חמישי 13 באוגוסט 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  החשבון
  קטנות • 14.05.2006
  איריס אברמוביץ': מה נשים סופרות
  שחקנית, מנחה בערוץ הבידור של "הוט", יצאה ל-22 בליינד דייטים בחצי שנה

  32 הוא הגיל שלי. רוב הזמן אני לא משקרת לגביו, אבל אם חושבים שאני יותר צעירה אני לא מכחישה.

   

  7 שוטים של ג'וני ווקר שתיתי בתוכנית הפורים של "פרפר לילה". כל השידור צחקתי בלי שליטה, ואחריו הקאתי בטרוף. למחרת התקשר אלי עורך התוכנית להסביר לי שבטלוויזיה אמורים לשתות בכאילו.

   

  72 שעות הצלחתי להחזיק בדיאטת ניקוי רעלים. אחרי יומיים של מיצים ויום של פירות וירקות לא מבושלים נשברתי ואכלתי פתיתים, שקדי מרק, טוסט עם גבינה צהובה, בוטנים וארטיק שוקולד לבן.

   

  35 אחוז מהמחשבות שלי מוקדשות לאוכל, ואני חייבת לאכול בכל יום בדיוק מה שבא לי. אם לא, אני מרגישה מתוסכלת.

   

  20 היה הגיל שלי כשמילצרתי ב"סוסעץ" בשינקין יחד עם דנה ספקטור. היתה לנו תוכנית לעשות "מסיבת שמנמנים" שבה נקשור אנשים רזים, נצליף בהם ונזרוק עליהם ביסלי.

   

  46 קילו אני שוקלת בימים אלה.

   

  1 אבא לילד בן שלוש הצביע עלי ושאל את הבן שלו: "מה זאת?", והבן ענה, "כוסית".

   

  1 סופר צעיר ומוערך ניסה לשדל אותי לשכב איתו בתירוץ: "נו, מה אכפת לך?".

   

  22 הוא מספר הגברים שיצאתי איתם לבליינד דייט במהלך חצי שנה, במסגרת "פרפר לילה". פעם אפילו היו לי שני דייטים באותו ערב.

   

  2 הוא מספר הגברים שהלכתי עליהם בגלל המלצה של חברות שבדקו אישית את הסחורה. היום לא הייתי קונה מסטיק לפי ההמלצות שלהן.

   

  70 אחוז מהבחורים שהייתי איתם היו מוזיקאים, חצי מהם בסיסטים - שהם למוזיקה כמו שום ובצל לאוכל. ברוב המקרים זה נגמר רע.

   

  9 חודשים יצאתי עם מישהו שחשדתי שיש לו פאה.

   

  2 פעמים שכבתי עם בחור שטען שהזין שלו הוא בולגרי בשם בולבוליקו. הוא היה מתאר את קורותיו תחת הכותרת "בולבוליקו בעמק הבכא". בולבוליקו היה נמרץ, עליז וקצר צוואר, כמו כל הבולגרים.

   

  32 הוא הגיל שבו גינקולוג שאל אותי אם אני בתולה.

   

  10 פרקים של "באפי ציידת הערפדים" ביום אחד זה השיא שלי.

   

  10 הוא הגיל שבו כתבתי את ספר המתח הראשון שלי, "מסתרי הזקנה המסתורית", ושלחתי אותו ליצחק נוי כדי שיחווה דעה. הוא לא המליץ על פרסום.

   

  7 הוצאות ספרים קיבלו השנה את כתב היד של ספר הילדים שכתבתי, "פפינו הולך לתחרות כלב היופי". חמש השיבו בשלילה. שתיים לא השיבו בכלל, ואני עוד מחכה.

   

  1 צעד שחוזר על עצמו שוב ושוב יש ב"ריקוד הצב", הריקוד שאח שלי היה רוקד כדי להצחיק אותי כשהוא היה מסטול. רקדתי אותו באודישן של "הפוך" וקיבלתי את התפקיד.

   

  21 פעמים בשבוע אני נכנסת לאתר Eonline.com, לראות מה לובשות הכוכבות - למרות שאני יודעת שרק ברביעי ובשבת מחליפים שם את התמונות.

   

  2 מחברי הטובים ביותר הם סטרייטים.

   

  800 דולר עלה לי מעיל של ז'אן פול גוטייה שקניתי בלית ברירה: נשלחתי לצילומים בעיר קיט בצרפת, כשבמזוודה שלי רק בגדי קיץ. לצערי שרר שם קור של ארבע מעלות, והייתי חייבת לרכוש מעיל - אבל במקום היו רק חנויות מעצבים, וזה היה הפריט הכי זול שמצאתי.

   

  75 פינת השדרה השנייה - כתובת של מספרה ניו יורקית שמומלץ להיזהר ממנה: כשהם ניסו לחמצן לי את השיער הם איכשהו הפכו אותו לכחול. הסתובבתי ככה במשך יום שלם.

   

  461 הוא מספר הסרט הכחול שהמליצו לי עליו בספריית הווידאו שלי בניו יורק. הסרט התגלה כפורנו עם חיות, ועד היום אני תוהה מה היה בי שגרם למוכר להמליץ לי עליו.

   

  796 יום גרתי בניו יורק, ועבדתי במקביל בארבע עבודות: בסטיונרית בשוק פשפשים, טלפנית של חברת משלוחים, מוכרת במכולת של ישראלים, ובייביסיטר. כשחזרתי לארץ נשבעתי לעצמי לחזור לשם שוב עם כסף כמו מלכה.

   

  11 שנה אני עוד מחכה לזה.

   

  איפור: חן אלקבץ, סטיילינג: נועה ילון; שיער: קולי עצוב שיער; שד' רוטשילד 141 תל אביב, 03-6852020, שמלה ונעליים: כתומנטה, דיזנגוף 173 תל אביב.