שבת 25 במרץ 2017
ידיעות אחרונות
חדשות • 24.09.2016
כך תוכלו לקרוא כל השבוע את הכתבות שהחמצתם ממוספי סוף השבוע. מדריך

לא קל להיות אסף גרניט: לצד ההצלחה העסקית והקולינרית חושף השף גרניט איך התמודד עם ניסיון להפליל אותו בהטרדה מינית, הנתק ממאיר אדוני וההקאות ממזון מקולקל ב"מהפכה במטבח". רפורמה שקטה בגלגל"צ: דוכין וד'אור -אווט, סטטיק ובנאל -אין. מה קורה לפלייליסט של גלגל"צ ולמה זה מכעיס את האמנים הוותיקים. מה באמת קרה מאחורי הקלעים של משפט אזריה? הפרקליטים של אלאור פותחים את הכל. כך תשמרו את הכתבות הכי שוות ממסופי סופ"ש של "ידיעות אחרונות".

איך שומרים כתבות לקריאה נוספת? יש 2 דרכים עיקריות:

 

1. אם פספסתם את הכתבות שחיפשתם, או שנזכרתם רק ביום ראשון בבוקר שיש כתבה במוספים של יום שישי או במוספי החג שאתם ממש רוצים לקרוא - הכנו בשביל המנויים שלנו כמה עמודים שמרכזים את הכתבות והטורים מסוף השבוע וממוספי ראש השנה.

תמצאו אותם בדפדוף בין עמודי העיתון באפליקציה, או אחרי שתיכנסו לעיתון המלא ותלחצו בראש העמוד על ״מוספים״.

 

2. האפשרות השנייה היא דרך הסימנייה האדומה. בזמן גלילה בין הכתבות המובילות, תבחינו בפינה השמאלית התחתונה של המסך בסימנייה שלחיצה עליה תשמור את הכתבה בזיכרון המכשיר. גם אם נכנסתם לתוך הכתבה תוכלו למצוא את הסימנייה בקלות בתחתית המסך.

 

אחרי שסימנתם את הכתבות תוכלו להגיע אליהן בכל זמן שתרצו על ידי לחיצה על שלושת הפסים בפינה העליונה הימנית של המסך ואז על ״כתבות שמורות״.

 

 


פרסום ראשון: 24.09.16 , 21:16