ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  בקיץ הזה הולכים על עדשות מראה צבעוניות. אי־רזיסטור לדיוק אופטיק
  24 שעות • 13.08.2016
  בעקבות השמש
  רוצים לצוד זוג נחשק של משקפי שמש במבצעים הלוהטים של אוגוסט? אל תצאו לדרך בלי להעיף מבט במדריך הטרנדים שסידר לכם סהר שלו. אז מה בא לכם? מתוכשט? מוזהב? חתולי? מוגזם? העיקר שתצאו מהמסגרת
  סהר שלו

  גם אם נדמה שהקיץ כבר נגמר, אף אחד לא מאפסן את משקפי השמש שלו. בכלל, נדמה שבישראל אין עונה לפריט הזה, וכמו בכל העולם (גם אם שם יכול להיות חשוך 20 שעות ביממה), משקפי השמש הם אביזר אופנתי הכרחי.

   

  נחשו איזה מבין זוגות המשקפיים האלו הוא הזול ואיזה הוא היקר 

   

   

  אוגוסט הוא זמן מצוין לקנות משקפי שמש חדשים בזכות שלל ההנחות והמבצעים של המותגים השונים, בעיקר מותגי היוקרה הנחשקים. לפני שאתם יוצאים לצוד לכם זוג, תעיפו מבט על הסקירה הזו, שבמסגרתה בחרנו את הטרנדים החמים של השנה במשקפי השמש, ואת הפריטים השווים שכדאי לשים לב אליהם

   

  גדול ומוגזם

   

  שאנל
  שאנל

   

  דולצ'ה וגבאנה
  דולצ'ה וגבאנה

   

  השנה זו לא השנה של המראה השקט והרגוע. מי שרוצה לעקוב אחרי הטרנדים עד הסוף צריכה להבין שכמה שיותר גדול, כמה שיותר עבה וכמה שיותר מוגזם – ככה צריכים להיראות המשקפיים שלה. מתוכשטים כמו אצל דולצ'ה וגבאנה, מנצנצים כמו בגוצ'י, עם מסגרות גדולות במיוחד או בצבעים חזקים – אלה הם המשקפיים של השנה.

   

   

  אשת החתול

   

  לואי ויטון
  לואי ויטון

  אלדו
  אלדו

   

  כן, אנחנו יודעים שמסגרות עיני חתול אינן חדשות, אבל המראה הווינטג'י הזה מקבל שדרוג עכשווי עם עדשות מראה, מסגרות מצופות יהלומים ונצנצים, והם הפכו לקלאסיקה שמקבלת עדכונים עונתיים בלי שהם יצאו בכלל מהאופנה.

   

   

  הטובים לטיס

   

  פראדה ברשת אופטיקנה
  פראדה ברשת אופטיקנה

  ארמאני
  ארמאני

   

  כמו מסגרות עיני החתול, גם משקפי הטייסים הם קלאסיקה מתמשכת. השנה כדאי אולי לעזוב את המשקפיים הקלאסיים באמת ולחפש את העדכונים הפוטוריסטיים הנכונים: מסגרות עבות, עדשות שטוחות מאוד או עדשות מראה ובכלל מוגזמות שנשענות על הקלאסיקה שכולם מכירים.

   

   

  צאו מהמסגרת

   

  פאקושימה לדיוק אופטיק
  פאקושימה לדיוק אופטיק
  קארן ווקר לדיוק אופטיק
  קארן ווקר לדיוק אופטיק

   

  אמנם לא פורים, אבל השנה החליטו מעצבים רבים לחשוב מחוץ לקופסה ולעצב מסגרות מופרכות בצורות גאומטריות מוזרות. קצת קריצות לאייטיז, הרבה מחשבות על מדע בדיוני, ובכלל, בהמשך לכל המגמה העונה, להגזים, לחדש ולבלוט.

   

   

  להסתכל במראה

   

  גם הטרנד הזה היה כבר פעם, אבל השנה הוא נוצץ וחזק במיוחד: עדשות מוכספות שנראות כמו עדשות מראה, מסתירות את העיניים ומשוות מראה חללי, עדיף בשילוב מסגרת מוגזמת.

   

  עדשות צבעוניות

   

  אתניה ברצלונה
  אתניה ברצלונה

  רייבאן
  רייבאן

   

  עוד צבעים שכדאי לשים לב אליהם בעדשות הם מבחר צבעים לא שגרתיים לעדשות: צהובות, ורודות או כחולות הם הגוונים המועדפים. זה קצת וינטג'י ומזכיר את הסיקסטיז והסבנטיז, זה נראה טוב בקיץ, וזה משתלב עם מראה שמח וצבעוני של שאר המראה.

   

  הכל זהב

   

  מיו מיו
  מיו מיו

  לאנוון
  לאנוון

   

  מסגרות מוזהבות, שילובי אבנים ותכשיטים, יהלומים ופאייטים - כולם משתתפים בחגיגה, וכדאי שהיא תהיה על המסגרת הכי גדולה, הכי מוגזמת והכי בולטת בשטח. כאמור, הטרנד הזה לא לביישניות, אבל מי שתבחר בו תדע שאי־אפשר יהיה להתעלם ממנה.

   

   

  רואים שקוף

   

  קרולינה למקה
  קרולינה למקה

   

  מסגרות פלסטיק בצבעים משתנים ומסגרות שקופות הן אופציה טרנדית למי שמוגזמות היא לא הקטע שלה. על הפרק: מסגרות שקופות בגוונים שונים, חיבור הרמוני למבנה הפנים וקלאסיקה שהולכת ומתגבשת ולא נראה שתצא מהאופנה בקרוב.

   


  פרסום ראשון: 13.08.16 , 22:41