רביעי 27 במאי 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  מארק צוקרברג
  ממון • 26.04.2016
  פייסבוק בעקבות סנאפצ'ט? מפתחת אפליקציית מצלמה
  שגיא כהן

  פייסבוק מודאגת מהירידה בכמות התוכן שהגולשים משתפים ברשת החברתית, ובעקבות זאת שוקדת על פיתוח של אפליקציית מצלמה חדשה ונפרדת. כך דיווח "הוול סטריט ג'ורנל". הפיתוח, הנמצא בשלבים המוקדמים שלו, מתבצע על ידי מהנדסים במשרדי החברה בלונדון.

   

  ככל הנראה, האפליקציה החדשה תזכיר את סנאפצ'ט: ברגע פתיחתה תידלק המצלמה לצורך צילום מיידי של וידיאו או תמונה והעלאתם לפייסבוק או לאינסטגרם. בנוסף, אפשר יהיה לצלם באמצעותה צילומי וידיאו חיים ולשדרם בחשבון הפייסבוק. בפייסבוק סירבו להגיב ל"וול סטריט ג'ורנל" על הפרסום.

   

  אין זו הפעם הראשונה שפייסבוק מוציאה אפליקציית מצלמה נפרדת. כבר הייתה לה אפליקציית מצלמה בשם Camera שהוציאה בשנת 2012, במטרה לחקות את הצלחת אינסטגרם. בסופו של דבר, פייסבוק רכשה את אינסטגרם וסגרה את אפליקציית Camera.

   

  האפליקציה החדשה נועדה לעודד את משתמשי פייסבוק ליצור ולשתף יותר תוכן, כולל תמונות וסרטוני וידיאו ושידורים חיים. זאת על רקע נתונים שפורסמו לאחרונה ולפיהם כמות התוכן שהגולשים יוצרים ברשת החברתית יורדת משנה לשנה, ובפייסבוק מודאגים מהמגמה הזו. בנוסף, פייסבוק גם רואה את ההצלחה הגוברת של אפליקציית סנאפצ'ט, שעל פי דיווחים סירבה בעבר להצעות רכישה מצד החברה.

   


  פרסום ראשון: 26.04.16 , 20:50
  ידיעות אחרונות