שישי 23 במרץ 2018
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
רפי דלויה
ממון • 05.02.2017
בועות: יהודה לוי הולך בעקבות האקסית המיתולוגית?

• מקורות של "בועות" מספרים כי יהודה לוי מנהל מגעים מתקדמים על הפיכתו לפרזנטור של חברת הסלולר פלאפון. להזכירכם, זו אותה פלאפון שהבריקה לפני כעשר שנים עם מהלך הקרחת של האקסית המיתולוגית, נינט. לוי, שבדרך כלל מזוהה עם פרסום מותגי אופנה, צפוי לשנות הפעם תדר.

 

 

לוי, איציק ופרופ' רוטשטיין. אותות
לוי, איציק ופרופ' רוטשטיין. אותות

 

רוני קוברובסקי, נשיא קוקה־קולה ישראל, ורעייתו אתי פתחו את ביתם ברמת־השרון לאירוע חבר הנאמנים של בית החולים הדסה בירושלים, בראשות דליה איציק. רשימת האורחים הארוכה כללה את השר גלעד ארדן, רמי לוי, ארז מלצר, חיים גבריאל, חזי צאיג, יוסי סגול וגם נתן ברק, מפתח כיפת ברזל. לוי וקוברובסקי קיבלו ממנכ"ל הדסה, פרופ' זאב רוטשטיין, ומאיציק אות הוקרה על פעילותם. באמנותי: הקומיקאי יעקב כהן וגם הטיש הגדול.

 

יוקרה בממילא
יוקרה בממילא

 

• 35 מכוניות יקרות במיוחד, שמוגדרות אפילו כיקרות בארץ, עלו למלון "ממילא" בירושלים כמחווה לבירה. מנהלת השיווק גלית הלר־חלפון דאגה ש־35 מיליון שקל ירגישו כמו שצריך בחניה.

 

 

זליג רבינוביץ'. מנכ"ל יידישפיל
זליג רבינוביץ'. מנכ"ל יידישפיל

 

• סמסו מברוק לזליג רבינוביץ', שמונה למנכ"ל משותף של תיאטרון היידישפיל. ההחלטה התקבלה על ידי הוועד המנהל בראשות היו"ר גבי לסט ובתמיכת המנכ"ל הנוכחי ששי קשת, שיהיה אחראי על הניהול האמנותי. רבינוביץ' הגיע ליידישפיל בתפקיד משנה־למנכ"ל לפני כשנתיים, אחרי שהיה 27 שנים ברשות השידור ונחשב בעשור האחרון לאחד מבכיריה.

 

 

אלמוזלינוס. שווארמה
אלמוזלינוס. שווארמה

 

• אחרי רשתות הקפה, השניצלים והחומוס, קבלו את הדבר הבא: רשת שווארמות בשם "שווארמקס", של היזם הקולינרי יהודה אלמוזלינוס, שכבר תקע יתד עם רשת ה"שניצלייה" וחמישים סניפיה. הקונספט הפעם הוא שווארמה בטעמים שרקח השף גלעד דולב, כגון שווארמה שקשוקה, שווארמה מעורב ירושלמי ושווארמה תאילנדית. נעקוב.

 

 

יונה פוגל. אפי
יונה פוגל. אפי

 

• שוק הפרסום במתח. איגוד השיווק, איגוד חברות הפרסום והמרכז הישראלי לניהול הכריזו על פתיחת שלב ההגשות בתחרות האפי השנתית שמנהל יונה פוגל, מנכ"ל פז.

 

 

בן-הר, מנדל, מצנע וביטון. חדש בירוחם
בן-הר, מנדל, מצנע וביטון. חדש בירוחם

 

• יש לנו איתות מירוחם, שם הונחה אבן הפינה של מרכז ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל לחדשנות בעיר. המשפחה תרמה 5.2 מיליון דולר להקמת הבניין של המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח), שיכלול את מרכז MindCET. היו: מורט מנדל, פרופ' יהודה ריינהרץ, גילה בן־הר, עמרם מצנע ומיכאל ביטון, ראש מועצת ירוחם.

 


פרסום ראשון: 05.02.17 , 20:13