yed300250
הכי מטוקבקות
  עמותת רוח טובה
  חדשות • 25.05.2017
  מתנדבים וטסים
  פרויקט הקיץ "וואו טור" של חברת "קוקה קולה" מחפש בני נוער בגילאים 18-16 שרוצים לבצע משימות מהנות, לעשות טוב למען הזולת – ולהתמודד על הזכות לטוס למסע בלתי נשכח בארה"ב • רוצים להשתתף? כנסו לכתבה ותגלו איך מרוויחים מקום בלימו־בוס • "ידיעות אחרונות" ו־ynet ילוו את המסע
  אורן רוזנשטיין

  הפתגם הידוע אומר ש"שכר מצווהמצווה", זאת אומרת שהשכר על מעשה טוב הוא עצם ההנאה והסיפוק שנובעים ממנו.

   

  זה כמובן נכון, אבל בקיץ הזה יוכלו עשרות בני 18-16 גם ליהנות מהמעשים הטובים שיעשו וגם להרוויח מהם מסע עתיר חוויות בארה"ב. זאת במסגרת ה"וואו טור" – פרויקט קיץ חווייתי־חברתי חדש שהשיקה חברת "קוקה קולה" אחרי תשע שנים שבהם קיימה את אירועי"סאמר לאב" ו"קוקה קולה וילג'" עבור בני הנוער.

   

  המתמודדים על מקום במסע יצטרכו לעבור שלושה שלבי מיונים. בשלב ראשון הם יצטרכו לפתוח חשבון אישי באתר ייעודי של הפעילות. בחשבון יחכה להם "סל נקודות", שאותו יוכלו למלא על ידי עמידה במשימות חווייתיות שיוגדרו מראש ובאמצעות התנדבות.

   

  הפרויקט מתבצע תוך שיתוף פעולה עם עמותת "רוח טובה" – המחברת בין אנשים המבקשים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים במהלך כל השנה. "רוח טובה" בחרה בקפידה שלל אפשרויות התנדבות בכל רחבי הארץ עבור משתתפי הפרויקט: הם יוכלו לתרום שעות פעילות קהילתיות בעשרות עמותות שונות ברחבי הארץ, להשתתף בפעילויות כמו ניקוי חופים, קטיף בשדות, אריזת מזון לנזקקים, סיוע לבעלי חיים במצוקה ועוד ועוד. שעות התנדבות אלה שוות הכי הרבה ניקוד מבין כל הפעילויות שניתן לבצע בשלב המיונים הראשון.

   

  מבין כל המשתתפים אשר ייקחו חלק בשלב הראשוני, 10,000 הראשונים שגיעו לרף הנקודות הנדרש יוזמנו לשלב השני: אירוע שיא שיתקיים ב־4 ביולי בפארק נחל חדרה. במסיבת הענק, שתתפרס על פני 12 שעות רצופות, יהיו הופעות, תחנות והפעלות, וכן עשרות עמדות שיאפשרו למתמודדים לצבור ניקוד נוסף שיצטבר לניקוד שאספו בשלב הראשוני. ניקוד נוסף זה ישפר את סיכוייהם להצטרף אל מסע הקיץ הנכסף.

   

  כשתגיעו למסיבת הענק, תצטרכו להגדיר כמה חברים כבני זוג פוטנציאליים שלכם למסע בארה"ב. בסוף האירוע ייבחרו כ־100 זוגות מתוך הנוכחים באירוע - אלה שצברו את מירב נקודות הזכות וענו על מירב הקריטריונים של הפעילות – כעולים לשלב הבא.

   

  הזוגות הנבחרים יוזמנו לסדרת אודישנים, סימולציות וסדנאות שיתקיימו בפני ועדה מיוחדת, שתורכב בין היתר מאמנים ומדמויות ציבוריות אחרות. בסיום התהליך ייבחרו 30 צעירים שירכיבו את המשלחת לארה"ב.

   

  התעייפתם? זה יהיה שווה. הנבחרת שתיבחר תזכה לצאת למסע קיץ בלתי נשכח של 12 ימים לאורך חופה המערבי של ארה"ב. הצעירים הנבחרים ישנו במלונות ועל גבי לימו־בוס - אוטובוס שינה מיוחד אשר יעבור בין שלל אתרים ואטרקציות.

   

  שלי שמיר־קינן, סמנכ"לית השיווק של "קוקה קולה", אומרת: "בגיבוש הפרויקט הושקעה מחשבה רבה על מנת ליצור שילוב של רגעים חווייתיים לצד התנדבות ותרומה לחברה. בשיתוף פעולה עם עמותת 'רוח טובה' הצלחנו לייצר מנגנון שבמסגרתו יוכלו אלפים לצאת בקיץ הקרוב לתרום מזמנם לקהילה ולחברה. אנו בטוחים כי צפויה חוויה בלתי נשכחת לכל המתמודדים, וכמובן לזוכים".

   

  ההשתתפות מיועדת לגילאי 16-18. להגשת מועמדות יש להיכנס לאתר האינטרנט של "קוקה קולה ישראל" בכתובת www.cocacola.co.il ולמלא את דף ההרשמה המצורף.

   

   

  הכתבה מתפרסמת במסגרת שיתוף פעולה עם חברת "קוקה קולה"

   


  פרסום ראשון: 25.05.17 , 23:26
  yed660100