שלישי 24 בנובמבר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  שישה פרסים. יוצר וכוכב "פאודה", ליאור רז
  24 שעות • 12.06.2016
  הסתערבו על הפרס
  "פאודה" ו"שטיסל", שתי סדרות מקור של yes, הן הזוכות הגדולות בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה. גם ערוץ 10 גרף שלל פרסים
  רז שכניק

  כשהסתיים טקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה היה לגמרי ברור מי הזוכות הגדולות של האירוע: הסדרות "פאודה" ו"שטיסל", שתיהן סדרות מקור של yes. "פאודה", שבימים אלה שוקדים יוצריה על עונתה השנייה, זכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר ובחמישה פרסים נוספים. "שטיסל", שבעונה הראשונה שלה גרפה 11 פרסים בטקס, זכתה בחמישה פרסים על עונתה השנייה, ביניהם פרס השחקן הטוב ביותר לדבל'ה גליקמן, פרס השחקנית הטובה ביותר לנטע ריסקין ועוד. העונה השלישית של שטיסל נמצאת בתהליכי כתיבה בימים אלה.

   

  השחקן הטוב בדרמה. דבל'ה גליקמן בטקס
  השחקן הטוב בדרמה. דבל'ה גליקמן בטקס

   

  אבל לא רק קברניטי yes יצאו מאושרים מהטקס, שהתקיים ביום שישי האחרון בתל־אביב בהנחיית רבקה מיכאלי. גם ערוץ 10 זכה להצלחה לא רעה בכלל, עם פרסים לדוקו־ריאליטי ("בייבי בום", המשודרת בערוץ), לשעשועון ("לעוף על המיליון"), תוכנית סאטירה ומערכונים ("גב האומה"), תוכנית אירוח ("שי בשידור עם שי שטרן"), מגזין פנאי ("ערב טוב עם גיא פינס"), תוכנית תחקירים ("המקור"), אקטואליה ("לונדון וקירשנבאום"), כלכלה ("לילה כלכלי") ולסיום גם מהדורת החדשות של הערוץ.

   

  רגע מרגש נרשם כשהמפיקה הוותיקה טמירה ירדני, שקיבלה פרס על מפעל חיים, זכתה לשיר שהקדישו לה נינט טייב ומארינה מקסימיליאן. את הפרס העניק לירדני צביקה הדר, שהגדיר את ירדני כ"אישה פורצת דרך בתרבות הישראלית".

   

   


  פרסום ראשון: 12.06.16 , 20:57