שבת 19 באוגוסט 2017
ידיעות אחרונות
7 לילות • 23.03.2016
המדריך: מוזיקה
רז שכניק

Sean Paul

שון פול מגיע יגיע לישראל במסגרת טור חדש בינלאומי עם שרשרת להיטים כולל שיתופי פעולה עם השמות הכי חמים במוסיקה, סיה, אן־מרי ועוד. מתי ואיפה: ג' (18.00), לייב פארק ראשל''צ. במסגרת פסטיבל שאקה.

 

אסף אמדורסקי

תערובת מהתחנות בקריירה. מיועד: לאוהבי רוק איכותי. לסיכום: פרפורמר מצוין. מתי ואיפה: ה' (20.30), בארבי ת"א.

 

גידי גוב

להיטי הקריירה על הבמה, מהאוסף 'שלל שיריו' ובכלל. מיועד: ליוצאי כוורת עד בוגרי 'לילה גוב'. לסיכום: תמיד טוב. מתי ואיפה: מוצ''ש (20.00), גריי יהוד.

 

הפרויקט של רביבו

השלישייה שהחזירה לעניינים את שורשי המוזיקה המזרחית. מיועד: לכולם. מתי ואיפה: ב' (20.15), זאפה הרצליה.

 

יהודה פוליקר

מבנזין דרך יוון ועד לאלבומים של השנים האחרונות. מיועד: לכולם. לסיכום: אין רגע אחד של נפילה. מתי ואיפה: שישי (19.00), זאפה אמפי שוני בנימינה; ג' (19.45), זאפה ת"א.

 

מירי מסיקה

מופע שמתעדכן כל הזמן, בתוספת האלבום האחרון. מיועד: לכל המשפחה. לסיכום: מרגשת, אמיתית, מצחיקה. לא להחמיץ. מתי ואיפה: מוצ''ש (19.30), זאפה אמפי שוני בנימינה. מארחת את שמעון בוסקילה.

 

צביקה פיק

המאסטרו מציג: זו הקריירה שלי, קבלו אותה, עם כל המילים והמנגינות. מיועד: לכולם, גם לדור שלא ידע את 'נאסף תשרי'. לסיכום: כובש. מתי ואיפה: שישי (20.15), זאפה הרצליה.

 

קרן פלס

שירים מכל אלבומיה ועוד כמה הפתעות. מיועד: לזרם המרכזי. לסיכום: אחריה המבול. מתי ואיפה: ה' (20.15), זאפה ת"א.

 

ריקי גל

כל סימני הדרך היפים ששולטים בפלייליסט הישראלי וגם האלבום האחרון. מיועד: לכולם. לסיכום: פרפורמרית עוצרת נשימה. מתי ואיפה: ה' (20.15), זאפה חיפה.

 

שלומי סרנגה

חצי עולם כבר שר יוון, אז סרנגה הרחיב את הרפרטואר בעברית. מיועד: לחובבי ארומה יוונית־טורקית עם נטייה לחאפלות וכפיים. לסיכום: מונו בסטריאו. מתי ואיפה: שישי (13.15), זאפה הרצליה. אורחת: זהבה בן.

 

שלומי שבן ו שלום חנוך שני מופעים בערב

לילות אהבה באמפיתיאטרון הרומי בית גוברין. מתי ואיפה: מוצ''ש (19.00), אמפי בית גוברין

.

שלומי שבת

שורה ארוכה של להיטים מהקריירה. מיועד: לכל המשפחה. לסיכום: מסיבה בחוף של טרפטוני. מתי ואיפה: מוצ''ש (21.00), אמפי קיסריה.

 

שרית חדד

כל הלהיטים לעומק הקריירה במופע אינטימי. מיועד: לכולם. לסיכום: בלי מאמץ, בלי שנייה של זיוף, בלי דקה משעממת. מתי ואיפה: ב' (20.15), זאפה ת"א; ג' (20.15), זאפה הרצליה.

 

 


פרסום ראשון: 23.03.16 , 15:38