ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  פרופסור יריב יוגב לפני הדיאטה
  חדשות • 13.04.2016
  ירד בבום
  פרופ' יריב יוגב, כוכב הסדרה "בייבי בום", הפחית 50 קילו ממשקלו – בלי ניתוח • בראיון חשוף ל"לאשה" הוא מספר על שנת המהפכים בחייו – שכללה גם גירושים, אהבה חדשה וג'וב יוקרתי
  אורית מרלין רוזנצוויג | "לאשה"

  אחרי שכיכב בסדרת הדוקו־ריאליטי "בייבי בום" כמנהל חדרי הלידה של בילינסון, פרופ' יריב יוגב מגלה את עצמו מחדש: הוא עבר לנהל את בית־החולים ליולדות ליס שבאיכילוב, התגרש מהאישה שאיתה היה מגיל 16, מצא אהבה טרייה – וגם הפחית 50 קילו ממשקלו. עכשיו הוא מספר על כל זה בראיון מיוחד לגיליון החג של "לאשה" שייצא ביום ראשון.

   

  בגיל 45, פרופ' יוגב יודע שהחיים הם עניין שברירי, שהכל זמני. בשנה האחרונה ההבנה הזו הובילה אותו לאמץ הרגלים חדשים, שהובילו בין השאר לירידה הדרמטית במשקלו. "לא הייתה נקודה ספציפית שבה החלטתי שאני רוצה לרדת במשקל, זה שילוב של כמה דברים", הוא מספר. "ראיתי שקשה לי יותר, והבנתי שההשמנה היא סימפטום ולא רק אוכל. קיבלתי החלטה לעשות שינוי גדול. כבר הייתי לפני ניתוח לקיצור קיבה, אבל החלטתי לנסות לבד. ניתוח הוא הפתרון הקל. אני עדיין בתהליך, ומרגיש הרבה יותר טוב".

   

  לפני כשמונה חודשים הגיע שינוי משמעותי נוסף בחייו – הגירושים. היום הוא בזוגיות חדשה, עם שלי (43), גרושה ואם לשלושה. "אני וגרושתי היינו זוג שעזר אחד לשני לנהל קריירה", הוא מספר. "שנינו היינו אנשים עסוקים, ובנינו מערכת עוטפת ותומכת של מטפלות. כיום אני נמצא במערכת יחסים אחרת, ואני בהחלט מאושר מאוד בזוגיות החדשה שלי. בת הזוג הנוכחית שלי היא אהבת חיי".

   

  את ניהול בית־החולים ליס קיבל לידיו באוגוסט האחרון. מדובר במפעל ענקי הכולל כ־90 רופאים, 300 אחיות, 100 אנשי צוות, מעל 12 אלף לידות בשנה ואלפי טיפולי פריון. את הסברה כי השינוי הזה בחייו, כמו האחרים, התרחש בעקבות "בייבי בום" - הוא דוחה בתוקף. "בעולם העשייה האקדמי־מקצועי 'בייבי בום' לא הוסיפה ולא הורידה נקודות. אני לא מאמין שיש מנהל בית־חולים שחשב להביא מנהל מחלקה בגלל שראה אותו בתוכנית טלוויזיה. אגב, לא קיבלתי טלפון לבוא לנהל את ליס. התמודדתי במכרז".

   

  בגזרה החדשה | צילום: עדי אדר
  בגזרה החדשה | צילום: עדי אדר

   

   

  ועם כל השינויים האלה, יש לו גם תובנות חדשות על החיים. "המפתח לאושר", אומר פרופ' יוגב, "הוא כמו הסמל של האולימפיאדה, חמישה דברים: לקום ליד מישהו משמעותי בחייך, שיהיו לך ילדים שתיהנה מהם והם ממך, שתהיה בריא, שתעשה משהו משמעותי בעיניך, ושתהיה לך כלכלה שתאפשר לך חיים נוחים. כל אחד בוחר איזה מהעיגולים חשוב לו יותר, אבל אם תוציאי אחד, פגעת באושר. מה שהיה חשוב בגיל 25 שונה מגיל 45. יכול להיות שאם לא הייתי שומר על תעדוף מוחלט לעבודה, ושומר בעבר על איזון בדברים אחרים, הדברים היו נראים אחרת. אבל אלה דלתות מסתובבות".