yed300250
הכי מטוקבקות
  muati
  ממון • 05.09.2016
  בועות: כבר לא "שניים בשתיים"

  דסק המדיה של "בועות" מספר כי אמילי מואטי ויהושע מור־יוסף לא יגישו יותר יחד את התוכנית "שניים בשתיים" ברשת ב', אחרי שנפרדו בפיצוץ בשידור לפני שבועיים. "אני אדבר, וכשאני אנשום את תיכנסי לדברי ולא תקטעי אותי בלי הפסקה", אמר מור־יוסף. "אתה בלתי נסבל היום", השיבה מואטי. "הדלת שם", המשיך מור־יוסף, "הפכת את השיחה הזו לאחת היותר מכוערות שהתנהלו ברדיו". מרשות השידור נמסר בתגובה: "התוכנית 'שניים בשתיים' תמשיך לעלות ברדיו בהצלחה עם זוגות מתחלפים מקצוות בחברה הישראלית. לצערנו, החיבור בין אמילי מואטי למור־יוסף לא עלה יפה, והצדדים הסכימו שאין מקום להמשך. בשבועות הקרובים תשתלב מיה בנגל בתוכנית. אנו מודים לאמילי על תרומתה ומאחלים למיה בהצלחה יחד עם יהושע".

   

  דן שילון ובנותיו, עדי ודפנה, הגיעו לבלות במסעדת טנדורי של רינה פושקרנה. זו הייתה גם הזדמנות לעדי שילון לחזור לרגע למלצרות עם הנפת מגש טאלי. הולם לגמרי.

  יחסי ציבור
  יחסי ציבור
   

   

  • זוכרים את אלון בקל ושמעון רואימי. רוני דואק יציג בסוף השבוע בבית חנה בת"א את "קפסולה" - מיצג וידיאו־ארט על פיגוע הטרור בבר הסימטה בדיזנגוף, שגבה את חייהם של בקל ורואימי ז"ל.

   

  יריב כץ
  יריב כץ
   

   

  • מעצב התכשיטים גיל נויהאוס פתח בספרד חנות חדשה, עשירית ברחבי העולם, וטס לאחר מכן לחתונתם של השף אביב משה ומאיה גיגי. נויהאוס הגיע עם בת זוגו, הדוגמנית כריסטי ג'ואל קלדר, ובאמתחתו שני צמידי אירוסין לזוג.

  יחסי ציבור
  יחסי ציבור
   

   • רענן בן־בסט, מנכ"ל החברה הגיאוגרפית, וחיים שוסטר, המשנה למנכ"ל, חיכו בנתב"ג ל-44 נוסעים שנרשמו לטיול ליעד לא ידוע. כשהחבר'ה הגיעו, התברר להם שהמטוס ינחת בבורמה. זה עלה לכל אחד 8,000 דולר ל-10 ימים, עם הדרכה אישית של שוסטר.

  Eran Lamm
  Eran Lamm

   

   

  • איגוד יועצי התקשורת והיח"צ יעניק בטקס 'האריה השואג' פרס מפעל חיים לעיתונאי שמעון וילנאי ואות יקיר האיגוד ליו"ר האיגוד בעשור האחרון, דוד נוימן.

   

  בקטנה

  דני איטליאנו, מנכ"ל אוטו איטליה, הוציא לדרך את המזראטי לבנטה. הגיעו: אבישי לוי, סימונה ניקסטרו ממזראטי וכריסטינה קפוטו, נספחת בשגרירות איטליה

  Ronen Topelberg
  Ronen Topelberg
   

  איתן גינזבורג מונה ליו"ר תאגיד מי רעננה

   

  • פסטיבל יפוג'אז, בניהולו האמנותי של עמיקם קימלמן, יתקיים זו השנה השנייה בין ה־15 ל-17 בספטמבר במרכז תרבות מנדל ביפו

   

  אוהד לוי, מנכ"ל יבואנית הנס גרוהה נוטלי, אירח את נציגי החברה מגרמניה וזכה לתעודת הוקרה על פעילותו

    

  • משרד יח"צ רוז רוה ינהל את תקציב רשת מאפה נאמן

   

  • אותות מופת לאישי ציבור, שפעלו לקידום הרווחה בישראל, יוענקו ע"י יו"ר איגוד העובדים הסוציאליים, צפרא דוויק, בכנס האיגוד

   

  • 50 בעלי מוגבלויות ייכנסו הבוקר לים עם כיסאות אמפיביים בחוף סירונית בנתניה, במסגרת יוזמה של העירייה ועמותת אקואושן להגברת המודעות להנגשת הים

   

  • אירוע פתיחת תערוכת הצילומים "צלולים" של בוגרי סטודיו גברא יתקיים ביום חמישי במחסן 2, נמל יפו

   

   

  הסלבז נהרו בהמוניהם לתצוגת הקולקציה שעיצב טל שטרן לחליפות BAMOSS מכיכר המדינה בת"א. בהרכב: עברי לידר, שלום מיכאלשוילי, אסי ישראלוף, יון תומרקין וג'ייסון דנינו הולט. הסתובב מרוצה: הבעלים שמעון אלקובי

   

  אלון מן מונה למנכ"ל מלון 'חוויה' טבריה

   

  • 1,500 סטודנטים ממדינות העולם השלישי חגגו במרכז הקונגרסים בבנייני האומה את סיום לימודי החקלאות מטעם אגרוסטאדיס

   

   


  פרסום ראשון: 05.09.16 , 20:26
  yed660100