רביעי 21 במרץ 2018
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
וילנאי ומרוז | צילום: שאול גולן
חדשות • 01.05.2016
חופשת המחלה של אורלי וגיא
כבר חמש שנים וחצי מגישים אורלי וילנאי וגיא מרוז את תוכנית הבוקר בערוץ 10 • עכשיו, כדי לנוח ממחלת הריאות שממנה סובלת וילנאי, יפנו השניים את המסך לחודשיים • "אנחנו יוצאים לנשום, תרתי משמע, ונחזור בריאים ואיתנים"
רז שכניק

אחרי חמש שנים וחצי של השכמה מוקדמת יפנו אורלי וילנאי וגיא מרוז את המסך לחודשיים, וזאת כדי לאפשר לוילנאי תקופת בדיקות והתאוששות מסיבוכים שנוצרו בעקבות מחלת הריאות שבה לקתה.

 

וילנאי סובלת ממה שמוגדר כקמט בריאה המקשה על הנשימה, והרופאים ייעצו לה לצאת לחופשה ארוכה.

 

היא ומרוז מגישים את תוכנית הבוקר של ערוץ 10 משנת 2011 והפכו את המשבצת לאחת המצליחות שלו. בחודשים האחרונים הוארכה התוכנית בשעה נוספת, והיא מסתיימת ב־10 בבוקר. כך יוצא שבני הזוג, המשדרים חמש פעמים בשבוע, מגיעים לכ־70 שעות בחודש בלייב — נתון חסר תקדים בטלוויזיה הישראלית.

 

"אנחנו יוצאים לנשום, תרתי משמע, ונחזור בריאים ואיתנים", אמרה אתמול וילנאי ל"ידיעות אחרונות". מרוז הוסיף: "אנחנו הולכים להתמקד בבריאות של אורלי ואחרי חודשיים נחזור". את מקומם ימלאו דני רופ ונגה ניר־נאמן (החל מהבוקר) וכן אור הלר ומאיה זיו וולף.

 

וילנאי (43) ומרוז (54) התחתנו בסוף 2008. לשניים יש ילדים מנישואיהם הראשונים. בני הזוג ניסו להביא ילד לעולם בטיפולי הפריה, אולם ללא הצלחה. לאחר מכן ביקשו להתחיל בהליכי אימוץ אולם נדחו על ידי משרד הרווחה בגלל גילו ה"מבוגר מדי" של מרוז. לפיכך החליטו השניים להפוך למשפחה אומנה לתינוק שמשפחתו לא הייתה יכולה לטפל בו.

 

מערוץ 10 נמסר: "אחרי חמש שנים וחצי של שידורים רצופים יוצאים אורלי וילנאי וגיא מרוז לחופשה לא קצרה של חודשיים, וזאת בעקבות עניינים רפואיים הקשורים לבריאותה של אורלי. הם מבטיחים לחזור בריאים ורעננים ולהמשיך בתוכנית הבוקר שאותה הם גאים להגיש בשנים האחרונות".

 


פרסום ראשון: 01.05.16 , 00:35