חמישי 18 באפריל 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  יחסי ציבור
  חדשות • 09.09.2016
  מסי ורונאלדו כובשים לצלילי"בלקן ביט בוקס"
  מי אמר שאנחנו לא על מפת הכדורגל העולמי? חשיפה בינלאומית יוקרתית ללהקה הישראלית שאחד משיריה נכנס כרצועה ראשונה לפסקול של אחד מהמשחקים הפופולריים - פיפ"א 2017
  רז שכניק
  הישג גדול ללהקת בלקן ביט בוקס הישראלית. השיר I Trusted You של הלהקה נכנס לפסקול של אחד המשחקים הפופולריים בעולם — פיפ"א 2017 .

  זו הפעם השנייה שהלהקה מכניסה שיר למשחק, אחרי "רמאללה תל־אביב", שנכלל בגרסה ב־ 2010 .ההישג מרשים עוד יותר מאחר שברשימת השירים ממוקם השיר של בלקן כרצוועה ראשונה, מה שמגדיל עוד יותר את פווטנציאל החשיפה הרחב מאוד שטמון גם כך במשחק, שאליו נחשפים מאות מיליונים.

  "אנחנו מאוד שמחים להיות בפסקול של פיפ"א השנה", אומר אורי קפלן מבלקן, "העורכים שם מכירים את המוזיקה שלנו כבר כמה שנים, והיה דיאלוג על הכנסת השיר בחודשים האחרונים — אבל רק לאחרונה גילינו שהוא הראשון ברשימה. מבחינתנו זו עוד דרך להביא את הסאונד שלהאלבום החדש לקהל ענק בעולם. מספרים לנו שבקהילת הגיימרים העצומה מקשיבים לפסקול הזה בלופים". בלקן ביט בוקס נוסדה לפני כ־ 13 שנה על ידי אורי קפלן, תומר יוסף ותמיר מוסקט, ומשלבת מוזיקה בלקנית והיפ הופ. השיר I Trusted You ייכלל באלבום החדש של בלקן ביט בוקס, שצפוי לצאת בנובמבר הקרוב.

  מי שגם זיהה את הכישרון של בלקן בשנים האחרונות היה ג'ייסון דרולו, שלהיטו  I Talk Dirty מבוסס על Hermetico של הלהקה.

   


  פרסום ראשון: 09.09.16 , 00:35