שישי 19 באפריל 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום : ידיעות אחרונות
  24 שעות • 06.10.2015
  העלוקה
  צחי קומה

   

  יאיר נתניהו הצטרף למשלחת של אבא בנסיעה לניו־יורק. הוא ליווה אותו בנאום באו"ם וצולם מוחא לו כפיים שוב ושוב. אבל תסמכו על נתניהו ג'וניור שהוא מצא גם זמן לבילויים במהלך סוף השבוע בעיר הגדולה, בין השאר במועדון Lavo, שבמתחם שלו יש גם מסעדה איטלקית פופולרית. ממשרד ראש הממשלה נמסר שיאיר נתניהו טס על חשבונו וכי הוא התארח במלון נפרד מזה שהמדינה מימנה להוריו

   

   

   

  צילום : ידיעות אחרונות
  צילום : ידיעות אחרונות

   

   

   

  הזמר מתיסיהו צפוי לנחות היום בארץ, לרגל הופעה משותפת עם עידן רייכל בבריכת הסולטן בירושלים. הוא ישהה בסוויטה מפנקת במלון דן פנורמה תל־אביב. ושלא כצפוי מכוכבים ברמתו, למתיסיהו לא היו כל בקשות מיוחדות מהמארחים במלון.

   

  דביר ועירית בנדק חגגו מסיבת בריתה לבתם השנייה גלי, שנולדה לפני כחודש בהליך פונדקאות בהודו. באולם בנמל תל־אביב התייצבו ארקדי דוכין, רותם אבוהב, יוסי מרשק ונעמי לבוב, ליא קניג, אסתי זקהיים, אורי גוטליב, פבלו רוזנברג ועוד כמה חברים.

   

  יובל המבולבל טס בשבת לאילת לחופשה משפחתית עם אשתו וחמשת הילדים. כמה דקות לפני הנחיתה התרחשו שני דברים: כוכב הילדים גילה ששכח את הארנק שלו בנתב"ג, והטייס הודיע שבשל בעיה בטיחותית, על המטוס לחזור על עקבותיו. מיותר לציין שהנוסעים לא ממש התלהבו מסיבוב הפרסה שנכפה עליהם, אבל אז המבולבל לקח את המיקרופון, התחיל לספר בדיחות והודיע שהוא מוכן לסלפי עם כל מי שרק ירצה. וכמעט כולם רצו. את דקות הנחיתה בנתב"ג יובל ניצל בשביל לאתר את הארנק שלו. המטוס הגיע לאילת באיחור של שלוש שעות.

   

  בזמן שיהודה לוי מבלה בקובה, שלומית מלכה מוצאת לעצמה תעסוקה בדמות רביצה בחוף הים בתל־אביב. בכל זאת, הקיץ עוד מעט נגמר.

   

  גיא זו־ארץ בלט בהיעדרו ממסיבת הבריכה של משתתפי העונה הנוכחית של הדוקו־ריאליטי "גולסטאר" שהתקיימה בשני בצהריים, אבל הייתה לו סיבה טובה: לילה קודם הוא פונה לבית חולים באמבולנס בגלל כאבים עזים בגב. מאז הוא כבר שוחרר הביתה. תאחלו לו רק בריאות.

   

  כל שאר משתתפי הסדרה לא פיספסו את המסיבה, שהתקיימה בבריכה בווילה מפוארת בסביון ששייכת לאווה, בת זוגו הנוכחית של לירן שטראובר. היו שם הכדורגלן ג'ובאני רוסו שהפגין זוגיות צמודה עם הרעיה מאיה, הפרסומאי הדר גולדמן, יון תומרקין, זוהר ליבה, גל אוחובסקי ועוד. ובדיוק כמו בסדרה, הזמר דורון מירן מצא עצמו מושלך לבריכה.

   

  הראל סקעת ועידן רול מבלים חופשה רומנטית בקלאב באנטליה. 

   

  דוד ד'אור מטפח יורש. במהלך הופעתו האחרונה בקיסריה, העלה ד'אור את בנו גיא לשיר את "הללויה", שמופיע באלבומו החדש. זו הייתה הפעם הראשונה של גיא על הבמה וד'אור האב בהחלט מחה דמעת התרגשות. 

   

  טל פרידמן
  טל פרידמן

  טל פרידמן מעלה לאינסטגרם תמונה של הבטן לפני ואחרי החגים. העלוקה בהחלט יכולה להזדהות איתו.

   

   

   

  צילום : ידיעות אחרונות
  צילום : ידיעות אחרונות

   

  אורנה דץ, שמבלה בחוף הים של ג'מייקה, מוסרת ד"ש לחברים בישראל ומדגימה: ככה נראית אישה בת 51

   


  פרסום ראשון: 06.10.15 , 23:00