שבת 08 באוגוסט 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום : ידיעות אחרונות
  ממון • 17.01.2017
  בועות: ניקול טרונפיו לובשת כחול-לבן

  • דוגמנית־העל האוסטרלית ניקול טרונפיו בחרה בשמלה של המעצבת הישראלית ברטה למסיבת גלובוס הזהב של Instyle Magazine. ניקול הולבשה על ידי הסטייליסטית הצמודה של משפחה קרדשיאן, מוניקה רוז, שהתאהבה בדגמי קולקציית הערב של ברטה ובחרה עבורה שמלת תחרה שחורה וסקסית.

   

  טלי וענאן שמשום, איזנקוט ובן שטרית
  טלי וענאן שמשום, איזנקוט ובן שטרית

   

  • קצת לפני שיצא לחופשה, הרמטכ"ל גדי איזנקוט אירח בלשכתו את יו"ר הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו, סם בן־שטרית שהגיע להעניק לו את התואר "איש חיל" של הפדרציה. איזנקוט מצטרף לרשימה מכובדת של אישים שזכו בתואר, בהם השרה מירי רגב והרב ישראל לאו. ללשכת הרמטכ"ל הגיע גם איש העסקים ענאן שמשום ורעייתו טלי שתורמים לקרן המלגות של הפדרציה.

   

  שלמור. מוזיקלית
  שלמור. מוזיקלית

   

  אירינה שלמור, מנכ"ל "שלמור תקשורת", מונתה לתפקיד יו"ר אגודת הידידים של בית הספר למוזיקה "רימון". שלמור, שמנהלת משרד יחסי ציבור מצליח, היא בתו של הרי שיימן, מראשוני נגני הג'ז בארץ ובעבר הייתה זמרת בהרכבים שונים. מתברר שהאהבה למוזיקה עדיין בוערת בה. "אני רואה בתפקיד החדש זכות גדולה ואתגר המאפשר לי להיות קרובה לעולם היצירה והמוזיקה שמחברת ומלכדת אנשים", אמרה ל"בועות".

   

  נבון ומושונוב. פרמיירה
  נבון ומושונוב. פרמיירה

   

  מוני מושונוב, אבי גרייניק וכוכבי "ארץ נהדרת" ליאת הר־לב ואלי פיניש הגיעו לפרגן לדב נבון ויניב ביטון, בפרמיירה של ידידי בית ליסין להצגה "לצאת מהארון". (חבצלת דמארי)

   

  פיני כהן. פאנל בטחוני
  פיני כהן. פאנל בטחוני

   

  • חבר הנאמנים של המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS), בראשות פיני כהן, יערוך ביום ראשון בבית התפוצות אירוע שיפתח את כנס העשור של המכון. ידידי המכון יאזינו לפאנל שרי ביטחון לשעבר ולשיחה בין ראש ה־INSS, עמוס ידלין, לבין ראש ה־CIA לשעבר, גנרל דיוויד פטראוס.

   

   

  רון-טל, הלמן ובלוך. חילופי יו"ר
  רון-טל, הלמן ובלוך. חילופי יו"ר

   

  • בחברת הפחם, שהיא חברה־בת של חברת החשמל, נערך טקס חילופי יו"ר דירקטוריון. עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל, מונה ליו"ר דירקטוריון והחליף את אורן הלמן, סמנכ"ל שיווק ורגולציה בחברת החשמל. יו"ר חברת החשמל יפתח רון־טל הודה להלמן על הובלת הדירקטוריון בשנים האחרונות.

   

  • בכירי קבוצת קניוני עופר ובכירי "קסטיאל" הצפינו יחד עם מאה אדריכלים ומעצבי פנים להשקת החנות החדשה של קסטיאל במתחם חוצות המפרץ אאוטלט. הגיעו להיחשף לטרנדים בעיצוב הבית: משה רוזנבלום, מנכ"ל קבוצת קניוני מליסרון, מוטי סלע מנכ"ל "אשטרום נכסים", חיים חורש מנכ"ל מתחם חוצות המפרץ אאוטלט ויהושע קסטיאל.

   

  • במכללה האקדמית ספיר ייפתח היום כנס ספיר ה־13 על עתידה של פוליטיקה אחרת. הנושא השנה: "הזכות לקיום בכבוד".

   

  • לרגל השקת הספר "חשיבה מערכתית" נפגשו פרופ' יולי תמיר, לשעבר שרת החינוך, פרופ' יונתן הלוי, מנכ"ל בי"ח "שערי צדק", וסגן נשיא המכללה האקדמית לישראל פרופ' מוטי פרנק לדון עם אנשי אקדמיה ותעשייה על חשיבה מערכתית וחשיבותה.

   

  • הזמר היווני טריפונס הופיע במרכז הלאומי של ארגון "שלווה" בירושלים. כל ההכנסות מהמופע הוקדשו למען ילדים עם מוגבלויות המטופלים בשלווה.

   

  • חברת Colu, מפתחת מיזם המטבע המקומי, השיקה את ה"פלורנטין שקל" בתל־אביב וה"פשפש שקל" ביפו.

   


  פרסום ראשון: 17.01.17 , 21:26