חמישי 26 בנובמבר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  חולם להיות אלביס מגיל 5. לי ממפיס
  24 שעות • 23.07.2016
  אלביס ואני
  את הדבר האמיתי כבר אי־אפשר לפגוש. אז ציפי שביט, מעריצה נצחית של אלביס פרסלי, ראיינה עבורנו את ממפיס קינג, שנחשב לחקיין הטוב בעולם של המלך, לקראת הופעותיו בישראל
  ציפי שביט

  מתי הבנת שאתה רוצה להיות אלביס, ושזה העתיד המקצועי שלך?

   

  "מגיל חמש, כשראיתי את הסרט Roustabout. הייתי אובססיבי לגמרי בניסיון לשפר את החיקוי ואת הקול, ורק רציתי לעלות על הבמה כדי להתגאות בזה".

   

   

  איך אתה נכנס לדמות של אלביס?

   

  "אני מעריץ גדול שלו, ואחרי שקראתי כל מה שאפשר על החיים שלו וראיתי אותו בסרטים, אני מנסה לפענח ולפרש את האישיות שלו ואת העמדות שהיו לו בתקופות השונות לאורך החיים. זאת עבודה דומה לזו שעושה שחקן, בכך שאני מאמין שאני האיש אותו אני מגלם על הבמה. אני נשאר בתוך הדמות כשאני מבצע את השיר ואז חוזר להיות אני עצמי בהפסקות שבין השירים. ברגע שאני יורד מהבמה, אני יוצא מהדמות".

   

   

  הולכת לצלילי המלך. שביט
  הולכת לצלילי המלך. שביט

   

  אני מעריצה את אלביס כבר הרבה שנים. אני מכורה לו ולשירים שלו. כשאני מבשלת או יוצאת להליכה, אני עושה את זה לצלילי השירים שלו, והם גם אלה שגורמים לי להירגע. יש לך עצה איך נגמלים מההתמכרות הזאת?

   

  "זה נשמע לי כמו התמכרות בריאה מאוד. את לא זקוקה לגמילה".

   

  האם תסכים שאעלה על הבמה באמצע Jailhouse Rock וארקוד איתך?

   

  "לא על הבמה עצמה. אבל אני מוכן לרקוד איתך מאחורי הקלעים כמה שרק תרצי".

   

  אני בטוחה שאתה מכיר את ההקלטה הקסומה של אלביס של Are You Lonesome Tonight, כשהוא מתבלבל ופורץ בצחוק. מה אתה אומר על זה? ניסית פעם לחקות את הגרסה הזאת בעצמך?

   

  "אני מבצע לפעמים את השיר, אבל לא את הגרסה הזאת. זה היה רגע ספונטני, ולא יהיה מן הראוי לנסות ולשחזר אותו, כי זה לא יכול לצאת טוב במיוחד".

   

  זה הביקור הראשון שלך בישראל. אתה יודע משהו על הקהל הישראלי?

   

  "זאת, אכן, הפעם הראשונה שלי בישראל, וכולנו מצפים להופעות, כמו גם לטיולים בארץ. אני אישית מאוד אוהב לטייל ולראות מקומות חדשים, כך שההתרגשות היא גדולה".

   

  איזה מהשירים של אלביס אתה אוהב במיוחד, ומה תבצע בהופעות בישראל?

   

  "אני אוהב את השירים הפחות ידועים, כמו Hurt או It’s Easy For You, שהם מהשירים היותר מאוחרים שלו וחושפים סיפור מרתק על הלך הרוח שלו באותה תקופה. החיים שלו היו מרתקים לכל אורכם, אבל במיוחד כשהיו קרובים כל כך לקיצם. לגבי מה שאבצע במופע - הקהל יכול לצפות שהחלק הראשון של המופע יוקדש לספיישל קאמבק של 1968, עם אלביס עוטה בגדי עור שחורים. החלק השני יוקדש לשנים של לאס־וגאס. המופע כולו יהיה שעתיים של להיטים לצד כמה שירים פחות מוכרים שישובצו ביניהם".

   


  פרסום ראשון: 23.07.16 , 20:54