שני 26 באוגוסט 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ממון • 20.07.2016
  נחנך מרכז חדש לליווי עסקים קטנים
  רועי ברגמן

  בנק הפועלים, להב, המכללה למנהל וקרן שכ"ל חנכו את המרכז לליווי עסקים, שנועד לספק מענה וליווי כולל לעסקים קטנים בישראל. המרכז יפעל בפריסה ארצית ויציע לעסקים קטנים קורסים, סדנאות ומפגשי ליווי פרטניים במגוון נושאים הנוגעים להקמה ולניהול שוטף של העסק.

   

  עלית ו־Gett מציגות: קפסולת קפה לבית בתוך 10 דקות

   

  כחודשיים לאחר השקת קפסולות האספרסו החדשות משיקה קפה עלית קפסולות 100% ברזיל. השקה זו מחדשת בכך שהקפסולה היא ממקור אחד — ברזיל. לרגל ההשקה חברו קפה עלית ו־Gett ל־Gett coffeebox, המזמין את הלקוחות לקבל בתוך 10 דקות מההזמנה ערכה של קפסולות קפה ברזיל ומוצרים נלווים. ההזמנה תתבצע ב־Gett, שהפריסה שלה תאפשר אספקה מהירה עם נהג מונית או באמצעות המשלוחים של Gett. הקפסולה מכילה 100% קפה ערביקה עם עוצמה 6. יש בה 2 מארזי קפסולות, 2 ספלי קפוצ'ינו, פריכיות אנרג'י עם ציפוי שוקולד, עוגיות שוקולד צ'אנקס ומסטיקים מאסט אננס הדרים. המחיר — 40 שקל, התשלום דרך Gett.

   

  אלקטרה נדל"ן רכשה חברה בת בארה"ב

   

  אלקטרה נדל"ן מקבוצת אלקו ובניהול גיל רושניק דיווחה כי האסיפה הכללית של בעלי המניות אישרה את העסקה לרכישת (Elco North America (ENA, חברה בת של אלקו המרכזת את פעילות מקבצי הדיור בארה"ב. אלקטרה נדל"ן רוכשת כ־7,000 יח"ד בכ־28 מקבצי דיור בפלורידה ובטקסס, ואת חברת הניהול. תמורת העסקה — כ־56.6 מיליון שקל בכפוף להתאמות. העסקה היא השלמה ויישום המהלך להפיכת החברה לזרוע הנדל"ן המניב של אלקו בישראל ובחו"ל. במקביל צפויה החברה להנפיק זכויות לבעלי מניותיה בכ־100 מיליון שקל.

   

   

  רשת ג'נטלמן השיקה קטלוג אינטרנטי חדש לקיץ עם תכשיטים, מציתים, ארנקים, תיקים, רמקולים ואוזניות, מכשירי עיסוי ועוד בהנחות של 50%־70%.

   

   

  רוח נשית, עמותה המקדמת את עצמאותן הכלכלית של נשים נפגעות אלימות, תקיים מהיום עד שבת יריד שמלות כלה בבוטיק רוח נשית ברחוב בגין 55 בת"א, בטווח מחירים של 1,500־3,000 שקל.

   


  פרסום ראשון: 20.07.16 , 21:07