חמישי 13 באוגוסט 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ממון • 20.02.2016
  תביעה: לחייב את חברת ההיי־טק מגנ"א להעביר מניות לגרושתו של אחד הבעלים
  יורם ירקוני

  חברת ההיי־טק מגנ"א נדרשת להעביר 850 מניות של אחד מבעלי החברה, לוי צרויה, לגרושתו, רופאת השיניים ד"ר גאולה צרויה, או לנאמן מטעמה. שווי המניות – יותר מ־10 מיליון שקל.

   

  בתביעה, שהוגשה באחרונה לבית המשפט המחוזי מרכז בלוד, טוענת ד"ר צרויה, ששמה כיום שירה ישורון, כי בעלי מגנ"א, אחיה חיים סיבוני ובעלה לשעבר לוי צרויה, מתחמקים מהעברת המניות מאז שנחתם הסכם גירושין בינה ללוי צרויה לפני 4 שנים, ובו הוסכם על העברת מחצית המניות של לוי על שמה. צרויה־ישורון אומרת שהיא זקוקה לכסף כדי לבנות את חייה מחדש.

   

  חיים סיבוני: "שתביא את הקונה שיציע הצעה. היא יכולה ללכת לכל גוף ולמכור. זה בהחלט שלה. אין כוונה לא לתת לה את זה, שרק תעבור את התהליך הנדרש ויינתן אישור של משרד הביטחון לקונה".

   

  בתביעה טוענים פרקליטי צרויה־ישורון, עוה"ד אייל סברו ופז יצחקי־וינברג, כי סיבוני וצרויה לא העבירו את המניות ורק "משכו זמן". לטענת עו"ד סברו, הפנייה לבית המשפט היא תוצאה של הפעלת לחצים פסולים על התובעת. "זו התנהלות מבישה", נאמר בתביעה.

   

  פרקליטי מגנ"א, סיבוני וצרויה, עוה"ד איתן שמואלי ומשה שרף, אמרו כי מדובר בסכסוך משפחתי בין בני זוג לשעבר שחתמו על הסכם גירושין והוא אינו קשור למגנ"א. לדבריהם, הדיון בנושא אמור להתקיים בביהמ"ש לענייני משפחה בדלתיים סגורות.

   

  לוי עובדיה אמר כי העניין מעוגן בהסכם הגירושין, והשאלה היא איך עושים זאת כי מדובר בעניין מורכב.

   


  פרסום ראשון: 20.02.16 , 20:35