ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  חדשות • 15.05.2016
  תקרית הגלידה של "הצל"
  צחי קומה

  הראפר יואב אליאסי (הצל) הגיע אתמול לגלידרייה ברחוב הארבעה בתל־אביב עם בני משפחתו ובנו, רק כדי לגלות שהמוכרת במקום מסרבת לשרת אותו בגלל דעותיו הפוליטיות. בעל הגלידרייה שהוזעק למקום פיטר את העובדת.

   

  "כשנכנסתי לגלידרייה", סיפר אמש אליאסי ל"ידיעות אחרונות", "המוכרת הסתכלה עליי, זרקה את הכף של הגלידה, הסתובבה ולא אמרה מילה. היא פנתה לעובד השני שהיה בהפסקה ואמרה לו 'אני לא מוכנה לשרת אותו, תשרת אותו אתה'. התלבטתי אם לעשות בלגן והחלטתי שלא, והבחור השני שירת אותי. יצאנו החוצה לאכול את הגלידה וסיפרתי לאבא שלי מה קרה".

   

  בהמשך נכנס אליאסי בחזרה לגלידרייה, פתח את דלת המטבח וגער במוכרת הסרבנית. "אמרתי לה שזה לא יפה ולא מכובד ושהיא מתנהגת כמו פשיסטית. ואז היא התחילה לצעוק 'אני לא רוצה לתת לך שירות'. זה התפתח למריבה של ממש. היא אמרה שאני עושה עוול לחברים שלה שהם סרבני גיוס. לאחר כמה דקות הגיע הבעלים, התנצל בפניי, פיטר את העובדת, וסגרנו את העניין בלחיצת יד. אני לא דחפתי לפיטורים שלה, למרות שאני חושב שהוא עשה את הדבר הנכון".

   

  מגיש הטלוויזיה חיים אתגר, שבמקרה היה במקום, העלה פוסט בפייסבוק שבו תקף את התנהגותה של עובדת הגלידריה. "אני לא מסכים עם חלק ניכר מדעותיו ומעשיו של יואב 'הצל' אליאסי, אבל קשה לי לקבל את הסירוב לשרת אדם", כתב "אופן ההתנהגות הזה כלפיו, מול משפחתו, הוא פשוט לא לעניין ולא מקובל. את הגלידה שלי קניתי במקום אחר".