ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  shiran-Carmel
  ממון • 04.09.2016
  WeWork תפתח עוד חללי עבודה בת"א ובירושלים
  שגיא כהן

  חברת וויוורק (WeWork) האמריקאית הכריזה אתמול על הרחבה משמעותית של פעילותה בישראל ופתחה שני מתחמי משרדים חדשים בתל־אביב.

   

  WeWork, שנוסדה ב־2010 על ידי היזם הישראלי אדם נוימן (אחיה של הדוגמנית עדי נוימן) ומיגל מקלוי, מפעילה חללי עבודה משותפים ומשרדים המיועדים בעיקר לסטארטאפים, לחברות קטנות ולעצמאים.

   

  WeWork הפכה לפופולרית, גם בישראל, בעיקר בקרב סטארטאפים בזכות סגנון עיצובי ואווירתי מושקע בסגנון הייטקי: חללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות עם ספות, מחיצות זכוכית, פינות פרטיות, חדרי מנוחה, מטבחים מאובזרים, קפה ומשקאות חופשי.

   

  החברה כבר מפעילה ארבעה מתחמים בארץ (שניים בת"א, אחד בב"ש ואחד בהרצליה) עם 1,900 שוכרים. עד סוף 2016 ייפתחו שני מתחמים חדשים. WeWork אבן־גבירול, ברחוב אבן־גבירול 30, בשטח של 3,200 מ"ר עם 644 שולחנות עבודה בחללים בגדלים שונים הכוללים 13 חדרי ישיבות, 3 מטבחים ומשרדים פרטיים; ו־WeWork הזרם, ברחוב הזרם 10 בדרום ת"א, בשטח של 5,800 מ"ר ומכיל 836 שולחנות עבודה, 15 חדרי ישיבות, 4 מטבחים, גינה וגג. בנוסף מרחיבה WeWork את המתחם הקיים בהרצליה ומוסיפה קומה וחצי.

   

  לפי החברה, ההתרחבות מגיעה בעקבות הביקוש הגבוה וההצלחה של המתחמים הקיימים. בנג'י זינגר, מנכ"ל WeWork ישראל, אמר כי מתחם עבודה נוסף צפוי להיפתח גם בירושלים במהלך 2017, בבניין המשביר הישן.

   

  Wework היא אחת השחקניות העולמיות הבולטות בטרנד שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונה — חללי עבודה משותפים והשכרת משרדים לטווח קצר. בארץ פועלים זה מכבר מספר מתחמים בעלי קונספט דומה. ביניהם: טק־לופט, מיינדספייס, Sosa, פאוורבול, Mesh, וכן משרדים להשכרה של חברת regus הבינלאומית.

   


  פרסום ראשון: 04.09.16 , 20:24