yed300250
הכי מטוקבקות
  רון קדמי
  24 שעות • 01.03.2017
  "אני עושה מוזיקה אסלית"
  בקרוב נראה אותה בגרסה הנשית של "גולסטאר", אבל עד שהיא עולה על המגרש נסרין קדרי מוציאה שיר ראשון מאלבום חדש וממשיכה להתמודד עם אותה שאלה: איך משתלבים כערבייה בתעשיית המוזיקה הישראלית
  רז שכניק

  חמש שנים עברו על נסרין קדרי מאז שאייל גולן קרא לה למקום הראשון בריאליטי שלו, וההספק שלה מאז בהחלט עושה רושם של מינוף הזכייה לקריירה ולא התאיידות אחריה, כפי שמקובל בז'אנר.

  קדרי (30) הוציאה שני אלבומים, מופיעה לא מעט, גם בפסטיבלים בעולם, ומתכתבת עם הפלייליסט ברדיו שלא ממהר לאמץ שירים בלחנים ערביים. עכשיו היא מגיעה עם סינגל חדש, "באתי להחזיר לך", מתוך האלבום השלישי שבדרך.

   

  האזינו ראשונים לסינגל מהאלבום החדש:

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

   

  את השיר יצר מנהלה האישי של קדרי, חגי אוזן, ועיבד אבי גוטמן. "הסיפור של השיר קצת הזוי", היא מספרת. "חגי התעורר לילה אחד בבהלה ואמר 'באתי להחזיר לך, זה משפט חזק'. הוא כתב את השיר באותו זמן, והטקסט מספר על מישהי שבאה להחזיר לגבר את כל מה שהוא הבטיח, את החלומות והתקוות שהפיח בה. כבר בשמיעה הראשונה התחברתי אליו ורציתי שזה יהיה הסינגל הראשון של האלבום".

   

  אז השיר מבוסס גם על מקרה אישי.

   

  "כן. היה לי בן זוג במשך עשר שנים ובנינו חלום על ילדים ומשפחה, וזה פשוט לא קרה בסוף. אז הייתי רוצה להגיד לו שבאתי להחזיר לו את כל התקוות האלה. נראה לי שזה קורה לכולם באיזשהו שלב של החיים, האכזבה הזו".

   

  והיום?

   

  "אני רווקה. כל דבר בא בזמן שלו. אני כנראה לא מאפשרת ללב שלי להיפתח למישהו. אני אולי צריכה לאהוב את עצמי יותר. בעבר נתתי הרבה לאחרים ולא לעצמי. זה הזמן שלי להתמקד בעצמי ובקריירה. האהבה תבוא".

   

  קדרי מתמודדת לאורך השנים עם שאלה שחוזרת על עצמה: איך זה להשתלב בתעשיית המוזיקה הישראלית כשאת מגיעה עם הזהות הערבייה, המבטא והז'אנר הספציפי, ויש לה תשובה מאוד נחרצת:

   

  "זה כבר לא מרגש אותי, העניין של הזהות. אני מרגישה כמו כל אחד בתעשייה ובטוחה שכבר לא מסתכלים עלי כ'זמרת הערבייה'. אני לא מרגישה שמדברים עלי בטייטל הזה, וגם אם יש מי שכן - זה לא נורא".

   

  כלומר?

   

  "אני לפני הכל מביאה את המוזיקה שלי, שהיא אסלית, ואין לאף אחד אחר את הסגנון הזה. אני מקפידה לשלב בין השפה הערבית לעברית באלבומים שלי, לא כי אני חושבת שזה נכון מסחרית אלא כי אני מרגישה ככה ואני אמשיך לשלב. אנחנו חיים יחד, לא? זו המציאות".

   

  בקרוב תגיע שוב למסך הטלוויזיה אחרי שהצטלמה לעונה הראשונה של "גולסטאר" נשים, שתעלה במהלך השנה בחברת הכבלים HOT. "נכנסתי לחוויה שלא אשכח אותה בחיים. למדתי על עצמי הרבה דברים שלא ציפיתי בכלל שאלמד אותם. היו איתי נשים חזקות כמו טיטי איינאו, בל אגם, טובל'ה והאחיות רביבו ואמרתי לעצמי, אני יכולה לתת שם פייט. פעם הייתי אומרת לעצמי שאני לא מסוגלת לעשות את זה, שאין סיכוי. אבל כשהגעתי לגולסטאר הבנתי שאני יכולה".

   


  פרסום ראשון: 01.03.17 , 21:32
  yed660100