שלישי 17 באוקטובר 2017
ידיעות אחרונות
7 לילות • 23.03.2016
המדריך: מוזיקה
רז שכניק

The Dire Straits Experience

אנשי הלהקה האגדית: ביניהם כריס וויט עם מוזיקאים נוספים בסיבוב הופעות ברחבי העולם. מתי ואיפה: ה' (21.00), היכל מנורה מבטחים ת"א.

גידי גוב

להיטי הקריירה על הבמה, כולל האלבום החדש והיפהפה. מיועד: מיוצאי כוורת ועד בוגרי 'לילה גוב'. לסיכום: תמיד טוב. מתי ואיפה: שישי (13.15), זאפה ת"א.

ג'ירפות

עם החומרים החדשים יותר והשנינויות הישנות. מיועד: 17 פלוס. לסיכום: להקשיב בבקשה. מתי ואיפה: ה' (20.30), בארבי ת"א.

יהודה פוליקר

מבנזין דרך יוון ועד לאלבומים של השנים האחרונות. מיועד: לכולם. לסיכום: אין רגע אחד של נפילה. מתי ואיפה: מוצ"ש (19.45), זאפה הרצליה.

יובל דיין

מיטב הלהיטים משני אלבומיה המצליחים, והפתעות נוספות. מתי ואיפה: שישי (11.30), כרם ברקן. טרם דורג.

ירדנה ארזי והגבעטרון

שני אייקונים של מוזיקה ישראלית נפגשים לראשונה על אותה הבמה. מיועד: לכולם. לסיכום: כי אמיתית היא. מתי ואיפה: מוצ"ש (21.00), היכל התרבות ראשל"צ; ה' (20.30), היכל התרבות איירפורט סיטי חבל מודיעין.

מוניקה סקס ואיפה הילד

במסגרת מיני רוק פסטיבל. מתי ואיפה: מוצ"ש (19.00), זאפה אמפי שוני בנימינה.

מוקי

עם כל השירים הטובים לאורך הקריירה. מיועד: לכולם, כולל סבא וסבתא וילדי פסטיגל. לסיכום: יש לו הרבה מה לומר. מתי ואיפה: מוצ''ש (21.00), האנגר 11, נמל ת"א.

מוש בן ארי

הלהיטים לאורך הקריירה, בעיבודים מלאי נפח וגם השירים החדשים. מיועד: לכולם. לסיכום: קונצנזוס. מתי ואיפה: ג' (20.15), זאפה ת"א.

נתן גושן

עבר מזמן את מבחן הקהל בהצלחה. מיועד: למי שלא נבהלים מהמיינסטרים חדש. לסיכום: נשמע מבטיח גם אחרי הפריצה. מתי ואיפה: ה' (21.00), זאפה אמפי שוני בנימינה.

קובי אפללו

אחרי אלבום רגיש ויפה. מיועד: לאוהבי סלסולים, אבל לא למי שבונה רק על חאפלות. לסיכום: מתגלה גם כסטנדאפיסט לא קטן. מתי ואיפה: מוצ"ש (19.30), ברל'ה מיוזיק קלאב להבות חביבה.

ריקי גל

כל סימני הדרך היפים ששולטים בפלייליסט הישראלי וגם האלבום האחרון. מיועד: לכולם. לסיכום: פרפורמרית עוצרת נשימה. מתי ואיפה: מוצ''ש (21.00), אולם המופעים גבעת ברנר.

שלומי שבן ואסף גרניט

Chef &Show, המציעה חוויה ייחודית הכוללת הופעות של מיטב האמנים בשילוב מנות של השפים המובילים בארץ. מתי ואיפה: ד' (20.15), כרם ברקן.

שלמה ארצי

כל שיר הוא זיכרון בלתי נמנע, גם במשך שלוש שעות. מיועד: לכולם. לסיכום: הפרפורמר וההופעה הטובים ביותר בישראל. מתי ואיפה: ה' (20.30), אמפי פארק ב"ש.

 


פרסום ראשון: 23.03.16 , 15:38