yed300250
נטלי עטיה ומשה שימל
ממון • 18.09.2016
בועות: תגידו מזל טוב לנטלי עטיה

• דסק השמחות של "בועות" מדווח כי ביום רביעי הקרוב תיערך חתונתה של נטלי עטיה עם איש העסקים משה שימל, לשעבר השותף של נוחי דנקנר. ההזמנות בוצעו באופן אישי לחוג מקורבים בלבד, והחתונה אמורה להתקיים בביתו של שימל בחופית. עטיה (41) ואיש הנדל"ן שימל (52), ידיד של לא פחות ממדונה, הכירו לפני כשנה באמצעות חברים משותפים. היא בילתה על קו ניו־יורק תל־אביב במשך החודשים הראשונים עד שהתארסו במהלך טיול בהודו לפני חצי שנה. עכשיו הגיע שלב החופה. מזל טוב.

 

 

ורד רוזן. ג'וב חדש
ורד רוזן. ג'וב חדש

 

• מקורותינו בענף הפרסום מדווחים על ג'וב חדש לורד רוזן, אדריכלית, אמנית וגם רעייתו של ברק רוזן. לראשונה בקריירה שלה הצטלמה רוזן לקמפיין, לטובת מותג הטיפוח PANIM PARIS. רוזן רגילה להיות מהצד השני של העדשה ואף הציגה בעבר תערוכה של עבודותיה, קליידוסקופ.

 

מרב מיכאלי ורונלד לאודר. ניו יורק
מרב מיכאלי ורונלד לאודר. ניו יורק

 

• אם חיפשתם את ח״כ מרב מיכאלי, יו״ר סיעת המחנה הציוני, דעו שהיא משתתפת בכנס השנתי של jnf בניו־יורק. ואפילו התארחה בארוחת ערב לתורמי הקרן בביתו של אחד מבכיריה, המיליארדר רון לאודר.

 

רימון והבריקים. לזכר ציפורה
רימון והבריקים. לזכר ציפורה

 

• משפחת בריק ערכה את האירוע השנתי לחלוקת מלגה על שם האם, ציפורה ז"ל, ביוזמת הקבלן מיקי בריק (בוני הארץ). האורחים ראו את סרטו של הסטודנט עידו רימון על גדוד 113 במלחמת יום כיפור, שם הוענק עיטור העוז לאח הבכור, אלוף במיל' יצחק בריק, כיום נציב קבילות החיילים. רז שמואלי הופיעה. באו לכבד: יגאל רביד, אלי דנקר, חיים זלוטיקמן, לאה גינזברג, שרון רימון ובועז רימון שהפיק את הערב.

 

גרינבאום, אמויאל וינאי. ידידים
גרינבאום, אמויאל וינאי. ידידים

 

• אגודת הידידים של תיאטרון באר-שבע חגגה את השנה החדשה בבית המנכ"ל, שמוליק יפרח, ורעייתו קרן יחד עם קובי אמויאל, מנכ"ל קרן מתכות. את הפוקוס תפס חבר האגודה אשר גרינבאום, שמונה למנכ"ל הזמני של קונצרן כיל.

 

גרניט וקופרלי. סדנאות
גרניט וקופרלי. סדנאות

 

אור קופרלי, הבעלים והמנכ"ל של מתחם שרונים בהוד־השרון, אירח את השפים אסף גרניט, דויד פרנקל, אבי לוי, שגב משה, יוסף חנא, דניאל זך, אורי שפט ויהלומה לוי לשלושה ימים של סדנאות.

 

משפחת בן דרור
משפחת בן דרור

 

• משפחת בן דרור, אילן ואיריס וילדיהם נופר וניל (קבוצת פלג ניל), הוציאו לדרך את הקולקציה החדשה של Shoester לרגל פתיחת חנות של מותג הנעליים בנמל ת"א

 

• רשת ACE אירחה את בכירי עמותת אתגרים ואת גיבור העמותה, אורן אלמוג. המנכ"ל, איציק אוזנה, הכריז על תרומה של מאות אלפי שקלים

 

• היום ייערך כנס התחדשות עירונית של הבית האקדמי - זרוע הנדל"ן של התאחדות הסטודנטים הארצית. יהיו: ח"כ אלי כהן, ארנון גלעדי, יעקב אטרקצ'י ואסף אנגל

 

• ממחר ועד יום חמישי ייערך הכנס העולמי של איגוד רופאי השיניים במרכז הקונגרסים בנייני האומה בירושלים, בהשתתפות מאות רופאי שיניים וחוקרים מעשרות מדינות

 

שאול שלום, מנהל פרויקטים בכיר באפריקה־ישראל, מונה לסמנכ"ל בנייה והנדסה בקבוצת חנן מור

 

• במשרד בן־חורין אלכסנדרוביץ' ערכו את סדנת הצוות השנתית במלון אלמא בזיכרון־יעקב 

 

איתי אשל, מנכ"ל מלון חוף נחשולים, אירח את הכנס השנתי של חברת קרן אלוף המייצגת מרצים בכירים בישראל

 

• מנכ"ל נמל חיפה, מנדי זלצמן, אירח לסיור את בכירי איגוד לשכות המסחר - עו"ד אוריאל לין, דוד קסטל ומאיר קלוגהפט

 

קולין פאוול
קולין פאוול

 

הברקת היום: "גם אם לאיראן תהיה פצצה, לישראל יש 200" (כשקולין פאוול לא נרדם, הוא סופר טילים)

 

פרויקט ונוס
פרויקט ונוס

 

הזמינו אתכם? מחר, גלריית העיצוב קסטיאל As-Is בת"א, עמותת 'ברכה' משיקה את פרויקט וֵנוּס: תערוכת צילומים המציגה את החיים בצל הסרטן התורשתי. יגיעו: ליסה כהן, מנכ"לית העמותה, הסמנכ"לית אסנת ארנון־קשתן והצלם והיוצר דייויד שיינמן. אוצרת: תמר ארנון, מנחה: ירון ברובינסקי. התערוכה תוצג בחינם עד 9 באוקטובר ולאחר מכן תעבור ללונדון.

 

רוני ליפשיץ
רוני ליפשיץ

 

תשאירו טיפ: רוני ליפשיץ, בעלת מותג האופנה BO-E: "ממליצה על קופי בר בת"א. היחס והשירות שם הוא מהטובים שנתקלתי בהם, וכל מנה מנצחת".

 

 
ג'וש הליקמן, מנכ"ל קרן מועדון הכדורגל מכבי ת"א
ג'וש הליקמן, מנכ"ל קרן מועדון הכדורגל מכבי ת"א

 

מדרגות בגן עדן: מועדון הכדורגל של מכבי ת"א הכריז על שיתוף פעולה עם עמותת 'ספיישל אולימפיקס', שבמסגרתו יהפוך לשגריר הראשון בישראל של הארגון. שחקני הקבוצה עלו למגרש במשחק נגד בית"ר ירושלים עם לוגו העמותה, כחלק מהעלאת המודעות למען קידום הסובלים מלקות שכלית. ג'וש הליקמן, מנכ"ל קרן מועדון הכדורגל מכבי ת"א, אסף את חולצות המשחק והחתים את השחקנים. החולצות יועברו למכירה והרווחים ייתרמו לעמותה. היו: טל רבן, מנכ"ל טרה; סגן יו"ר העמותה , ומנכ"ל העמותה, ראובן אסטרחן.

 

 


פרסום ראשון: 18.09.16 , 20:12
yed660100