ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  הנאמנים, רייכבך, לדרמן ולאבל
  ממון • 31.07.2016
  אלקטרה אפ.אם רוכשת את יחידת האבטחה לבנקים מחברת ח.א.ש תמורת 17 מיליון שקל
  ליטל דוברוביצקי

  בית המשפט המחוזי בבאר־שבע אישר ביום חמישי את מכירת פעילות יחידת האבטחה המיוחדת לבנקים (יס"ב - יחידת סיור בנקים), שהופעלה על ידי חברת ח.א.ש מערכות ושירותים, המצויה בהקפאת הליכים, לחברת אלקטרה אפ־אם אחזקות מבנים ומערכות, תמורת 17 מיליון שקל.

   

  יצוין, כי רק בשבוע שעבר הגישה קבוצת האבטחה והשירותים צוות 3 מערכות מיגון בקשה דחופה בניסיון לעצור את מכירתה של יחידת האבטחה המיוחדת לבנקים לאלקטרה אפ־אם, אולם מהחלטת בית המשפט עולה כי צוות 3 הסירה את התנגדותה. מי שהתנגד למכירה היה בעל השליטה בח.א.ש, אולם התנגדותו לא התקבלה על ידי בית המשפט. חברת ח.א.ש מערכות ושירותים, המעסיקה כ־1,200 עובדים, נכנסה להליך הקפאת הליכים לאחרונה ומונו לה שלושה נאמנים: עוה"ד קרן רייכבך, עמית לדרמן ובניהו לאבל.

   

  השופטת שרה דברת כתבה בהחלטה, המאשרת את מכירת יחידת הבנקים: "אין לי אלא להסכים עם הנאמנים, אשר מגדירים את הפעילות אשר עומדת למכירה כסל שירותים רגיש ביותר שתלוי בנותני ומקבלי השירות. אכן, קו דק חוצה בין הצלחה לכישלון, והקו שכאן הוא דק במיוחד, כיוון שעם כניסת הנאמנים לתפקיד הם נאלצו להתמודד עם קשיים של ממש, כמו החשש לנטישת חלק מהעובדים ששכרם לא שולם, ולקוחות שפנו וביקשו לבטל הסכמים". עו"ד חיות גרינברג, המייצגת כ־700 מעובדי ח.א.ש, אמרה אתמול: "עובדי מחלקת היס"ב מברכים על אישור העסקה והם שבעי רצון מכך שלבסוף אושר מתווה המכר, המעניק לכ־120 עובדים ביטחון תעסוקתי וגם מעשיר את קופת הנושים בסכום משמעותי של 17 מיליון שקל. מהלך זה נותן תקווה רבה לאופן התקדמות הליך הקפאת ההליכים עבור כ־1,000 עובדים נוספים בחברה ולצליחתו של הליך הבראה לחברה באופן מלא".

   


  פרסום ראשון: 31.07.16 , 19:56