רביעי 27 במאי 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום : ידיעות אחרונות
  חדשות • 08.04.2017
  רמת הוד השרון
  אדי קופל, מאחוריך • בהוד־השרון הוצב שלט שבו מכריז תלמיד כיתה ד': "אני אוהב את ראש העיר" • אחרי הסערה הפרסום הוסר, וראש העיר חי אדיב טען: "לא ידעתי על השלט, אבל הודיתי לילד שהעז להביע אהבה לראש העיר"
  מאיר תורג'מן

  שלט חוצות שמתנוסס בימים האחרונים בהוד השרון — ועליו שמו ותמונתו של תלמיד כיתה ד' אומר: "אני אוהב את ראש העיר, הוא דואג לכולם, לעיר ולתושבים" — מעורר סערה בעיר וברשת.

   

  השלט הוא אחד מסדרת השלטים "ילדי הוד־השרון מחבקים את העיר" שנתלו ברחבי העיר בימים הארונים ביוזמת העירייה. בשלטים מופיעים תלמידי כיתות ד' בעיר, עם תמונתם ושמם, ומספרים מה הם אוהבים בהוד־השרון. בעוד שהפרויקט כולו מתקבל בחיבה, השלט של רוי גולדברג יצר דווקא תרעומת: תושבים חשו שראש העיר חי אדיב משתמש לכאורה בילדים כדי להאדיר את שמו.

   

  "כשראיתי את השלט עם תמונתו של הילד אמרתי לעצמי שאם הפרסום היה עובר את אישורי, הייתי מוותר על זה", כתב ראש העיר אדיב בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו ביום שישי. "אז רגע לפני השבת ביקשתי לברר מיהו הילד שהעז להביע אהבה לראש העיר שלו, ועוד בפרהסיה, ולשוחח איתו. מסתבר שבינתיים הוא שמח שדבריו פורסמו, והוא והוריו כלל לא מבינים על מה המהומה".

   

  מעיריית הוד־השרון נמסר אתמול: "הפרסומים נעשו בכפוף לאישורי הורי התלמידים. ראש העיר, שלא הכיר את הקמפיין טרם עלייתו, הורה להסיר את השלט".

   

  חי אדיב
  חי אדיב

   


  פרסום ראשון: 08.04.17 , 23:51
  ידיעות אחרונות