ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  רון קדמי
  חדשות • 16.05.2017
  מה עובר על אסתי
  ההפקה זרקה אותה למים עמוקים מדי ואסי עזר לא נתן לה גב. אסתי גינזבורג התגברה על הימים הקשים של 'הכוכב הבא', חושפת שעברה הפלה וכבר מתכננת את הקריירה הבאה שלה. בפוליטיקה
  רז שכניק

  "כעסתי על עצמי. נכנסתי ל'כוכב הבא' בלי באמת להתכונן מספיק מראש. כעסתי על קשת שהכניסו אותי למקום הזה ואחר כך סוג של התנערו ממני כשזה הפך להיות בעייתי. וכעסתי על אסי עזר שלא נתן לי גב. הם לא עשו לי שיחת יחסינו לאן, אבל היה ברור שאני לא ממשיכה. פה ציפיתי שאסי יתערב, שיהיה חבר ויגן עליי. זה לא קרה. ואז שמעתי שהם לוקחים את רותם סלע".

   

   

  "השגרירה הבאה באו"ם". אסתי גינזבורג | צילום: רון קדמי
  "השגרירה הבאה באו"ם". אסתי גינזבורג | צילום: רון קדמי

   

  בראיון שיפורסם בשישי הקרוב במוסף "7 לילות" מספרת הדוגמנית הבינלאומית אסתי גינזבורג על הניסיון הטראומטי בפריים טיים וגם מדברת לראשונה על ההפלה שעברה אחרי ההכרזה המתוקשרת על כך שהיא בהריון שני. "הכריחו אותי להוציא את ההודעה על ההריון החוצה, הייתי על סט צילומים לקמפיין כלשהו והיה בלתי אפשרי להסתיר את זה כי הייתה קצת בטן. אז הוצאתי, למרות שלא רציתי כי זה באמת היה מאוד מוקדם. בסוף, כמו שקורה לעשרות אחוזים של נשים, זה לא תפס. זה דבר נוראי וטראומטי. כל אובדן כזה, ולא משנה באיזה שבוע זה, מאוד נמוך או מתקדם, הוא קשה להסבר. אתה סוחב ילד, בשר מבשרך, אתה מאבד משהו שהיה שלך".

   

  הדוגמנית המצליחה, שמובילה כעת את הקמפיינים של גולברי, גנים ושושנים ותכשיטי בלטו, מדברת גם על השאיפה שלה להיכנס לפוליטיקה. "כן, עוברות בי מחשבות כאלה. כשדני גילרמן, השגריר לשעבר באו"ם, פוגש אותי, הוא תמיד אומר שאני השגרירה הבאה של ישראל שם. הייתי רוצה לנצל את ההשפעה שאולי יש לי על אנשים, אם בכלל, ולתרגם את זה לתפקיד משמעותי ולא לקידום של עוד חברה או תמונה באינסטגרם".

   

  את הכתבה המלאה תוכלו לקרוא ביום שישי במוסף 7 לילות ובאפליקציה

   

   


  פרסום ראשון: 16.05.17 , 00:42