yed300250
הכי מטוקבקות
  מסתורי ראשית
  24 שעות • 17.05.2016
  העלוקה: תעלומת שניים מאושיות המגזר הדתי שמבלים יחד בלילות אסורים
  צחי קומה

   שניים מאושיות המגזר הדתי מבלים יחד בלילות ולא בלימודי הקודש. על הדרך הם עוברים גם על האיסור: לא תנאף. ויש עוד.

   

  חברי קבוצת הווטסאפ שבה חברים שני כוכבי האייטם הקודם הופתעו לקרוא שם את ההודעה הבאה: "שלום, שמי ***, אני לא חברה בקבוצה הזו אבל נשואה ל***. אני כותבת כאן רק כדי לחשוף את המוסר הכפול והמעוות של אישה אחת שמחזרת אחרי בן זוגי במרץ ומנסה לפגוע בחיים שלנו. תקראו לה בשמה: מפרקת משפחות". ויש עוד.

   

  הרעיה החוקית לא הסתפקה בכך והפיצה גם הודעה שתפסה במכשיר הסלולר של בעלה מאת אותה מחזרת: "מבולבלת. אם אין סיכוי, אז תן להתאבל בשקט. אל תכתוב, אל תחבק אותי בלילה, אל תתקשר כרגע, עד שהלב יחזור לקצב רגיל. בלילה של ערב יום הזיכרון ישבתי בוכה מול הטלוויזיה. נפרדתי. ואז שוב הודעות ממך. ואני מוחקת אותן כל כך מהר ולא יודעת אם קראתי נכון. הוא באמת כתב 'אני נכון לריסטרט' והתכוון אליי? או שדמיינתי הודעה כזאת. אם יש סיכוי, תן תאריך, מספר שנים ואני אחכה. אמרתי לך: ריצה למרחקים ארוכים זה בסדר אם יתממש עוד עשרים, עשר, חמש שנים. רק צריכה לדעת. תביא תשובה היום בערב".

   

  אוהד קנולר ואלין לוי
  אוהד קנולר ואלין לוי

   

   

  זו לא סצינה מסרט. אוהד קנולר ואלינה (אלין) לוי הם לגמרי ביחד. השניים הכירו על הסט של "מיומנו של צלם חתונות", ובימים האחרונים הם נסעו לקדם את הסרט בפסטיבל קאן.

   

  טיטי איינאו ואמילי | צילום: שוקה כהן
  טיטי איינאו ואמילי | צילום: שוקה כהן

   

  אם חיפשתם עוד הוכחה לכך שהקשר בין טיטי איינאו לישראל אור הוא לא סתם רומן חולף, בטח תשמחו לשמוע שמלכת היופי לשעבר לקחה ביום שני את אמילי המתוקה, בתו של אור, לזמן איכות בספארי ברמת־גן, שם התקיימה השקת הסדרה החדשה של דיסני "משמר האריות". השתיים שמרו מרחק מהאריות, אבל בהחלט שיחקו עם הג'ירפות | צילום: שוקה כהן

   

  טיטי איינאו ואמילי | צילום: שוקה כהן
  טיטי איינאו ואמילי | צילום: שוקה כהן

  טיטי איינאו ואמילי | צילום: שוקה כהן
  טיטי איינאו ואמילי | צילום: שוקה כהן

   

  בבוקר לאחר גזר הדין ששלח את קובי פרץ לשנתיים מאסר בפועל, העלתה אשתו ענבל לפייסבוק את הפוסט הבא: "השעות האחרונות לא קלות בשבילנו, אבל זה כנראה חלק מהמסע הארוך הזה. רק חלק כי זה לא הסוף. מי שישפוט את הגורל של קובי ואיך הילדים שלי יגדלו זה רק הקדוש ברוך הוא. תודה לכולכם, המשפחה, החברים והמעריצים הנאמנים, על החברות, התמיכה והרצון הטוב לעודד ולעזור. המשפט נעשה, הצדק עוד בדרך, התפללו בשבילנו, בשם השם נעשה ונצליח".

   

  בר רפאלי לא מחמיצה אימון ומעלה לאינסטגרם כדי שנראה שגם בחודש השביעי אפשר לשמור על כושר.

   

   
  בר רפאלי
  בר רפאלי

   

   

  סמסו מזל טוב לשירי מימון שחגגה אתמול יום הולדת 35 בחיק הבעל יוני רג'ואן והבן הקטן איתי עם בלונים, עוגה ושפע של מתנות. 

   

  כוכב הרדיו אליקו עובר גם לטלוויזיה ובקרוב יגיש תוכנית אירוח מוזיקלית בערוץ 20. 

   

  אליקו, מזל טוב.

   

  "ניתנה לי הזדמנות לשמח את עם ישראל על המסך כפי שאני עושה ברדיו לב המדינה וזה בהחלט מרגש". 

   

  השחקן רפי אמזלג הגיע אתמול בבוקר לכותל לסגור לבנו בן השלוש, אליה, אירוע "חלקה" במסעדת בין הקשתות הצמודה למתחם. על הדרך טמן פתק בכותל והודה לבורא עולם.

   

  גילי מוסינזון, שחשף לפני כמה ימים בפוסט אמיץ את משיכתו לגברים, משך באופן טבעי את רוב תשומת הלב במסיבה לרגל פתיחת עונת הקיץ שנערכה בשני במתחם לאגו בראשון־לציון. עוד הגיעו: און רפאלי, ירדן הראל ולירז דרור

    

  אגודת הסטודנטים של המרכז הבינתחומי ערכה שלשום ערב התרמה למען "עמותת חיים" בחוות רונית, שבו הציגו מעצבים ישראלים צעירים את מרכולתם. אסתי גינזבורג הנחתה, שי מיקה פתחה את התצוגה, יון תומרקין, סטודנט במוסד, צעד אחריה לראשונה, ולאה שנירר, שבסך הכל באה כאורחת, הצטרפה אליהם על המסלול. גילי סער דילגה לעמדת הדי־ג'יי בסוף התצוגה. 

   

   

  נטע גרטי ופיטר רוט מכרו את דירתם בכוכב הצפון בתל־אביב לטובת בית פרטי שרכשו בשכונת רמת החייל. חמישה מיליון שקלים עלה להם שינוי הכתובת הזה. 

   

   

   

   


  פרסום ראשון: 17.05.16 , 20:41
  yed660100