ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ממון • 19.05.2015
  ששינסקי ייעץ לשר שטייניץ
  גד ליאור
  הפתעה: פרופ' איתן ששינ־סקי יכהן כיועצו המיוחד של שר האנרגיה החדש, יובל שטייניץ. אתמול בצהריים נפגש השר שטייניץ עם פרופ׳ ששינסקי וביקש ממנו לייעץ לו בענייני אנרגיה וגז.

  בלשכתו של השר שטייניץ הסבירו כי לששינסקי יש ניסיון רב בתחום משאבי הטבע ובתחום האנרגיה. ראוי לציין כי ששינסקי מונה לראשות ועדת ששינסקי הראשונה על ידי שר האוצר אז, שטייניץ, ולאחר מכן אף כיהן כיו"ר ועדת ששינסקי השנייה, שהשלימה את עבודת הוועדה הראשונה.

  איתן ששינסקי עמד כבר ב־1987 בראש ועדת ששינסקי, שפעלה לגיבוש רפורמה במס הכנסה ליחידים. ב־1995 היה חבר בוועדה להפרטת החברות הממשלתיות בעזרת הענקת אופציות לאזרחי המדינה.

  לפני חמש שנים מונה לעמוד בראש הוועדה לבחינת המיסוי של תגליות גז טבעי ונפט בישראל, שמונתה בעקבות הכרזות על תגליות גז משמעותיות בים מול חופי הארץ. הוועדה המליצה להגדיל את חלקה של המדינה מתגליות גז ונפט.

  כעת ייעץ ששינסקי לשר שטייניץ בכל הקשור לנושאי הגז והנפט בישראל, נושא שהשר עסק בו רבות גם בהיותו שר האוצר עד לפני כשנתיים.

   

  איתן ששינסקי פרופסור יור ועדה ב נושא גז ו נפט ב ישראל מסיבת עיתונאים ב השתתפותם של שר האוצר יובל שטייניץ ו ראש הוועדה איתן ששינסקי (אלכס קולומויסקי)
  איתן ששינסקי פרופסור יור ועדה ב נושא גז ו נפט ב ישראל מסיבת עיתונאים ב השתתפותם של שר האוצר יובל שטייניץ ו ראש הוועדה איתן ששינסקי
  אלכס קולומויסקי


  ---------------------------------------------------
  מינוי מפתיע ||| גד ליאור
  ---------------------------------------------------