שישי 30 באוקטובר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  טיולי ריצה | צילומים: Raffaele Conti
  זמנים מודרנים  • 19.02.2017
  רצות כל הדרך אל השיק
  שירי גלס

  "תמיד הייתי ספורטיבית, אבל כשהתחלתי לאמן, התאהבתי בריצות הארוכות – התחושה המדהימה של הסיפוק אחרי שהצבתי לעצמי יעד ועמדתי בו הייתה ממכרת", מספרת אפרת כהן (30) מאמנת ריצה של נייקי. כמו שהיא התאהבה בריצה, הרצים שאותם אימנה התאהבו בה ונוצרה סביבה קהילה של רצים. "אימוני ריצה מתמקדים סביב יעדים, תוצאות ומרתונים. אבל אני נהנית מהריצה כאירוע חברתי. זה זמן איכות עם חברות, כשמסיימים ריצה זו הזדמנות מעולה ללכת לשתות או לאכול משהו יחד".

   

  "בשנים האחרונות כל הנסיעות שלי לחו"ל היו למרוצים. אבל זה לא מספיק מעניין מבחינתי לנחות בעיר, לרוץ ולחזור הביתה. כשהשתתפתי במרתון בחו"ל, ניצלתי את הביקור לטיול, וחרשתי את המקום". הרצון להפוך את הריצה לבילוי כיפי הוביל את אפרת להקים את RUNAWAY, מיזם בוטיקי לטיולי ריצה, אוכל ושופינג בערים מובילות בעולם. "הרעיון הוא שהריצה היא רק התירוץ, ואפשר לשלב בין האהבה לריצה לבין הכיף בביקור בעיר חדשה ומלאה באופנה, קולינריה ואמנות". אחת המתאמנות של אפרת, מעצבת שמלות הכלה ענבל רביב, הצטרפה לנסיעה הראשונה לפריז והתאהבה בקונספט. יחד הן הוציאו קבוצה לרומא, ובקרוב מתוכננת נסיעה לברצלונה.

   

  מה עושים איתכן שלא עושים אם מגיעים לעיר לבד?

   

  "ברומא, למשל, נפגשנו עם בלוגרית אופנה מקומית, עשינו איתה אימון ריצה ואז הלכנו לשתות יחד. בהמשך היה לנו סשן במועדון ריצה של נייקי, עשינו יוגה בסטודיו מהמם במרכז העיר ונסענו גם לעיירה מושלגת, רצנו בשלג וסיימנו בבקתה, שם חיכה לנו שף מקומי עם ערימות של פיצה ויין. היה מושלם, בקיצור".

   

  טיולי ריצה | צילומים: Raffaele Conti
  טיולי ריצה | צילומים: Raffaele Conti

   

   

  ואיך קמים מהכורסה ומצטרפים לנסיעת ריצה שכזו?

   

  "מתחילים לפחות שלושה חודשים מראש, נצמדים לתוכנית אימונים, ואפשר בהחלט לקחת בחשבון השתתפות במקטעים של 10 ק"מ. אני רואה מה הריצה עושה לי ולנשים אחרות. זה מחזק את הביטחון ואת תחושת המסוגלות גם בעוד תחומים בחיים. וכאן יש הזדמנות גם לעשות ספורט וגם לעשות הרבה פאן".

   

  http://www.runawayrun.com

   

  טיולי ריצה | צילומים: Raffaele Conti
  טיולי ריצה | צילומים: Raffaele Conti

   


  פרסום ראשון: 19.02.17 , 20:32