{ }
שבת 07 בדצמבר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום : ידיעות אחרונות
  חדשות • 16.08.2016
  אדוני היו"ר, כנסת בחופשה
  הח"כים יצאו לפגרת הקיץ, אבל ההורים שביניהם עסוקים לא פחות עם הילדים שנמצאים גם הם בחופשה • את השאילתות והוועדות מחליפים טיולים בכינרת וביקורים אצל סבתא, ובמקום הנאומים על הדוכן יש ים, בריכה ומשחקי שולחן • אז למה להם פוליטיקה עכשיו? • עמיחי אתאלי
  עמיחי אתאלי

  לשכה שלום, מדבר הנכד של רובי

    

  קייטנת הנשיא. הנכדים בלשכה
  קייטנת הנשיא. הנכדים בלשכה

  לשכת הנשיא זוכה בימים אלה לתגבורת התנדבותית משמחת במיוחד, שמורידה את הגיל הממוצע של עובדי המשכן. מתן (עולה לכיתה י"א) ושי (עולה לכיתה ג'), נכדיו של הנשיא, סבא רובי, ושל סבתא נחמה, מסייעים לבנות הלשכה במענה לשיחות פנימיות מאנשי המשכן ובתיוק ובקיפול של מכתבים המופצים לציבור הפונים לבית הנשיא. בראשית כהונתו, לפני שנתיים, הציב ריבלין במדשאת בית הנשיא שני שערי כדורגל שרכש במיוחד לטובת הנכדים המגיעים לבקר. בין משחק בחצר, צפייה בטלוויזיה וליווי של סבא בין המשימות השונות שלו במהלך היום, נותנים שי ומתן גם יד בלשכת הנשיא. רבקה רביץ, ראש הלשכה, בירכה על התוספת לצוות ואמרה: "הם חרוצים ומלאי מוטיבציה, ותמיד כיף לפגוש אנרגיות כאלה בלשכה". | כתב: איתמר אייכנר

   

  מסיבת פיג'מות לחברות של הילדה

   

  שם: ח"כ יפעת שאשא־ביטון (כולנו)

   

  בתמונה: הבעל אילן, שיר (10), רואי (17)

   

  יפעת שאשא והמשפחה מטיילים בספארי
  יפעת שאשא והמשפחה מטיילים בספארי

   

  איך עוברים את אוגוסט: "את הזמן הפנוי אנו מבלים בעיקר בשדות ובנחלים שבצפון, בטיול עם הג'יפ או הבאגי שלנו. זה נכון לכל ימות השנה כי מהבחינה הזו אצלנו בבית — כל יום חג, בעיקר של הילדים ושל בעלי, וכשאני נמצאת אז גם אני מצטרפת לחגיגה. בפגרת הקיץ אני משתדלת להיות יותר נוכחת ואנו מוסיפים לזה נסיעות לקולנוע, טיול משפחתי בחו"ל, אירוח כולל לינה של החברות של הבת (שתמיד מלווה בפעילות ובפינוקים) וגם שעות של שלווה בבית, במשחקי שולחן כמו מונופול או רמי, שנותנים לנו זמן איכות ביתי ורווי נחת".

    

  מחפשים קרירות ב"אסקייפ־רום"

  שם: ח"כ מיכל רוזין (מרצ)

  בתמונה: (מימין) עומר (15), ח"כ רוזין, נועה (10.5), אביב (חייל)

   

  מיכל רוזין בחופשה
  מיכל רוזין בחופשה
   

  איך עוברים את אוגוסט: "התרגשתי לפתוח את הקיץ כשנסענו כל המשפחה לבקר בבסיסו של בני הבכור, החייל, בספינה שעליה הוא משרת. הצטיידנו בתבשילים רבים שהכנתי ובילינו חצי יום על ספינת הדבורה, למדנו על הספינה ושגרת החיים בה, אכלנו, רקדנו וצחקנו. חשוב לי לנצל את הזמן שהם בחופש כדי להיות יחד, כולנו כמשפחה, באירוח חברים ומשפחה, בביקור משותף באטרקציות לכל המשפחה כמו 'חדר בריחה' (אסקייפ רום), טיולים בחיק הטבע, בריכה ושאר המקומות הקרירים־רטובים או ממוזגים".

   

   

  במעיין עם הנכדים

  שם: ח"כ יהודה גליק (ליכוד)

  בתמונה: עם הנכד הבכור דוד־אורי (5)

   

  יהודה גליק
  יהודה גליק
   

  איך עוברים את אוגוסט: גליק מבלה עם ששת נכדיו בעין אבידן, מעיין סמוך ליישוב עתניאל בהר חברון, שבו הוא מתגורר. הבריכה של המעיין נבנתה על ידי בני הנוער של עתניאל לזכר תושבי המקום שנרצחו בפיגועי טרור. המקום מבקש להדגיש את הצמיחה ואת החיים, ולכן גליק ביקר שם עם הנכדים, שהגיעו מהיישוב יד־בנימין לבילוי קיץ אצל סבא וסבתא. "אני בהחלט מחכה לחופש הגדול בכיליון עיניים, אומרים שב־1 בספטמבר הוא אמור להגיע", אמר אתמול בחיוך.

    

  עם עזרה מסבתא וסבא

  שם: השרה גילה גמליאל (ליכוד)

  בתמונה: הבעל חובב, יעל (5), תהל (7)

   

   

  איך עוברים את אוגוסט: "כמו מאות אלפי הורים לילדים קטנים בישראל הנאלצים מדי קיץ להפוך לאקרובטים וקוסמים, גם אנו מגייסים במהלך החופש הגדול כל בדל של יצירתיות על מנת להעסיק ולהפעיל את בנותינו. הילדות אוהבות לנסוע לכינרת, ללכת לבריכה ולים, וזה בהחלט מגדיל את אפשרויות הבילוי. בכל סוף שבוע אנחנו מקפידים לבלות במקום אחר. 'הקייטנה המשפחתית' כוללת אותנו ההורים וגם את הסבתא והסבא וקרובי המשפחה שבלעדיהם שום קיץ לא יכול לעבור בשלום".

   

   

  העיקר להיות ביחד

  שם: ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני)

  בתמונה: שירה (4), שחר (7), טל (15)

   

  איתן כבל ומשפחתו
  איתן כבל ומשפחתו

  איך עוברים את אוגוסט: "חופש זה להיות עם המשפחה. גם אם סתם מתבטלים הכי חשוב זה הביחד. בתוך הביחד הזה אנחנו אוהבים לטייל בלי סוף ברמת הגולן, בקיבוץ דפנה ובתל דן, ללכת לחוף הקבוע שלנו — חוף הנכים בהרצליה, להכין ארוחות בוקר ולצפות בסרטים בקולנוע".  

    

  מחנה קיץ תרבותי

  שם: ח"כ יוסף ג'אברין (הרשימה המשותפת)

  בתמונה: ג'ורי (שנה), ג'וד (5)

   

   

  יוסף ג'בארין והילדים
  יוסף ג'בארין והילדים
   

  איך עוברים את אוגוסט: "שני הבנים שלי, בני 14 ו־5, והבת (11) הצטרפו למחנה הקיץ של ברית הנוער הקומוניסטי בנצרת, שהסתיים השבוע. הילדים למדו במחנה זהות תרבותית, שירה של מחמוד דרוויש ותאופיק זיאד וכן נראטיב היסטורי ושירים לאומיים. בילדותי השתתפתי בעצמי במחנות אלה ואני נרגש לראות את ילדיי ממשיכים את הדרך. הילדים, כמוני, אוהבים מאוד לקפוץ למים ולשחות. זה הכיף הכי גדול. כשמזג האוויר לא מאפשר שחייה, אנחנו אוהבים לטייל בעיר העתיקה בעכו, להסתובב בשוק ולאכול ליד הים".

    

  הכי כיף בבית 

  שם: סגנית השר ציפי חוטובלי (ליכוד)

  בתמונה: הבנות מעיין (2.5) ואלירז (4 חודשים)

   

  חוטבלי והבנות
  חוטבלי והבנות

  איך עוברים את אוגוסט: "חזרתי לפני שבועיים לעבודתי במשרד החוץ לאחר חופשת לידה. בשביל הבנות שלי, מעיין ואלירז, החופשה הכי טובה היא עם אמא ואבא בבית, אז אנחנו משתדלים ליהנות איתן כשאנחנו בבית, ואני אוהבת מאוד ללכת עם הבנות לים ולגינת השעשועים ליד הבית".

   

   

   


  פרסום ראשון: 16.08.16 , 00:35
  ידיעות אחרונות