חמישי 23 במאי 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  עגילים: פדני, 8,670 שקל. שמלה: נטע אפרתי, 680 שקל
  7 ימים • 22.06.2016
  יפה כלבנה
  רגע אחרי שעמדה מתחת לחופה, הדוגמנית והשחקנית יערה בנבנישתי מציגה שמלות בוהמיות ומשוחררות לחתונה קיצית, ומגלה למה היא ובעלה ערכו טקס נישואים כפול. הפקת אופנה מהצד של הכלה
  אלון הדר | צילומים: תמר קרוון

  יערה בנבנישתי (26), דוגמנית בינלאומית (לוריאל ורבלון) ושחקנית ("פאודה", "שנות ה־80"). נשואה טרייה לאור גרינבלום (30), יזם נדל"ן, ומתגוררת איתו בתל־אביב.

  צילום : ליאור פז

  צילום : ליאור פז

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  יערה בנבנישתי | צילום:ירון שרון

   

  פעמיים כי טוב

  "לפני שהתחתנו אמרנו לעצמנו שאם כבר התגייסנו לפרויקט — למה לא לעשות אותו פעמיים".

   

  פעמיים?!

  "פעם עבורנו ופעם עבור אלו שלא יכולים להרשות לעצמם. לא בער לנו לעשות אירוע גרנדיוזי, ולהקדיש כל כך הרבה מאמצים ואנרגיה רק לערב אחד, משמעותי ככל שיהיה, נראה לנו לא נכון. זה אירוע שמייצג את תחילת חיי הנישואים, אז אמורים לצקת לתוכו תוכן משמעותי ולהתעסק פחות בשופוני.

   

   

   

  בנבנישתי בחתונה, עם אור גרינבלום
  בנבנישתי בחתונה, עם אור גרינבלום
   

   

  "אחרי שלמדנו את הנושא בעזרת ארגון 'אור שלום', החלטנו לערוך יום כיף ל־350 ילדים בהשמה חוץ־ביתית. חלקם נמצאים בקשר עם ההורים הביולוגיים וחלקם לא. במקום הנחה, ביקשנו מכל הספקים לחתונה, ששילמנו להם מחיר מלא — שיעשו גם אירוע נוסף בהתנדבות. בלי יוצא מהכלל, כולם — המקום, הדי־ג'יי והקייטרינג — הסכימו. הזמנו גם את עדן בן־זקן להופיע והכנו כל מיני פעילויות מיוחדות לילדים שהגיעו.

   

  "רצינו לבנות מודל לעוד זוגות מוכרים, שבמקום לתעל את הפרסום שלהם כדי לקבל הנחה — יכולים לרתום את הספקים לתרומה למי שזקוק לכך. יש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות באירוע, למשל לקחת את מה שנותר מהאוכל ולתרום למקלט לנשים מוכות".

   

   

   

  עגילים: פדני, 8,670 שקל | שמלה: דנה הראל, החל מ־ 18 אלף שקל | נעליים: זארה, 199 שקל
  עגילים: פדני, 8,670 שקל | שמלה: דנה הראל, החל מ־ 18 אלף שקל | נעליים: זארה, 199 שקל

   

  כלה קלילה

  "הכל בטקס שלנו היה בדיוק אנחנו. היינו מוקפים רק באנשים שהם חלק מהחיים שלנו, האוכל היה מדהים והכל היה רגוע. כמובן לא נשארנו מעונבים ומוקפדים. קפצנו לבריכה בבגדים וברגע שיכולתי מיד החלפתי לכפכפים, למרות שהיו לי נעליים מושלמות. בכלל, הכל היה נוח ונינוח. היינו כל הזמן אחד עם השני ולא ביזבזנו זמן כדי לעצור ולהתייפייף".

   

  קרוב לבית

  "כשהכרתי את אור, לפני שלוש שנים, במעבר חציה בדיזנגוף פינת גורדון בתל־אביב, מיד הרגשתי שחזרתי הביתה. הוא הכיר אותי, כי הוא שירת עם אחי בצבא, הציג את עצמו והציע ללוות אותי הביתה. אחר כך הוא ביקש את הטלפון שלי מגיסתי והשאר היסטוריה. אני טסה הרבה ועובדת הרבה — אז מאוד מרגיע אותי לדעת שיש לי את התא הזוגי לחזור אליו.

   

  כללי הטקס  

  "יש זוגות שחיים יחד שנים ומחליטים לא להתחתן. חלקם אומרים שזה מאפשר להם לבחור בבן או בבת הזוג בכל יום מחדש. אני מאמינה שאם פגשת מישהו שאתה באמת ובתמים מאמין שתישאר איתו כל החיים ותביא איתו ילדים, למרות שאתה יודע שהעולם יכול להתהפך והקלפים יכולים להתערבב אלף פעם — ההתחייבות הרשמית שלך אליו, דווקא תורמת לזוגיות שלכם.

   

  "מה עם ילדים? לא התחתנו כי אני רוצה להיות אמא. בחרנו אחד בשני וחשוב לנו לחגוג את זה עם האנשים הקרובים לנו. הרבה פחות חשובה לנו ההצהרה הכתובה מול הממסד".

   

   

  שמלה: ליהי הוד, החל מ־ 16,800 שקל | סנדלים: סטיב מאדן, 350 שקל | עגילים: פנדורה, 369 שקל
  שמלה: ליהי הוד, החל מ־ 16,800 שקל | סנדלים: סטיב מאדן, 350 שקל | עגילים: פנדורה, 369 שקל
   

   

  שיק ושוֹק

  "אני רשומה בסוכנות עילית מגיל 14. בגיל 20 התחלתי לטוס להפקות בחו"ל. היה משהו מאזן בתנועה בין ישראל לחו"ל, וגם בעובדה שלמדתי במקביל כלכלה ופסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. מלבד שנה שבה גרתי בלונדון, הבית שלי תמיד נשאר בישראל, אבל אני עדיין טסה המון. בארץ עשיתי את הקמפיין לקסטרו והיום אני הפרזנטורית של קניוני עזריאלי.

   

  "פעם הייתי מאוד אנטי לכל המסביב של המקצוע: השקות, חברויות עם דוגמניות. נלחצתי לפני אירועים, אף פעם לא ידעתי מה ללבוש ואיך להתאפר. היום זה שונה. יש לי חברות קרובות שהן דוגמניות, כמו יעל גולדמן, שהיא ממש אחותי הגדולה. גם את האירועים למדתי לקחת בקלות. גם אם לא אכנס לרשימת השיק — הכל בסדר גמור.

   

  "פפראצי? אף פעם לא יצאתי עם מישהו מפורסם, אז לא ממש עניינתי את מדורי הרכילות. לא עשו לי מעולם פפראצי!"

   

  חוקי המשחק

  "לא הלכתי עד הסוף עם הרצון שלי להשתלב בעולם המשחק כי נורא פחדתי לעשות מעצמי צחוק. לפני כל אודישן, הבטן הייתה מתהפכת לי ולא הצלחתי להירדם. בגיל 19 עשיתי אודישן לסדרה 'חצויה', הגעתי לשלב האחרון ונפלתי. אז חשבתי לעצמי: איזה פספוס. היום אני יכולה לומר שזה הדבר הכי טוב שקרה לי. אלו השנים שבהן עבדתי בחו"ל, התבגרתי ולמדתי. בניתי את החיים שלי, והיום אני הרבה יותר בשלה לחשיפה.

   

  "בשנה שעברה הצטלמתי ברומניה לסרט 'אקסודוס טו שנגחאי' שהוצג גם בפסטיבל ברלין. חזרתי מהצילומים אחרי חודש וחצי באפיסת כוחות. החוויה הבלתי אפשרית הזו גרמה לי להבין שטוב שלא התחלתי לשחק בגיל 20".

   

  שמלה: ענבל דרור, החל מ־ 12 אלף שקל | חזייה: אפרודיטה, 79 שקל | עגילים: פנדורה, 369 שקל
  שמלה: ענבל דרור, החל מ־ 12 אלף שקל | חזייה: אפרודיטה, 79 שקל | עגילים: פנדורה, 369 שקל
   

   

  העיקר זה הרומנטיקה?

  "זוגיות ארוכת שנים היא כמו רכבת הרים. יהיו ימים שאתה לא תבין מה אתה עושה שם, ימים שתרצה להיות במקום אחר וגם ימים שבהם תסתכל על בן הזוג שלך ולא תבין איפה נמצא האדם שפגשת, אז, לפני הרבה שנים. אבל רק אתה מחליט בסופו של דבר לאן לתעל את הרגשות האלו.

   

  "לתפיסתי, זוגיות היא עבודה מתמשכת, אבל כשאמרתי את המילה הזאת, 'עבודה', כמו גם את הצירוף 'זוגיות היא פשרה', ידיד גרוש הסתכל עליי בצורה קצת מוזרה ושאל: 'אבל איפה כל הרומנטיקה?'"

   

  לחוצת חתונה

  "את שמלת הכלה עיצבה לי נטע אפרתי, שאני מדגמנת לה באופן קבוע, למרות שהיא לא מעצבת שמלות כלה. כשדיברתי איתה, היא אמרה: 'אבל אני נורא מפחדת, כי החד־פעמיות הזאת מכניסה לי המון מתח ולחץ. נורא מפחיד אותי שתבואי יומיים לפני החתונה ותגידי שאת לא אוהבת את השמלה ורוצה משהו אחר לגמרי'.

   

  "לשמחתי, היא התמודדה בגבורה עם הפחדים שלה. בחרתי בשמלה פשוטה, אבל עם מורכבות. לבן. בלי תחרות, בלי אבנים. שמלה שהיא אני".

   

  alonihadar@hotmail.com 

   

  סטיילינג: אורית אפרתי, שיער ואיפור: שי הללי זיו במוצרי Amika, ע' סטיילינג: פיני זומר, ההפקה צולמה בפרויקט פארק בבלי מקבוצת פלאזה תשובה

   


  פרסום ראשון: 22.06.16 , 17:21