ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  דיקלה
  24 שעות • 17.02.2016
  אהבה, מוזיקה
  אהבה, מוזיקה דיקלה היא פרפורמרית ממגנטת. שווה לתפוס את המופע שלה
  אמיר שוורץ

   

  למרות שדיקלה פועלת בשטח מתחילת המילניום, בשנה האחרונה היא ביצעה קפיצת מדרגה משמעותית. מזמרת מוערכת וייחודית עם קהל קטן מדי, ועם קצב עבודה לא גבוה במיוחד (ארבעה אלבומים ב־15 שנה), היא התקרבה השנה למיינסטרים – בזכות האלבום האחרון והמעולה "ואם פרידה" והדואט המוצלח עם שלמה ארצי "מחמל נפשי".

   

  זו הזדמנות מצוינת לתפוס אותה גם על הבמה. כבר למעלה משנה שהסיבוב הנוכחי שלה רץ, והוא רק משתבח. דיקלה תמיד הייתה פרפורמית ממגנטת, אך החיבוק הרחב בשנה האחרונה שידרג את המופע שלה.

   

  "אהבה, מוזיקה", שיר הנושא מאלבום הבכורה שלה, הוא תיאור מדויק למה שצפוי לכם שם. חוץ ממוזיקה, יש אצל דיקלה הרבה אהבה: מהקהל שהולך וגדל בהתמדה ובטקסטים שעוסקים בזו שהייתה, בזו שצריך לשמור עליה עכשיו ובזו שאולי תבוא. עם הרכב מוצלח היא מציעה חיבור אדיר ומקורי בין פופ קליט ללחנים עם השפעות ערביות שלא יותירו איש במצב ישיבה לאורך זמן.

   

  הסט הנוכחי מורכב משירי האלבום האחרון ובהם "שבע בערב", "די לי", "אין עוד אהבה כזאת", הקאבר האדיר ל"Here Comes the Rain Again" של יוריתמיקס וכמובן שיר הנושא החד־פעמי. לצידם היא משלבת את הלהיטים מהאלבומים הקודמים (כמו "משוגעת", "געגועים" ו"חולת אהבה") ולא שוכחת גם את אלו שכתבה לאחרים, כמו "תחזרי" ששידכה לשרית חדד ו"מונו" שתרמה לשלומי סרנגה. בעצם, אל תלכו למופע שלה. תרוצו.

   

  דיקלה תופיע ברדינג 3 בתל־אביב היום ב־22:00

   


  פרסום ראשון: 17.02.16 , 20:44