{ }
חמישי 21 בנובמבר 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ללא קרדיט
  חדשות • 12.12.2016
  הארי פוטר מטיס אתכם ללונדון
  הספר החדש של הארי פוטר שובר שיאי מכירות, ואתם יכולים להיות חלק מהקסם: הקוראים שיענו הכי מהר על חידון הארי פוטר יזכו בטיסה אל אולפני הסרטים של הארי פוטר בלונדון • יהיה מקסים

  שמונה שנים אחרי הספר האחרון ו־19 שנה אחרי שהארי פוטר מסיים ללמוד בהוגוורטס, הקסם חזר עם הספר החדש, רב המכר "הארי פוטר והילד המקולל", ששבר את כל שיאי המכירות לשנת 2016 בארץ ובעולם. עכשיו החלק שלכם בפנטזיית הארי פוטר יכול להיות גדול אפילו יותר: מי יהיו הקוראים שיזכו בטיסה ללונדון ובביקור באולפנים של וורנר בהם צולמו סרטי הארי פוטר?

   

  לחצו כאן לחידון

   

  הסתערות המעריצים על "הארי פוטר והילד המקולל" הביאה לפריחה בחנויות ספרים בכל רחבי העולם. מיום יציאתו לאור, בהוצאות ידיעות ספרים וספרי עליית הגג, מככב הספר בראש רשימות רבי המכר. מיליונים רבים היו סקרנים לדעת מה קרה לקוסם הצעיר מאז שסיים את לימודיו. הם גילו, למשל, שהוא נשוי ואב לשלושה ילדים בגיל בית־הספר ושהוא עובד אינספור שעות במשרד הקסמים. בנוסף, הארי ממשיך להתמודד עם העבר שרודף אותו, ובנו, אלבוס, כורע תחת עול המורשת המשפחתית. בספר החדש הארי ובנו לומדים שעדיין יש עליהם איומים ושהאופל יכול עדיין להציץ מכיוונים לא צפויים.

   

  אבל סדרת הספרים היא רק חלק מעולמו המופלא של הילד הקוסם. לחצו כאן  וענו על חידון הארי פוטר. מי שיענה בזמן המהיר ביותר יזכה בהזדמנות להיכנס עמוק לעולמו ולטוס ללונדון לביקור באולפני הארי פוטר.

   

  זה אחד המקומות המופלאים ביותר למי שרוצה לראות איך נוצרים סרטי פנטזיה ולהציץ על העשייה מאחורי הקלעים, על האביזרים, בעלי החיים, היצורים המשונים והדמויות המוזרות. מקום נהדר למי שרוצה לרכוב קצת על נימבוס 2000, ללכת בסמטת דיאגון או אפילו להיכנס לרכבת המופלאה שמחכה ברציף תשע ושלושה רבעים.

   

   
  עטיפת הספר
  עטיפת הספר

   

   

  בתחילת 2017 יראה אור "חיות הפלא והיכן ניתן למצוא אותן", ספר נוסף בסדרת "ספרי הלימוד", ספין־אוף לספרי הארי פוטר, שגם אותו כותבת, כמובן, ג'יי־קיי רולינג. יש למה לצפות.

   


  פרסום ראשון: 12.12.16 , 23:08