ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  גל גדות
  7 לילות • 23.03.2016
  גיבורת גל
  בין ראיון לאלן דג'נרס, לטוק שואו עם ג'ימי קימל. בין צלמי פפראצי אובססיביים למדידת שמלות אינסופית. רז שכניק פגש את גל גדות באל איי ושמע ממנה איך מתמודדים עם כל הטירוף הזה שנקרא וונדר וומן ולמה צבטה את עצמה כשעמדה ליד בן אפלק בחליפת באטמן
  רז שכניק, לוס אנג'לס

  עם כל הכבוד לבאטמן, זכר לבן שכוח־העל שלו הוא כסף, וונדר וומן יכולה לעשות דברים מעבר להפעלה של גאדג'טים מתוחכמים. היא כמו סופרמן, רק עם ליהוק יותר מעניין מהנרי קאוויל, צנון בריטי עם הכריזמה של הנסיך צ'ארלס. ובקיצור: בקרב בין באטמן וסופרמן, המנצחת הגדולה היא גל גדות. אולי זאת הסיבה שלמרות שהסרט על וונדר וומן עצמה ייצא רק ביוני 2017, היא נעה בשבועות האחרונים בין ראיון לאלן דג'נרס, ג'ימי קימל וסבבי שיחות עם התקשורת האמריקאית על זרועותיה בקצב מהיר ועצבני של השכמה בשש בבוקר והגעה למלון לא לפני עשר בערב.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  צפו בגל בפרמיירה של הסרט בניו־יורק

   

  איפור, שיער, תלבושות, עוד טאץ' בשיער לפני מסיבת עיתונאים עם הקאסט מול מוזמנים מכל העולם, ויש נסיעה קצרה נוספת למקסיקו כדי להציג את הסרט, טיסה חפוזה לניו־יורק, לעצירה שיווקית בומבסטית שהגו מיטב המוחות האמריקאיים, ואחר כך לונדון על הקו, פרמיירה. כל זה נדחס לשבוע אחד שגל גדות מעולם לא חוותה כמוהו. "זה אינטנסיבי בטירוף", היא מודה בחיוך לא עייף, "אבל אני ממש לא הולכת להתלונן על הרגעים האלה. רק הקול שלי כבר הלך. שמעת לבד. אני צרודה לגמרי".

  את מאמינה שכל זה קורה?

  "לא באמת".

  איך לא, עם הלו"ז האינטנסיבי הזה?

  "אני לגמרי בהכחשה".

  אז הנה כמה הוכחות: בובות של וונדר וומן בדמותך, חולצות, פוסטרים ברחבי הוליווד.

  "אני מרגישה אסירת תודה. אף פעם לא תיכננתי להיות שחקנית. אמא שלי מורה, אבא מהנדס, אני בחרת ללכת בכיוון של עורכת דין. הרי גם לא חלמתי שיבחרו אותי למלכת היופי והייתי די מודאגת מזה שיש אפשרות שאנצח גם במיס יוניברס, אז מרדתי בתחרות הזו. לא ראיתי סיבה להגיע לארוחת בוקר בשמלה. לא באמת נתתי לעצמי סיכוי. אחרי כל זה, ברור שלא דמיינתי אף פעם להיות סוג של גיבורת־על בקולנוע. מי חשב על זה בכלל?"

  ועכשיו, בכל זאת?

  "אני כל כך עסוקה בימים האחרונים שאין לי באמת זמן לנוח וליהנות מהרגע. אני חושבת שייקח לי זמן עד שאעכל מה קורה פה בדיוק. אני אפילו לא חושבת על מה כל זה אומר. כשלבשתי בפעם הראשונה את התלבושת של וונדר וומן אמרתי לעצמי, 'הו אלוהים, מי היה מאמין שאני, הילדה הקטנה מראש־העין שבמדינה קטנה במזרח התיכון, תגיע להיות וונדר וומן?"

   

  הראיון המלא - ביום שישי ב"7 לילות" ובאפליקציה של ידיעות אחרונות