רביעי 27 במאי 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  Konim.uno . "הישראלי הכי חשדן"
  ממון • 11.07.2016
  לקנות ולהרוויח? אתר חדש ייתן החזרים על קניות באינטרנט
  מאת שושנה חן

  פלטפורמת קניות אינטרנטית המאפשרת לרוכשים להרוויח 5% על כל קנייה שהם מבצעים באי־ביי ועלי אקספרס. כמו כן יקבל הרוכש 1%־1.5% מכל קנייה שתבוצע על ידי חבר בעקבות המלצתו.

   

  את הפלטפורמה הקימה חברת UNO Tech של אפי גרשום ושאול יולס, המתגוררים בקנזס ארה"ב.

   

  איך זה עובד? באמצעות האתר Konim.uno בונים אתר אישי. בניית האתר קצרה מאוד, אולם הרישום כאתר יכול להימשך זמן רב יותר. כאשר האתר מושלם, הוא מתפקד כאתר האישי שלכם, ויופיעו בו לינקים לאי־ביי ולעלי אקספרס. לדברי היזמים, אתרי קניות נוספים מביעים עניין בפלטפורמה.

   

  אחרי השלמת הרישום מקבלים זיכוי של 5 דולרים לרכישה בעלי אקספרס או אי־ביי. קנייה דרך הקישור באתרים אלו תזכה את הרוכש ב־5% מהיקף הרכישה, ישירות לחשבון הפייפאל, ללא קשר למבצעים ולהנחות שמעניקים המוכרים באי־ביי או עלי אקספרס או האתרים עצמם.

   

  הרוכש יכול להזמין חברים להצטרף לתוכנית דרך האתר שלו וכן להמליץ על מוצרים. ההמלצות יעלו לגוגל וייראו בדרך כלל באיזור מגוריו. על כל קנייה שיבצעו חברים וחברי חברים (עד 5 רמות) או קניות של מוצרים עליהם המליץ יקבל 1%־1.5% מסכום הקנייה.

   

  "בחרנו להתחיל בשוק הישראלי כי רצינו לבחון את המוצר בשוק הכי חשדן והכי בררן בעולם. אם אתה עובר את השוק הישראלי תוכל להצליח בכל שוק בעולם", אמר יולס.

   

  בתשובה לשאלה האם הפלטפורמה לא תהפוך לסוג של פירמידה, שבה מרוויחים רק המצטרפים הראשונים, אמר גרשום: "בניגוד לפירמידות הבעייתיות, כאן הצרכנים לא נדרשים להשקיע מכספם".

   

  לדבריו, אתרים בינלאומיים גדולים נוהגים לתגמל אתרים המפנים אליהם צרכנים לקניות. שיעור התגמול הוא 7%־8% מהיקפי הקניות. "הפלטפורמה שלנו מאפשרת לגלגל כספים אלו לצרכן", ציין גרשום.

   


  פרסום ראשון: 11.07.16 , 20:55
  ידיעות אחרונות