ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  תילן בלונדו. שגרירה בת 16
  ממון • 12.04.2017
  בועות: מה קיבלה תילן בלונדו במתנה מלוריאל פריז?

  • בגיל 9 כיכבה תילן בלונדו הצרפתייה בשערורייה מתוקשרת היטב, שלא ממש באשמתה, כשצולמה בפוזה של דוגמנית השרועה על הדפסה של נמר במגזין "ווג" הצרפתי. שבע שנים אחרי, בלונדו היא כבר אחת הדוגמניות היותר מפורסמות באירופה, מה שהביא את לוריאל פריז להחתים אותה על חוזה יוקרתי כשגרירה נודדת של הקבוצה. עם ההודעה חיכו עד ליום ההולדת, מתנה לא רעה בכלל.

   

  • המקורות המוזיקליים שלנו בעולם העסקי מספרים שאורי רכיב (IRO), בנם של ויויאן וזכי רכיב, הגיע ליותר מ־15 מיליון צפיות ביוטיוב עם הקליפ לשיר Me and You יחד עם הדי־ג'יי הברזילאי אלוק. יש עתיד.

   

  אורי רכיב. להיט יוטיוב
  אורי רכיב. להיט יוטיוב

  • השרה גילה גמליאל הגיעה לערוץ הילדים עם בנותיה תהל ויעל כדי לשמור על האיזון בתוכנית הקיץ "הבנים והבנות", שבמסגרתה מתחרות קבוצות של בנים ובנות על התואר שליטי הקיץ. בכל זאת, שוויון חברתי.

  גילה גמליאל ועודד פז. הבנים והבנות
  גילה גמליאל ועודד פז. הבנים והבנות
   

  • דסק האמנות הנישתית שלנו מדווח כי הניצב והח"כ לשעבר משה מזרחי הגיע בערב החג לפתיחת תערוכה של ציוריו בגלריה "חלל גן העיר" ת"א ומיהר הביתה. "אני אחראי על התפריט בליל הסדר", הכריז.

   

  משה מזרחי. אמנותי
  משה מזרחי. אמנותי

  • המיזם "למשמרת Farm to table" יצא לדרך בחווה האורגנית במושב משמרת בשרון, הפועלת לפי העקרונות העולמיים של התנועה Farm to table שדוגלת בין השאר בהכנסת אוכל על בסיס גידולים מקומיים לקפיטריות בבתי ספר ולמסעדות. באירוע התארח השף דיוויד פרנקל, שהכין ישירות מהשדה את התפריט ואירח את השפית שיראל ברגר, שבעבר הובילה את "מיס קפלן" הטבעונית בת"א. ברגר תערוך בחווה בחודשים הבאים סדנאות וארוחות בנוסח Farm to table, ובינתיים ראתה 500 איש שהגיעו לבדוק את הסחורה המקומית. הסתובבו מרוצות מאוד: יזמיות "למשמרת Farm to table", רלי נאפ וסיגל בן־יוסף.

   

  פרנקל, ברגר, נאפ ובן־יוסף. מהשדה
  פרנקל, ברגר, נאפ ובן־יוסף. מהשדה

  • פלאפון החליטה לכוון למגזר הערבי ויצאה בפרויקט קהילתי עם עיריות ומועצות שלהן תחלק עשרות טאבלטים המיועדים לגני ילדים במגזר. ראש מועצת ג'ת־המשולש, עו"ד מוחמד וותר, אירח את היציאה לדרך עם מנכ"ל פלאפון, רן גוראון.

   

  ותר וגוראון. לגנים
  ותר וגוראון. לגנים

   

  בקטנה

  אנצ'ו גוש
  אנצ'ו גוש

  • ביוניליוור חגגו את הגעת מגנום דאבל לישראל באירוע במועדון "כליף" שביפו. הגיעו: סמנכ"ל השיווק ישי מנדיל, סמנכ"ל המכירות עדי רגב, מנהלת השיווק של גלידת שטראוס לורה קרן, וחנוך לופו מנהל המכירות הארצי

  • משרד "שלום תל־אביב" יטפל בתקציב יחסי הציבור של כתר פלסטיק

  טליה סוטרה, כוהנת היוגה מניו־יורק, תעביר סדנת היריון עם מעצבת בגדי ההיריון אבישג ארבל ב־21 באפריל, בסטודיו "נעים" בשוק הפשפשים ביפו. ההכנסות יועברו לעמותת "חיבוק ראשון"

  קרן מטה־הלוי נרתמה לטובת משפחות חולי סרטן והעניקה להן, בסיוע ארגון "לב מלכה", עשרות ערכות לחג בעלות אלפי שקלים. הגיעו לחלוקה: שר הדתות דוד אזולאי וח"כ מיכאל מלכיאלי

  ג'ון סמרוי, מנכ''ל חברת MIFOLD, פתח את נציגות המכירות ה־30 של החברה בסיאול, דרום־קוריאה

  • שרת המשפטים איילת שקד והרב הראשי לישראל דוד ברוך לאו היו אורחי הכבוד באירוע של הנהלת בורסת היהלומים בר"ג. בירך: נשיא הבורסה, יורם דבש

   

   

   


  פרסום ראשון: 12.04.17 , 21:48