סיפור ילדותו של הממציא תומס אדיסון - ילד שלא מסתדר עם המוסכמות ועורך ניסויים שכמעט מסתיימים באסון, עד שהוא מגלה את נורת החשמל, מציל חיים ומשנה את העולם. עם: אייל שכטר, אמנון וולף, ענת פדרשניידר. בימוי: רועי שגב. מיועד: לגילאי 8־12. לסיכום: הצגה חכמה ומרגשת המספרת את סיפורו של הגאון המפורסם בצורה יפה ורגישה. מתי ואיפה: שבת (11.00), מוזיאון ת"א.

השיר של לולה

ת' קליפה. כתיבה ועיצוב: אורית ברגמן. לולה הצבועה מפחידה את כל באי היער, אבל לשיר היא דווקא יודעת, וזו תהיה הדרך שלה לכבוש את לב כולם. עם: צבי פטרקובסקי, עדי פז, קזויו שיונורי, שרה צוויג. בימוי: עידית הרמן. מיועד: לבני 3 עד 7. לסיכום: כובשת גם את לב הקהל. כדאי מאוד. מתי ואיפה: שבת (11.30), ת' קליפה ת"א.

חברים על הגשר

ת' אורנה פורת לילדים ולנוער. מחזה: גיל צרנוביץ ומיטל סלקמון־רטן. חברות ותיקה בין שניים עומדת בסכנה בגלל ויכוח. נגר חביב וחכם עוזר להם לפתור את הבעיה. עם: איציק כהן פטילון ואיתי פלג. בימוי: גיל צרנוביץ. מיועד: לגילאי 4־7. מתי ואיפה: שבת (10.00), מוזיאון ת"א. טרם דורג.

חתול תעלול

ת' מדיטק. על פי ד"ר סוס (וע"פ גרסת המחזה בת' הלאומי הבריטי). תרגום לאה נאור. ביום אחד גשום, כשטלי ואני נשארנו בבית לבד, משתגעים משעמום, הוא הופיע פתאום, כך משום מקום! הנונסנס הנפלא בעולם בגרסת במה. עם: דני לשמן, יגאל ברנר, עומר קרן. בימוי: רוני פינקוביץ. מיועד: לגילאי 3 ומעלה. לסיכום: החתול שומר היטב על השמנת של ד"ר סוס! מתי ואיפה: שבת (10.30), מדיטק חולון.

טינקרבל

מאור מימון הפקות. מאת מיכל קליין. טינקרבל, פיה שנולדה בעמק הפיות עם כנפיים מרשימות אך בלי יכולת תעופה, יוצאת למסע בעקבות האבקה המיוחדת שתאפשר לה לעוף. עם מיכל הקטנה, צחי נוי, עמרי רוטברד ועוד. ביים רני מגר. מיועד: לגילי 3־8. מתי ואיפה: ג' (17.30), היכל התרבות יבנה; ה' (17.30), מרכז קריגר חיפה. טרם דורג.

טרופותי

מחזה מוזיקלי עפ"י ספרה של ג'וליה דונלדסון. עכבר שמטייל ביער מתחמק מחיות, שרוצות להפוך אותו לארוחה. עם יפה גבאי (שגם עיבדה וביימה), עדי וייס, אלעד שרעבי ועוד. מיועד: לבני 3־6. מתי ואיפה: שבת (10.30, 12.30), מוזיאון ת"א. טרם דורג.

סבא טוביה - דוקטור דוליטל רופא החיות
מאת אורי אמנותי ובבימויו. עיבוד חדש לספר על הרופא שלמד את שפתן של החיות והתחיל לטפל בהן בביתו. עם טוביה צפיר, שרון ענבר ועוד. מיועד: לגיל 2־10. מתי ואיפה: שבת (11.00), היכל התרבות ראשל''צ. טרם דורג.

 

 


פרסום ראשון: 23.03.16 , 15:38