ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  AFP
  חדשות • 23.10.2016
  סופר שגרירה
  מנסיכת האמזונס לשגרירה באו"ם • דמותה של וונדר וומן מספרי הקומיקס הפכה לשגרירה של כבוד באו"ם — וגל גדות התייצבה, ללא החליפה הצמודה והפלצור, כשלצידה לינדה קרטר, מי שגילמה את וונדר וומן במשך שנים
  ציפי שמילוביץ

  גל גדות מתרגלת במהירות למעמד ליגת העל שאליו הגיעה בהוליווד, אבל גם היא התרגשה מאוד ביום שישי כשהתייצבה באו"ם כדי להשתתף בטקס הפיכתה של דמות הקומיקס וונדר וומן לשגרירת כבוד בתחום ההעצמה הנשית.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הנאום של גל גדות באו"ם

   

  לבושה בחליפת מכנסיים מחויטת, פגשה גדות, כוכבת הסרט "וונדר וומן", בפעם הראשונה את לינדה קרטר, כוכבת הסדרה המיתולוגית משנות ה־70, והעניקה לה חיבוק חם ומצולם היטב — רגע לפני ששתיהן עלו, כל אחת בתורה, לשאת נאום קצר במהלך הטקס. גדות, נרגשת באופן בולט, קראה לקרטר "השראה" ואמרה שהיא צריכה להיות נשיאת ארצות־הברית.

   

  גל גדות מספרת לג'יימס קורדן על המפגש שלה עם דונלד טראמפ

   

  "וונדר וומן היא לוחמת", אמרה גדות. "אבל מה שהיא לוחמת למענו זה הדבר החשוב. זה מה שהופך אותה לשגרירה המתאימה לכולם. אני גאה לגלם אותה". אולם לא כולם היו מרוצים מהבחירה: יותר מ־1,000 מעובדים חתמו על עצומת מחאה שבה טענו כי “הדימוי שלה מיני ולא רגיש תרבותית". הם לא עצרו שם: כמה עשרות מפגינים נכנסו לאולם לאחר פתיחת האירוע, סובבו את גבם לעבר הדוברים והרימו את אגרופיהם. אולם גדות לא עוצרת לרגע — האירוע ביום שישי השלים לה שבוע גדוש בהופעות ציבוריות, כחלק ממסע קידום הסרט החדש שלה, "השכנים של ג'ונס", שבו היא משחקת סוכנת ישראלית.

   

  בין היתר הופיעה גדות בתוכנית הלילה של ג'ימי קימל, שם נשאלה האם הייתה מעוניינת להיות ראש ממשלת ישראל, ומיהרה לומר “לא”. גדות הסבירה לקימל: “בישראל אין הגבלת קדנציות, כל מי שנבחר יכול להישאר כמה זמן שהוא רוצה. זה מעניין”, הוסיפה בחצי חיוך, ויש מי שיגידו בביקורתיות מרומזת.

   

   

   


  פרסום ראשון: 23.10.16 , 00:31