ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום : ידיעות אחרונות
  חדשות • 27.04.2016
  "ארב לעשרות ילדות ותקף אותן מינית"
  נועם (דבול) דביר

  בתל־אביב, בהרצליה, בחולון ובבת־ים: במשטרה חושדים כי אורי ריבקין, תושב אשדוד, הטיל את אימתו ברחבי גוש דן ותקף מינית עשרות קטינות בגילים 10 ו־11.

   

  בית־משפט האריך אתמול עד ליום ראשון את מעצרו של ריבקין (52) החשוד בביצוע מעשים מגונים בעשרות ילדות. מחקירת המשטרה עולה חשד כי ריבקין, שמציג עצמו כאיש עסקים, פיתח שיטת פעולה זדונית כדי לבצע את זממו. באחד המקרים הוא ניגש לשתי קטינות בכניסה לבניין שבו הן גרות, הציג עצמו כמורה לשחייה וביקש מהן למדוד בגד ים. לאחר מכן הוא נכנס איתן למקום מוסתר ושם ביצע בהן, על פי החשד, מעשים מגונים. במקרה אחר ניגש לקטינה שנשאה את אופניה בכניסה לבניין מגוריה, הציע לה למדוד בגד ים — ואז ביצע את זממו.

   

  ריבקין נעצר ביום שני לאחר שהמשטרה ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחריו, והוא נקלט בצילומי מצלמות אבטחה. ריבקין, שהורשע בביצוע עבירת מין ב־2013, נחקר במשך שעות וקשר עצמו לכמה אירועים. בעת הארכת מעצרו קבע השופט כי מדובר בעבירות מין חמורות בקטינים. הוא הורה שריבקין יישלח לבדיקה פסיכיאטרית. עורכי דינו, גיורא זילברשטיין ודניאל סולן, מסרו: "החקירה בראשיתה, ואנו ממתינים לראות איך דברים יתפתחו".