שבת 20 באפריל 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  יחצ חול
  מסלול • 24.09.2015
  החיים הם מוזיקה
  נוסעים ללונדון בסוכות? מדריך למחזות הזמר הפופולריים בעיר
  דני שדה

  אם אתם מתכוונים להגיע לבירה הבריטית במהלך סוכות, או לקראת סוף השנה, כדאי שתכינו מעכשיו כרטיסים למחזות הזמר הפופולריים. המחירים גבוהים, אבל הם יהיו עוד יותר. בדיקה שערכנו באמצעות חברת טיקטסבוקינג הישראלית ובאתרים שונים בחו"ל, הניבה את רשימת 10 מחזות הזמר שאסור להחמיץ, וגם 3 חדשים:

   

  Mama Mia: שירי להקת אבבא, לכל המשפחה. מספר על דונה, זמרת מבוגרת הנזכרת בעלומיה חסרי הדאגות, ועל בתה סופי, שחולמת דווקא על מסורת, רומנטיקה וחתונה לבנה וגדולה.

   

  מחירי קופה: 65־15 ליש"ט.

   

  מלך האריות: מי שראה את הסרט המצויר של דיסני יזכה למהפך של ממש במחזמר עם המוזיקה הנפלאה של אלטון ג'ון וטים רייס. התפאורה מרהיבה, וכך גם התלבושות והתחפושות.

   

  יחצ חול
  יחצ חול

   

   

  מחירי קופה: 67.50־27.50 ליש"ט.

   

  פנטום האופרה: נחשב עדיין למחזמר המצליח בכל הזמנים. סיפורו של בית האופרה בפריז הרדוף על ידי מלחין שפניו הושחתו ולפיכך הוא חי בביבים שמתחת לבניין.

   

  מחירי קופה: 67.50־15.00 ליש"ט.

   

  עלובי החיים: שנים רבות רץ המחזמר הזה, על פי ספרו של ויקטור הוגו, וזכה לתואר המחזמר עם המספר הרב ביותר של הצגות בעולם. נכתב במחצית הראשונה של המאה ה־19 ועוסק ביחסה של החברה בצרפת לעוני ולחסרי הכל. שלוש שעות ראויות ביותר.

   

  מחירי קופה: 67.50־12.50 ליש"ט.

   

  בילי אליוט: מבוסס על סרט הקולנוע ומספר את סיפורו של בילי, בן למשפחת כורים בצפון־מזרח אנגליה שמחליט להיות רקדן בלט, למורת רוחם של הוריו. מוזיקה של אלטון ג'ון.

   

  מחירי קופה: 67.50־19.50 ליש"ט.

   

  מרשעת (Wicked): מבוסס על הספר "הקוסם מארץ עוץ", מנקודת מבטן של המכשפות. עלה לראשונה בסן־פרנסיסקו לפני 12 שנים, ותפס מקום של כבוד בתיאטראות. השירים נכתבו והולחנו על ידי סטיבן שוורץ.

   

  מחירי קופה: 65־15 ליש"ט.

   

  מותחן (Thriller): חגיגת מוזיקה עם מיטב הלהיטים של אחד הזמרים המצליחים בכל הזמנים, מייקל ג'קסון, ועם שירי להקת ג'קסון פייב.

   

  מחירי קופה: 85־13.50 ליש"ט.

   

  ספר המורמונים (The Book of Mormon): מחזמר סטירי על שני נערים מורמונים הנשלחים לאפריקה ומנסים לשכנע תושבי כפר לקרוא את ספר המורמונים ולהמיר את דתם. עלה ב־2011 בברודוויי וזכה ב־9 פרסי טוני, וכן בפרסים רבים בלונדון.

   

  מחירי קופה: 75־37.50 ליש"ט.

   

  צ'רלי בממלכת השוקולד: מבוסס על הספר "צ'רלי והשוקולדה". סיפורו של צ'רלי שזוכה בכרטיס זהב לעולם השוקולד המוזר והמופלא של וונקה.

   

  מחירי קופה: 67.50־15.50 ליש"ט.

   

  מטילדה: לפי ספר הילדים של רואלד דאל. זכה בפרסים רבים כולל פרס טוני למחזמר הטוב ביותר. מטילדה, ילדה מחוננת שמוזנחת על ידי הוריה, מגלה שיש לה יכולות טלקינזיס אותן היא מנצלת כדי ללמד את המבוגרים לקח.

   

  מחירי קופה: 95־20 ליש"ט.

   

  ושלושה חדשים:

   

  ביוטיפול (Beautiful): סיפורה של הזמרת קרול קינג.

   

  מחירי קופה: 66.25־13.75 ליש"ט.

   

  קינקי בוטס: על פי הסרט המצליח באותו שם. סיפורו של יצרן נעליים כושל שנפגש עם דראג קווין שמוביל אותו לייצר נעלי נשים לגברים. מחירי קופה: 59.50־15 ליש"ט.

   

  ברנשים וחתיכות: המחזמר שהיה גם סרט מצליח וגם מחזמר שעלה בברודווי ב־1950 חוזר ללונדון בדצמבר.

   

  מחירי קופה: 65־25 ליש"ט.

   

  איך משיגים כרטיסים: בקופת הכרטיסים בלסטר סקוור, TKTS – עד 50% להצגה של אותו יום. יש שם עוד קופות רבות, וגם אתרי אינטרנט, אבל שימו לב למיקום המושבים, לעמלה, ולאופן קבלת הכרטיסים. עוד אפשרות היא משרדי כרטיסים בישראל כמו Ticketim, Ticketsbooking, Coltour.

   


  פרסום ראשון: 24.09.15 , 13:58