שלישי 20 באוקטובר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה
  7 לילות • 26.01.2016
  משימת חסינות
  התדמית שלו כרודף דוגמניות, הטראומה שלה בחזרה מ'הישרדות', החברות ההדוקה והתובענית עם שרה נתניהו שהפכה ליריבות, הפרידות והקאמבקים האינסופיים וההתנהגות המבזה של רון שובל. הזוגיות של ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה עוד לא פגשה אתגר שיפרק אותה
  רז שכניק

  "בואו נפתח את זה על ההתחלה", מסתערת ג'ני צ'רוואני. "יש את השאלה שאני שומעת בכל מקום - מה היא עושה איתו? דוגמנית צעירה, רוסייה, עם גבר מבוגר ועשיר. אתה יודע מה חושבים מיד - הנה בחורה שלא הוכיחה את עצמה בשום דבר ורוצה את החיים הקלים. בגלל זה הלכתי ל'הישרדות'. לאורך השנים לא נתנו לי להוכיח שאני פה בזכות עצמי ושהבחירה שלי ברוני באה מהלב ומרגש. ניסיתי להתקבל ל'הישרדות' כבר לפני כמה שנים ולא רצו אותי".

   

  צילום: אסף מגל, עריכה: בן שפייר

  צילום: אסף מגל, עריכה: בן שפייר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מאנה: "עד שדיברתי עם האנשים ב'רשת' וליהקו אותה. לגבי הדיבור שהיא בחרה בי בגלל הכסף - זה לא מעניין אותי בכלל. זה גם לא הפריע לג'ני".

   

  היא הרגע אמרה שזה מאוד הפריע לה.

   

  צ'רוואני: "רוני, אתה רואה את התגובות של האנשים. זה כן חילחל אליי".

   

  מאנה וצ'רוואני
  מאנה וצ'רוואני

   

  ואחרי 'הישרדות'?

   

  צ'רוואני: "היחס אליי מעולה, אני ממש מרגישה איך הכל השתנה".

   

  מאנה: "נחלק את זה לשניים. בחצי העונה הראשונה ההפקה החביאה את ג'ני. גם עיוור היה מבחין בזה".

   

  צ'רוואני: "כל מתמודד יכול לומר דבר כזה".

   

  בגדה בי. הלפרין
  בגדה בי. הלפרין

   

  מאנה: "אמרתי לה, 'בואי אוכיח לך שאת לא באמת נמצאת במשחק הזה. נסתובב בקניון, נראה אם אם יזהו אותך'. זיהו אותה בקטנה, יותר מהעבר שלה ולא בזכות 'הישרדות'. אני רוצה שאשתי תהיה מרוצה. בשבילי היא הכל".

   

  היא לא הייתה מרוצה?

   

  "לא. אבל בחלק השני של העונה היא הופיעה הרבה יותר. היא הייתה אמיתית. לא מזמן עשינו עוד סיבוב בקניון והיה שינוי גדול. אנשים זיהו".

   

  או.קיי, ג'ני, ומה קרה אחרי שחזרת?

   

  התנהגות מבזה. שובל
  התנהגות מבזה. שובל

   

  צ'רוואני: "היו לי סיוטים".

   

  מאנה: "היא חזרה בנאדם לא בריא. הייתה במצבי רוח".

   

  צ'רוואני: "הייתי במצב של הלם. סיוטים. עדיין חייתי את המשחק. פחדתי שמקליטים אותי גם במטוס חזרה לישראל. אפילו בבית חשבתי שאולי יש מצלמות והאזנות. נדפקתי. כשרציתי לומר לרוני משהו אישי לחשתי לו באוזן ואז נזכרתי ואמרתי לעצמי, 'אבל אף אחד לא מקשיב'".

   

  הלכת לטיפול?

   

  זה היה כמו גירושין. הזוג נתניהו
  זה היה כמו גירושין. הזוג נתניהו

   

  "הלכתי לפסיכולוג, כדי לחזור לסמוך על אנשים. בשבועות הראשונים לא יכולתי לדבר עם אף אחת מהחברות. לא יכולתי לספר להן איך היה. זו חוויה טראומטית, אתה נמצא במקום מבודד, פתאום חוזר וקשה להסביר. זה לא שלא רציתי לשתף, פשוט לא יצאו לי מילים מהפה. מחסום פסיכולוגי. אין ספק שהייתי בטראומה. יש אנשים מ'הישרדות' שקיבלו סיבוב לכל החיים, כמו נעמה קסרי. אתה יוצא מהחיים שלך ומביט עליהם מהצד. למזלי, היה לי מאוד ברור שיש לי אוצר בבית, משפחה. יש לי בעל מדהים וילדה מהממת".

   

  מאנה: "אתה כותב את זה? אל תשמיט פרטים".

   

  צ'רוואני: "רוני, אתה יודע מה אני חושבת עליך. אם לא היית מישהו שאני מכבדת, מעריכה ולומדת ממנו, לא הייתי נמצאת איתך דקה. אני לא יכולה להיות עם בנאדם טיפש וגם אתה לא. ב'הישרדות' זה הקל עליי, ידעתי שיש לי לאן לחזור".

   

   

  העלימו אותה בעריכה. ג'ני בהישרדות
  העלימו אותה בעריכה. ג'ני בהישרדות

   

  ¥ ¥ ¥

   

  את מאנה, 55, אין צורך להציג: איש עסקים, שעשה את הונו בעסקאות נדל"ן ואת פרסומו כחובב מלכות יופי צעירות. חברם הטוב לשעבר של בנימין ושרה נתניהו, אדם צבעוני וסוחר ממולח שהגיע לא אחת אל בתי המשפט בעקבות עסקאות התיווך שלו, אבל תמיד נחת על הרגליים.

   

  צ'רוואני, 33, פרצה כנערת ישראל לשנת 1999, עשתה קריירה כדוגמנית אבל הפכה מוכרת בעיקר בעקבות הזוגיות עם מאנה. על פניו, וומנייזר שמצא לו אישה צעירה להשתעשע איתה. אבל צ'רוואני, כמו שנשקף היטב ב'הישרדות' היא אישה רצינית ובדינמיקה ביניהם היא מדברת פחות, אבל אומרת את המילה האחרונה. הוא מגונן ומהיר חמה, היא מחושבת. כמו למשל בסיפור רון שובל.

   

  "הגעתי עם ג'ני למסיבה של רון אלוף. שבוע לפני כן הראו ב'הישרדות' את ג'ני אומרת על רון שובל 'אפס' והוא נורא התעצבן והתנהג לא יפה", אומר מאנה. "אמרתי לג'ני במסיבה שהוא צודק, לא אומרים אפס על בנאדם. היא אמרה לי, 'רוני, אתה לא יודע מה הוא עשה לי בהמשך'. לא תיארתי לעצמי כמה היא צדקה. ביקשתי ממנה להצטלם איתו במסיבה וגם אני הצטלמתי והתמונות התפרסמו. כשראיתי את הפרקים הבאים עם ההתנהגות הברברית והמגעילה והדוחה שלו, הבנתי את ג'ני. בטח ובטח שהוא אומר שם מאתיים פעם שהוא חבר שלי".

   

  צ'רוואני: "די רוני, לא צריך לדבר ככה".

   

  מאנה: "אתה חבר? נמצאת אישה של חבר שלך על האי. זכותך לא לדבר איתה, זכותך להדיח אותה וזכותך לעשות תרגילים. אבל לעמוד מול המסך כשאתה יודע שאתה מתעלל באישה של החבר שלך? גם לדנה ברגר הוא התנהג ממש לא יפה. זה מעורר חלחלה. מבחינתי הוא לא יכול להגיד לי שלום יותר".

   

  מה היה נורא בעיניך?

   

  מאנה: "הוא השפיל אותה בפני רבים".

   

  צ'רוואני: "זה כי היוויתי איום עבורו".

   

  מאנה: "למה רון אלוף וטילטיל לא דיברו ככה? זה לא מצדיק התנהגות כזו. למה ב'גולסטאר' הוא לא התנהג ככה? רון שובל עשה לעצמו נזק גדול. חשבתי שהוא ישלח לג'ני זר פרחים עם התנצלות גדולה על איך שהוא התנהג על האי. דע לך, גם אייל גולן לא רוצה לומר לו שלום. דיברנו על שובל. הוא לא היה בסדר גם עם רוסלנה".

   

  לצופים רבים זה נראה שההפקה שמרה על טיטי, לירון רביבו וטילטיל. לפעמים נראה שפסלי חסינות נפלו מהשמיים על מתמודדים מסוימים. היית אומרת שהמשחק הוגן?

   

  צ'רוואני: "ההפקה צריכה לערוך סיפור שיעניין אנשים. כל עוד זה מעניין, הצופה נשאר".

   

  אז המשחק באי היה הוגן?

   

  מאנה: "אין תגובה".

   

  צ'רוואני: "יש דיבור על תוכנית ב'רשת'. אני רוצה להישאר בטלוויזיה, להיכנס להנחיה, לשלב את הידע שלי בעיצוב ובאופנה. גם אקטואליה מעניינת אותי'".

   

  מאנה הפך לשם מוכר דרך מדורי הרכילות, אבל מיתג את עצמו כחברם הטוב של בנימין ושרה נתניהו כבר במהלך הקדנציה הראשונה שלהם בבית ברחוב בלפור. מחוות כמו מטוס שכור שגורר שלטי תמיכה בגברת נתניהו סללו את דרכו לליבם. בני הזוג נתניהו הפכו לחברים קרובים ונהגו לבלות סופי שבוע בביתם של צ'רוואני ומאנה במתחם סי אנד סאן בתל אביב. החברות התפוצצה בשנת 2010 בעקבות פרשת עוזרת הבית של לשכת ראש הממשלה, ליליאן פרץ.

   

  "כשאני רואה היום את חבורת הלקקנים שמגינים על שרה אני אומר - עשיתי את זה בצורה מוגזמת".

   

  למה?

   

  "שמרנו על ביבי, הוא היה חשוב לנו. אני לויאלי לחברים שלי, נאמנות אצלי זה ערך עליון. לפעמים אפילו יותר מדי. אני ליקקתי את התחת שם יותר מכל אחד אחר".

   

  תסביר.

   

  "שרה הייתה מרכז החיים שלי. כל מה שהיא חלמה בלילה, היה לה בבוקר. הגנתי עליה בתקשורת. נתתי לה להרגיש שאני שם בשבילה וזה בא על חשבון ג'ני. הרי הזהירו אותי, כאלה שאכלו אותה משרה ואמרו לי, 'אתה הבא בתור'. יצאתי אידיוט. ידעתי את זה ולא בניתי הגנות. אמרתי שלי זה לא יקרה".

   

  מה עיצבן אותך במיוחד?

   

  מאנה: "ספרי איך אחרי כל מה שעשינו עבורם, שרה ביקשה שלא תבואי למסיבת יום הולדת 50 שהיא עשתה בטבריה".

   

  צ'רוואני: "כנראה שהייתי יותר מדי בולטת בשטח".

   

  מאנה: "היא קינאה בה".

   

  צ'רוואני: "כנראה שהייתי לא רק הבחורה החדשה של רוני מאנה אלא גם תפסתי קצת יותר פוקוס. אני גם חושבת שיש אובססיה מאחורי הדרישה הזו לפנות בטייטל מלאכותי כלפי בנאדם שלא מגיע לו. 'הגברת הראשונה', למשל. אני לא מכירה סיפורים כאלה על נשות ראשי ממשלה אחרים. לא ביקשו שיקראו להן 'הגברת' או בתארים מקדימים אחרים".

   

  ג'ני, מה חשבת על היחסים של רוני עם הזוג נתניהו?

   

  "רוני היה מנהל עם שרה שיחות נפש יותר משהיה מדבר איתי. הוא גם הקדיש הרבה זמן למריבות בין ליליאן לשרה. הוא הרי היה הבורר. אם יש משהו שאנחנו כועסים על עצמנו זה שלא עזרנו מספיק לליליאן. רוני היה לצד שרה בתקופה ההיא, אבל משהו שבר אותו. הוא לא היה יכול לראות איך ליליאן סובלת ומשם הכל התפוצץ והחברות נשברה".

   

  מאנה: "האשימו אותי בזה שהלכתי וחיממתי את ליליאן נגד שרה. ביבי שלח אותי לבית של ליליאן, ביקש ממני לפשר ביניהן. התחננתי אליה שתגמור את זה בסכום זעום כי בכל זאת ראש ממשלה, לא רוצה להיות בחזית, סגרתי איתה על פיצוי של 25 אלף שקל. התקשרתי לביבי ואמרתי לו את זה".

   

  צ'רוואני: "למחרת בשמונה בבוקר התקשרו מהלשכה. רוני שם את השיחה על ספיקר אז גם אני שמעתי הכל. ביבי אמר לו, 'אנחנו לא פוחדים שליליאן תתבע'. ואז שרה לקחה את הטלפון והתחילה לצעוק, 'פרענקים, פרענקים, כולכם אותו דבר. אנחנו לא מפחדים. היא שפכה קולה על השטיח, היא חייבת לי 800 שקל. היא צריכה לשלם לי'".

   

  ג'ני, יצא לך לבלות עם שרה זמן בארבע עיניים?

   

  צ'רוואני: "פעם הייתי עם רוני ושרה בים והוא היה צריך ללכת. אמרתי לו, 'על מה אדבר איתה?' אמר לי, 'תנהלי איתה סמול טוק'. ישבנו בסי אן סאן, ושאלתי אותה, 'איך זה להיות אשת ראש הממשלה?' פתאום היא התחילה לבכות. לא הבנתי מה עשיתי. היא אמרה לי בבכי, 'את לא מבינה מה זה להיות אשת ראש הממשלה, ופסיכולוגית, מה אני עוברת'. בהתחלה לא ידעתי לעכל את זה".

   

  ובינתיים הזוגיות שלכם התערערה.

   

  מאנה: "כן. ג'ני עזבה את הבית כי לא הייתה יכולה לסבול יותר את הקשר שלי עם שרה וביבי".

   

  צ'רוואני: "הפריעו לי הרבה דברים. אם אני רואה שאני לא במקום הראשון בשבילו, לא אבזבז את הזמן שלי. שרה הייתה במקום הראשון מבחינתו. שיחות נפש, תשומת לב, ארוחות צהריים. הכל סביב זה. אם אתה מעדיף עבודה או אינטרס או אפילו חברות על פני האישה שלך - חפש במקום אחר. עזבתי ושכרתי דירה. זה היה לפני שאמילי נולדה. עזבתי את הבית כמה פעמים".

   

  רוני, אתה כתבת בפייסבוק: 'שרה וביבי ניסו לדרדר אותי לתהום רגשי וכספי'.

   

  מאנה: "הפרידה מהזוג נתניהו הייתה כמו גירושין בשבילי. היה לי מאוד קשה. הם ניצלו וזרקו אותי. הבנאדם ישן אצלי בבית והייתי צריך לחפש לו פיג'מה בארבע בבוקר כי הוא ישן רק עם פיג'מה".

   

  מה הייתה האפיזודה האחרונה איתם?

   

  "עליתי לשידור אצל ניב רסקין בגל"צ לברך את ביבי ליום ההולדת. תיקנתי שם משהו שמקורבו גבי פיקר אמר, הבאתי ליקוק תחת מפה ועד קפריסין. שרה מתקשרת ומהללת אותי. 'כל הכבוד, רק אתה מגן עליי'. בערב ביבי מצלצל ומשבח אותי על הראיון הנפלא. שאלתי אותו, 'מה קרה, למה אתה מתקשר, שרה לידך?' הוא אומר לי 'כן'. אמרתי לו, 'אתה אומר את זה מהפחד. הייתי בכנסת אתמול ולא התייחסת אליי כמעט'. אחרי יומיים היא עשתה יום הולדת לבעלה בבית ראש הממשלה בירושלים. את מי היא לא הזמינה? את האיש שהגן עליה. אותי".

   

  החברות עם נתניהו שכמעט עלתה למאנה בסיום יחסיו עם צ'רוואני, גרמה בעקיפין גם לגירושין מאשתו הראשונה, מלכת היופי של 1989, ניקול הלפרין. "היא בגדה בי עם המאבטח של ביבי, שאותו היא הכירה כשנתניהו הגיע אליי", הוא מספר."זו האמת, מה לעשות? היא לא רצתה אותי, החליטה להיפרד ממני. עברתי תקופה מאוד קשה. עזבתי הכל כדי להיות עם שני הילדים. לקח שנתיים מהרגע שגיליתי שהיא התאהבה באחר עד הרגע שהתגרשנו. לאיזו תקופה נשארנו יחד בגלל הילדים".

   

  באותו זמן גם ביקשת להכריז על עצמך כעל פושט רגל.

   

  "ניקול רצתה לקחת גם את הנשמה שלי וגם את הרכוש שלא היה לי. היא חשבה שהייתי עשיר גדול ולא הייתי כזה. למה? הייתי מחובר לחלומות שלה. כל מה שהיא רצתה היא קיבלה.

   

  "אבל הסטיגמה הייתה שאני החרא. כולם אמרו שאני בגדתי בניקול. הרי היה לי שם של פלייבוי ורודף נשים. אבל האמת לאמיתה היא שבתקופה של ניקול אפילו לא ראיתי תחתון של בחורה אחרת. הייתה לי רשת של משרדי תיווך. עבדתי מצאת החמה ומה שעניין אותי זה לקום בבוקר וללכת לישון עם היומן".

   

  איך התמודדת עם התדמית?

   

  "אחרי שהאשימה אותי בבגידות הצבתי תנאי לגירושין: לעבור פוליגרף שבו היא יכולה לשאול מה שהיא רוצה. אמרתי שאני חייב לנקות את השם שלי כי ידעתי שאני ישר כמו סרגל איתה. ואכן מהבדיקה הזו יצאתי זך ונקי. ומאז כל מי שאמר לי, 'בגדת באשתך', הוצאתי לו את התוצאות של הפוליגרף. עד כדי כך זה בער בנשמתי".

   

  בתקופת הקשר עם ביבי היית צריך לראות את אותו מאבטח?

   

  "הוא כבר עבר לאולמרט ושרון".

   

  מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה: "מדובר במקבץ אומלל של שקרים והמצאות מלפני עשר שנים ויותר, מפיהם של שני אנשים אשר מטרתם הברורה היא להכפיש ולפגוע בראש הממשלה וברעייתו משיקולים אישיים ואינטרסנטיים. לאיזה רוני מאנה צריך להאמין? לזה שהתראיין לעיתונכם, או לזה ששלח לרעיית ראש הממשלה מאות הודעות סמס הפוכות לחלוטין בתוכנן. הנה כמה דוגמאות: 1. "אם יש משהו שאני מצר עליו זה על פליטת פה מטומטמת שלי בראיון לתקשורת בו אמרתי שאהבתי אותה (כלומר את שרה) יותר מאשר בעלה. אני מסתכל על הסיפור הזה בחרטה עמוקה ומקווה שיום אחד תהיה לי הזדמנות להתנצל ולחדש את הקשר..."

   

  2. "הי שרה, סיפרו לי שרזית ואת נראית נפלא... תהיי גדולה ותרימי טלפון ונשב לארוחת צהריים עם יין משובח ונשים את כל המשקעים הצידה. תלכי עם הלב שלך..."

   

  3. "אפשר לכעוס, להתעצבן, אפשר להתאכזב, אבל אי אפשר להפסיק לאהוב, אז אני מאחל לך מזל־טוב, בריאות, תמשיכי להראות טוב והמון אושר. רוני מאנה."

   

  יש לציין כי בתגובה שנמסרה לא מצורפים התאריכים שבהם נשלחו ההודעות ממאנה.

   

   

  ¥ ¥ ¥

   

  לא רק החברות ההדוקה עם שרה נתניהו היוותה מהמורה ביחסים הסוערים בין מאנה וצ'רוואני. הם נפרדו וחזרו פעמים רבות לאורך השנים. גם כשהתמסדו וחבקו בת משותפת ראשונה, זה לא היה קל. טפח מההתנהלות הזוגית שלהם נחשף בדוקו־ריאליטי 'שש אמהות' ששודר ב'רשת', שם הוצג מאנה כאבא ששקוע בשיחות טלפון ומשאיר לצ'רוואני לטפל בתינוקת אמילי.

   

  מאנה: "ב'שש אמהות' עשו ממני אידיוט. אני אב השנה כל הזמן".

   

  רק לא מחליף חיתולים.

   

  מאנה: "אין מצב שאני מחזיק ילד עד גיל שלושה חודשים. ג'ני, אני אבא טוב?"

   

  צ'רוואני: "אתה אבא מצוין. הוא לא מחליף חיתולים ואני גם לא אתן לו. אבל הוא קם בלילה להביא בקבוק. לא אשקר, פחדתי - בחורה צעירה מביאה ילד עם גבר שיש לו שני ילדים גדולים מאישה קודמת, מאיפה הוא זוכר להחליף חיתולים ולקום בלילה? בגלל זה ב'שש אמהות' ראו את המאבק שלי שייגע יותר באמילי, שיהיה איתה. קצת לחצתי עליו שייקח אותה יותר לידיים".

   

  מאנה: "הראו את זה לא נכון בתוכנית ההיא. התרגזתי מאוד. זה היה מגמתי. הייתי עם אמילי מהיום שנולדה. אתה יודע מה אמר לי הבמאי בסוף? 'אתה הבנאדם הכי מרתק שפגשתי בחיי ויש הרבה מה ללמוד ממך. כשתהיה לי פעם בעיה שאני צריך לפתור, אני בא אליך'.

   

  צ'רוואני: "רוני מצטייר כגבר לא קל לעיכול. יכולים לומר שהוא כוחני ובולט מדי ואומר יותר מדי את דעתו ולא כולם אוהבים לשמוע את האמת, אבל זה הוא".

   

  הם הכירו ב־2002 במסיבה. "אני יודע לזהות את מה שאני רוצה כמו רנטגן. ראיתי אותה, באתי אליה ואמרתי לה, 'אני רוני מאנה. את מוצאת חן בעיניי'. היא ניפנפה אותי כמו מנגל".

   

  צ'רוואני: "הסתובבתי והלכתי. לא עניתי אפילו".

   

  מאנה: "אבל אני מקבל את מה שאני רוצה. יש לי ברכה מאלוהים".

   

  צ'רוואני: "אחרי כמה שנים הייתי בנסיעות עבודה. ישבתי במסעדה וחברה אומרת לי, 'מישהו רוצה להכיר אותך'. הוא אומר שוב, 'שלום אני רוני מאנה'. הייתה לו אז חברה והוא ציין שקוראים לה ג'ני ושהיא משתתפת במלכת היופי. אמרתי, 'מזל טוב'. לא הבנתי מה הוא רוצה ממני. אחרי כמה חודשים חזרתי לארץ ובדיוק באותו ערב היה את גמר המונדיאל של 2006. החברה הזמינה אותי לבוא איתה לבית של מאנה. שם נפגשנו בפעם השלישית".

   

  כיוונת למצוא בעל עשיר?

   

  צ'רוואני: "לא אמרתי דבר כזה. למדתי להסתדר לבד כבר בגיל צעיר. בגיל 11 שטפתי כניסות של בתים. הייתי מלצרית, ברמנית, בייביסיטר. מה לא? עלינו לארץ ולא היה לנו כלום. אבא שלי היה מרצה באוניברסיטה ואמא רופאה בכירה באחד מבתי החולים בקזחסטן. היה להם בית קיץ. סטטוס משמעותי. הם עזבו הכל בגלל האנטישמיות כדי שלילדים שלהם יהיה עתיד יותר טוב. הרי לאחותי היו מרביצים בבית ספר כי היא נראתה יהודייה. אני פחות סבלתי. אבל התנכלו לי אחרי שגילו שאני יהודייה.

   

  "שבועיים אחרי שנחתנו כבר היינו בדירה שכורה בבת־ים. להורים שלי היו מאה דולר בכיס וזהו. הורידו ממני את העגילים כדי להבין כמה אפשר לקבל תמורתם".

   

  סבלת כעולה חדשה?

   

  "היו זורקים עליי קלמרים בבת־ים כי הייתי שונה. לא ידעתי את השפה. למזלי הייתי מאוד טובה במתמטיקה, הייתי מתקנת את המורה והיו מוחאים לי כפיים. ככה התאהבו בי".

   

  איפה העבודה הכי קשה שלך הייתה?

   

  "מנטלית, במסעדה באשדוד, 'הפתילייה'. באותה תקופה הופעתי במעגל של דן שילון בתור תגלית השנה מאשדוד, אבל בכל חמישי הייתי לוקחת מהמסעדה שקית סמבוסקים ובייגלה, אומרת שזה לנזקקים ומביאה הביתה, כי לא היה מה לאכול".

   

  ואז פגשת גבר שנתן לך ביטחון כלכלי.

   

  מאנה: "עברתי מסכת העינויים עד שזכיתי להתחתן איתה. שלא יחשבו שזה בא לי בקלות והיא ישר הסכימה".

   

  למה זה הלך כל כך קשה?

   

  צ'רוואני: "אני באה ממקום אחר לגמרי ממנו. לא ידעתי מה זה עולם העסקים וראיתי שהוא מחזיק מדוגמניות משהו קל להשגה. אני רווקה, הוא אבא לשני ילדים. לכל אחד רצונות שונים. פתאום התחברנו וראיתי פוטנציאל. לא היה לצידי בנאדם שאני יכולה לסמוך עליו. חייתי די לבד. פתאום היה לי עם מי להתייעץ ולסמוך עליו. פה היה החיבור. הוא ראה בי מישהי לא טיפשה".

   

  מאנה: "היי היי, התאהבתי בך".

   

  צ'רוואני: "נפרדנו המון פעמים והוא היה שולח מסרים. פיברק תאונה כדי שאבוא וארחם עליו. אני באה ורואה אותו שוכב על הספה רגיל. היו הרבה משחקי אגו וגם את שרה נתניהו. היינו בהלוך־חזור חמש שנים. עד שציון קינן, חבר שלו, אמר לי, 'הוא עובד עלייך, תתחתנו כבר'".

   

  מאנה: "הכל היה חלק מהחיזורים שלי אחריה. התבייתתי עליה והחלטתי שאני רוצה אותה. היינו אמורים להתחתן ודחיתי כי פחדתי עוד פעם להיכנס לנישואים. הרי יצאתי ממשבר מאוד גדול כמה שנים לפני. אז היא אמרה לי, 'מי אתה בכלל?' אני בא הביתה ושוב אין ג'ני. לא שכרה דירה, לא חברות, נסעה ליוון, הלכה לעבוד בדוגמנות. הסוכנות שלה שכרה לה דירה באתונה".

   

  נשמע כיף.

   

  "בשבילה סבבה, בשבילי זה היה באסה. מה אני עושה? אין אפילו טלפון לתפוס אותה. אבל אני יודע לשרוד. התקשרתי לאבא שלה אמרתי לו, 'בא לך לנסוע ליוון איתי? בוא נחזיר את ג'ני אחרת יהיו לך ילדים גויים'. הוא שומע את זה ואומר, 'טוב, אני איתך'. עכשיו, אין לנו כתובת שלה באתונה. התחלתי לשאול איפה יש פה סוכנות של דוגמניות. אמרו לי שהדוגמניות מסתובבות באיזה אזור. לקחנו נהג מונית. אתה מאמין שקרה לי נס? אנחנו רואים אותה עוברת ברחוב. ידעתי שג'ני מאוד אוהבת את אבא שלה. ידעתי שאם הוא בא לאתונה והיא רואה אותו, זה יחזיר אותה. אבל היא אמרה, 'אני לא חוזרת'. אמרתי לה, 'קודם כל ניסע עם אבא שלך ללוטרקי, נפנק אותו'. ישבתי עליה שלושה ימים עם כל הפסיכולוגיה שלי והשיווק שאני יודע לעשות. לא דיברתי איתה מילה על חזרה. רק לבלות. כשהחזרתי אותה לארץ היא אמרה, 'מה אני אעשה?' אמרתי לה, 'אני אגשים לך את החלום'. היא אמרה עיצוב פנים. סידרתי לה להיכנס לבית הספר ברברה ברזין ומשם היא לקחה את זה. לא האמנתי שהיא תסיים את הכל והיא גמרה בהצטיינות יתרה".

   

  ועדיין הוא התמהמה עם הצעת הנישואין. מה עשית?

   

  "עזבתי סופית כי נמאס לי. פתאום הייתה איזו מישהי שהוא היה בקשר איתה. ואז אבא שלו נהיה חולה".

   

  מאנה: "אבא שלי אמר לי בערבית, 'אל תעייף אותה, אל תרמה אותה, שחרר אותה, תן לה את החיים שלה'. אמרתי לו, 'אני מתחתן איתה'. הוא לא הספיק להיות בחתונה".

   

  צ'רוואני: "לא נתתי לו להיות לבד בשבעה למרות מה שקרה לפני. אבא שלו נפטר ב־21 ביוני, ואנחנו התחתנו ב־10 ביולי".

   

  איך הוא הצליח להחזיר אותך בכל פעם שעזבת?

   

  "הוא הראה לי שהוא מאוד רוצה אותי. אני בחורה בת מזל. הרגשתי שיש גבר בעולם הזה שבאמת רוצה אותי מכל הלב ונלחם על זה. כשהיינו נפרדים הייתי לוקחת דירה בקומה חמישית בלי מעלית, כדי שיהיה לו קשה לעלות. הוא היה שואל למה קומה חמישית והייתי אומרת, 'כדי שתתאמץ'".

   

  razs@yedioth.co.il

   

   


  פרסום ראשון: 26.01.16 , 14:15