ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  יחסי ציבור
  ממון • 07.08.2016
  הגלגל המהפכני של סופטוויל הישראלית יגיע לאלפי כיסאות גלגלים בארה"ב
  מאת אודי עציון

  עסקת ענק לסופטוויל, חברת הסטארט־אפ הישראלית שפיתחה גלגל מהפכני המשלב בתוכו בולמי זעזועים. החברה מתל־אביב חתמה על הסכם הפצה עם NUMOTION, המשווקת הגדולה בארה"ב למוגבלים בניידות. מדובר בחוזה הגדול ביותר שקיבלה החברה אי־פעם, והוא צפוי להגיע להזמנות של אלפי זוגות גלגלים בשווי של כמה מיליוני דולרים בשנה.

   

  ההסכם נחתם במהלך יוני. סופטוויל, שמייצרת את הגלגלים בישראל, צ'כיה וארה"ב, ובונה פס ייצור חדש בצפון, כבר החלה לספק לאמריקאים זוגות גלגלים ראשונים. גלגלי סופטוויל מספקים נסיעה נוחה ומהירה יותר ומאפשרים לנכים לרדת בביטחון רב ממדרגה, או לטפס עליה, מה שמסייע להם לעלות מהכביש למדרכות.

   

  "אנחנו גאים להשיק את שיתוף פעולה עם חברה כמו ניומושן, החברה הגדולה בתעשייה", אומר דניאל בראל, מנכ"ל סופטוויל. "למעשה, מהיום סופטוויל נמצאת בכל עיר גדולה בארה"ב, וניתן להתנסות ולקנות את המוצרים שלנו".

   

  סופטוויל, שנחשפה בכתבה ב"ממון", הוקמה ב־2011. בין בעלי המניות שלה נמצאים ראד ביומד, ארי ראב"ד ומשקיעים מענף הרכב כמו גיל אגמון, אבי צור וקבוצת אלייד. התקנת בולמי הזעזועים בתוך הגלגל יוצרת גם חיסכון משמעותי באנרגיה, 16%־25%, בהתאם לאופי כלי התחבורה.

   

  החברה נמצאת בשלבים מתקדמים של כניסה גם לתחום האופניים.

   


  פרסום ראשון: 07.08.16 , 21:28