שלישי 27 באוקטובר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום : ידיעות אחרונות
  חדשות • 10.10.2016
  אהרון ישמור על קים
  הוא שירת כמסתערב בדובדבן, ועכשיו אהרון כהן (40) מגייס את ניסיונו הקרבי למשימה נוצצת: אבטחה של כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן, שמנסה להתאושש מהשוד הסיוטי בפריז • "בגלל השמירה הלקויה, היא עוד הייתה עלולה למות"
  איילה אור־אל | לוס־אנג'לס

  כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן לא לוקחת יותר סיכונים: ימים ספורים אחרי שכנופיה שדדה אותה באיומי אקדח במלון בפריז, אתמול התברר כי היא הצטיידה במאבטח כחול־לבן עם רזומה משכנע — עבר קרבי ביחידת דובדבן. ושמו בישראל? כהן. אהרון כהן.

   

  כהן (40), ישראלי־אמריקאי יליד קנדה, עבר עם משפחתו ללוס־אנג'לס כשהיה בן שנתיים. בגיל 17 הוא עלה לארץ לבדו, התגורר בקיבוצים מעיין־צבי והזורע וכעבור שנה התגייס לצה"ל כחייל בודד — לשירות ביחידת המסתערבים המובחרת. מרדיפה אחרי מבוקשים בשטחים, הדרך לקריירה עם שליפה מהירה הייתה קצרה: בתום השירות חזר כהן לארה"ב, הקים חברה לאבטחת סלבריטאים וצבר רשימת לקוחות נוצצת למדי — מהזמרת קייטי פרי, דרך השחקן ארנולד שוורצנגר ועד לכוכב־העל בראד פיט. בימים האחרונים, לפי עיתון ה"סאן", הצטרפה לרשימה הזאת גם קרדשיאן. השוד הסיוטי בפריז — שבמהלכו נאזקה, התמודדה עם אקדח שהוצמד לראשה ונפרדה לשלום מתכשיטים בשווי של יותר מ־10 מיליון דולר — הבהיר לה ולמשפחתה שהיא כבר לא יכולה להסתפק בשומר ראש אחד בלבד.

   

  על פי הפרסום, בעלה של קרדשיאן, הראפר קניה ווסט, הוא שפנה לכהן בבקשה שיהדק את השמירה עליה. "בגלל טבעו של הביזנס שלי, אינני יכול לאשר אם אכן פנו אליי, אבל לא יכול להיות שלכוכבת בסדר גודל של קים יהיה מאבטח אחד", אמר אתמול כהן ל"ידיעות אחרונות". "היא לא מאובטחת מספיק. כך, למשל, כשמישהו לאחרונה ניסה לתקוף אותה והמאבטח שלה ניטרל אותו, לא היה אף אחד ששמר עליה בזמן שהוא היה עסוק".

   

  כהן אומר כי החשיפה הגבוהה של קרדשיאן בתקשורת וברשתות החברתיות הופכת אותה למטרה קלה. "צריך להבין שמדובר בכוכבת שמספר העוקבים שלה ברשתות החברתיות יותר גבוה משל המועמדים לנשיאות", הוא מסביר. "אנשים יודעים איפה היא נמצאת בכל רגע נתון כמעט, אילו תכשיטים היא עונדת וגם שהאבטחה שלה לוקה בחסר. אפשר לומר שהיא 'מבקשת' שישדדו אותה. עם כל מה שקרה, יש לה מזל שהיא בחיים. היא הייתה יכולה למות".

   

  כהן בזמן השירות
  כהן בזמן השירות

   

   

  החברה לאבטחת כוכבי הוליווד היא לא העסק היחיד של כהן: המסתערב לשעבר הפך גם למומחה ללוחמה בטרור ואימן חיילים בארה"ב וברחבי הגלובוס. לאחר מכן הוא אף התחיל לאמן שחקנים בקרב מגע ובשימוש בנשק, כך שהמשחק שלהם ייראה אמיתי ככל האפשר. בתפקיד הזה הוא צבר לקוחות כמו צ'נינג טייטום, יואן מקגרגור וקיאנו ריבס. "הייתי רוצה לככב בעצמי בסרטים, אבל עדיין לא הצלחתי לקבל תפקיד", סיפר לאחרונה ל"ידיעות אמריקה".