שבת 19 באוקטובר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  שרונה מרקט בתל־אביב. "החברה מאמינה בקונספט השוק המקורה" | צילום: צביקה טישלר
  ממון • 26.11.2016
  בתכנון: מתחמי שרונה מרקט בקריית אונו ובהוד־השרון
  גינדי החזקות מתכוונת לשכפל את המודל של שרונה מרקט בת"א לערים נוספות, ולפתוח את שני המתחמים הנוספים לקהל באמצע 2018
  עופר פטרסבורג

  מתחם שרונה מרקט ישוכפל בשני מוקדים חדשים — בקריית־אונו ובהוד־השרון. חברת גינדי החזקות, בעלת המתחם בשרונה, נמצאת במו"מ מתקדם על פתיחת שני מתחמים נוספים של שרונה מרקט בהוד־השרון ובקריית־אונו בתוך כשנה וחצי, בהשקעה של 650 מיליון שקל. 

   

  גינדי החזקות מתכוונת לשכפל את המודל של שרונה מרקט בתל־אביב לערים נוספות, והיא נמצאת במו"מ מתקדם על רכישת מגרשים בשתי הערים להקמת המתחמים החדשים. בכוונת החברה לסיים את המו"מ לרכישת המגרשים עד סוף 2016 ולפתוח את המתחמים הנוספים לקהל באמצע 2018.

   

  גורמים שקשורים לעסקה העריכו כי "הצלחת שרונה מרקט הביאה את החברה להמשיך ולהתרחב גם בכיווני הנדל"ן המניב. החברה מאמינה בקונספט השוק המקורה לטווח ארוך ובמותג שרונה מרקט, שמשמש כיום את שוק האוכל המקורה הגדול בישראל. תמהיל החנויות ומגוון המוצרים הם מוקד משיכה גדול ליותר מ־7 מיליון מבקרים בשנה. לאחרונה אפשר לסכם גידול בפדיון החנויות, לאחר שהופחתו מחירים ונפתחו מבצעים לקהל הרחב".

   

  המגרשים המיועדים להקמתם של השווקים החדשים יכללו מתחמי "שוק אקסקלוסיבי", כמו שקיים כעת במתחם שרונה. תמהיל העסקים במתחמים החדשים יכלול כ־65% חנויות קמעונאיות ומעדניות, שיציעו חומרי גלם ומוצרי איכות בכל תחומי המזון, וכ־35% מתחמי הסעדה, מעדניות, ברים ועוד. ההיצע והמגוון של החנויות במתחם אמורים להבטיח תחרות באיכות ובמחירים.  

   

  בשרונה מרקט מבקרים כ־19 אלף בני אדם ביום בממוצע באמצע השבוע, וכ־47 אלף בסופי שבוע. בה בעת עם פיתח מודל המרקט, החליטו בקבוצת גינדי החזקות על הקמת זרוע חדשה בארץ בהשקעה שתעסוק באיתור קרקעות למתחמי מסחר ומשרדים ובאיתור עסקאות לצורך השבחה. דירקטוריון החברה הקציב לשם כך כמיליארד שקל.

   

  ofer-pt@yedioth.co.il

   


  פרסום ראשון: 26.11.16 , 20:32