ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  אחרי העלות: 200 שקל למ"ר
  ממון • 26.03.2017
  הליסינג מגיע גם לרהיטים
  רוצים לזרז את מכירת הדירה שלכם? מיזם חדש יאפשר השכרת ריהוט יוקרתי בליסינג כדי לשוות לדירה מראה אטרקטיבי יותר • "חשוב שהדירה תיתן הרגשה נעימה ותיראה גדולה, מוארת ומזמינה"
  עופר פטרסבורג

  רכב בליסינג אינו מושג חדש, אבל מה דעתכם על ריהוט בליסינג? קבוצת כרמל גרופ של משפחת איתני החליטה להיכנס לתחום חדש: הלבשת נכסים ריקים במטרה להעלות את ערכם ולאפשר מכירה או השכרה מהירה. השיטה: השכרת ריהוט בליסינג לתקופה קצובה.

  לפני ואחרי הריהוט מחדש
  לפני ואחרי הריהוט מחדש

   

  השירות שמציעה החברה כולל תכנון, העמדה ועיצוב הבית על ידי צוות מעצבים והשכרת הריהוט ואביזרי העיצוב. את המיזם מנהלת מאי פולק, מעצבת פנים ומייסדת חברת Mayway. "בניגוד למעצב פנים שמטרתו לקלוע לטעמם של בעלי הבית, המטרה בהום סטייג'ינג היא לכוון ולהתאים את העיצוב לקהל היעד של רוכשי דירות פוטנציאליים" מציינת פולק. "הרושם הראשוני נוצר במהלך 10 השניות הראשונות ולכן חשוב שהדירה תיתן הרגשה נעימה ותיראה גדולה, מזמינה, מוארת, נקייה וחמה ובכך תעורר ברוכשים הפוטנציאליים רצון להישאר בה ולקנות אותה במחיר ראוי".

   

  המחירים נעים בין 150 ל־250 שקל בחודש לכל מ"ר, תלוי ביוקרתיות הדירה ובשווי הריהוט. בדירות גדולות אין צורך לרהט את כל הדירה ולכן החישוב יהיה לפי החלק היחסי שירוהט, כאשר השטחים העיקריים הם מטבח, סלון, חדרי רחצה וחדר שינה מרכזי.  השירות מוצע ליזמים שבונים דירות חדשות אך גם למתווכים ולאנשים פרטיים שמעוניינים למכור דירה ולמקסם את מכירתה.

   

  שיטת ה־Home Staging, שנולדה בארה"ב, הפכה בשנים האחרונות לפופולרית מאוד במדינות צפון אמריקה ומערב אירופה ומוכיחה עצמה גם בקרב מוכרי הדירות בארץ. אחוז המשתמשים בארה"ב בשיטה זו לצורך מכירת נכסיהם נע בין 40% ל־60% ממוכרי הבתים. לדברי פולק, דירות ובתים שעברו תהליך של Home Staging נמכרים תמיד במחיר גבוה יותר מערכם בשוק.

   

   

   

  המיזם החדש Mayway, שיפעל תחת קבוצת כרמל גרופ הכוללת את רשתות העיצוב ביתילי, IDdesign, URBAN וכרמל פלור דיזיין, יאפשר להעמיד לרשות הלקוחות השכרה בליסיניג של כל פרטי העיצוב. "המטרה היא ליצור אווירה של בית, באמצעות רהיטים, אביזרי הום סטיילינג, שטיחים, חפצי אמנות, מוצרי ריח ותאורה", אומר פולק.

   

  ואם הריהוט מצא חן בעיניכם, תוכלו לרכוש את הפריטים שנמצאים בנכס לאחר ההשכרה (אבל אתם לא חייבים). לדברי מאי פולק: "השכרת האביזרים והריהוט מאפשרת גמישות ונוחות לשני הצדדים - גם לבעל הנכס שלא צריך להשקיע סכומים גבוהים בעיצוב ואבזור הדירה וגם לרוכש שאינו מחויב להישאר עם הריהוט שבה".

   

  ofer-pt@yediot.co.il

   


  פרסום ראשון: 26.03.17 , 20:33