yed300250
הכי מטוקבקות
  באדיבות המשפחה
  חדשות • 26.05.2017
  מיכל נפטרה מסרטן יומיים לאחר שילדה
  מיכל אהרונוף בן־רעי הגיעה לבית־חולים "מאיר" בחודש השמיני להריונה עם כאבים וקשיי נשימה • אבל אז גילו הרופאים שהיא סובלת מסרטן אלים בריאות ומיהרו לבצע ניתוח קיסרי • ביום רביעי, יומיים אחרי שילדה את התינוקת רומי ויממה אחרי שקיבלה טיפול כימותרפי ראשון — חלה הידרדרות במצבה והיא נפטרה • היא הותירה אחריה בני משפחה המומים ותינוקת שלעולם כבר לא תזכה להכיר את אמא
  איתן גליקמן

  נתנה חיים ואיבדה את חייה: מיכל אהרונוף בן־רעי (38) ילדה בניתוח קיסרי תינוקת פגה בשם רומי ימים אחדים לאחר שאובחן אצלה סרטן ריאות. יומיים אחר כך היא סבלה מהידרדרות מהירה במצבה והלכה לעולמה — משאירה אחריה בני משפחה המומים ותינוקת שתגדל בלי אמא. הלווייתה תתקיים היום בשעה 14:30 בבית העלמין באבן יהודה.

   

  "איבדתי אחות גיבורה. כולנו מתקשים לעכל איך מיכל עם החיוך המקסים שלה, שמחת החיים והאופטימיות לא תשוב עוד. זה בלתי נתפס", אמרה אתמול בכאב אחותה ורד. "במהלך ההיריון היו לאחותי מדי פעם כאבים בצד ימין והיא טופלה במשככי כאבים. באפריל, כשנסענו יחד לארה"ב, הכאבים חזרו. לפני כמה ימים, היא הובהלה לאשפוז, הרופאים עשו לה צילום וראו כתם בריאה. הסבירו לה ולבעלה יוני שהמצב מאוד קשה ושחייבים להתחיל בטיפול כימותרפי בהקדם.

   

  "ביום שני מיכל הייתה אמורה להתחיל את הטיפול הכימותרפי הראשון שלה", המשיכה ורד. "ואז הייתה לה ירידת מים והיא הובהלה לבית־החולים. הרופאים עשו לה ניתוח קיסרי מהיר שבו נולדה רומי המדהימה. ביום שלישי, יממה אחרי הלידה, מיכל הספיקה לעשות טיפול כימותרפי ראשון. בערב הייתה לה קריסת מערכות ולמחרת היא נפטרה והותירה את כולנו המומים, ומתקשים לעכל איך האישה הנדירה הזאת פשוט נפטרה".

   

  אהוד שמיר, בן זוגה של אלינה, אמא של מיכל, סיפר: "זה פשוט בלתי נתפס, טרגדיה מטורפת. כולנו שמחנו שהצליחו להציל את התינוקת ועכשיו כולנו נלך להלוויה".

   

  "הרעיפה חום ואהבה". מיכל אהרונוף בן־רעי עם הבעל יוני
  "הרעיפה חום ואהבה". מיכל אהרונוף בן־רעי עם הבעל יוני

   

   

  בן־רעי, פסיכולוגית במקצועה, הייתה חברתה הטובה של הילה בכר, שנרצחה על ידי בעלה, השוטר מייקל פישר, ששם קץ לחייו לאחר שהרג אותה. בעקבות הרצח היא הקימה לזכרה של בכר את "מעגל נשים בנתניה" — שנועד למפגשי העצמה וסיוע לנשים.

   

  השחקן אלי פיניש, שהכיר אותה, ספד לה באינסטגרם. "מיכל אהרונוב בן־רעי ז"ל. זכיתי להכיר את האישה הטובה הזאת שהלכה מאיתנו אתמול במפתיע. מיכל עסקה כל חייה בנתינה לחלשים ואף הקימה את מעגל נשים נתניה. יש אנשים שהשם שלהם חייב להישאר אחרי לכתם".

   

  מיכל השאירה בעל, יוני, ושלושה ילדים — מיה (8), עומרי (5) ורומי שכאמור נולדה השבוע. "כל העולם שלה היה לתת ולתרום לאחר", סיפרה חברתה, שני דיאמנט. "אי אפשר לעכל שהאישה עם הלב הרחב והנתינה אינה עוד בחיים. היא השקיעה את כל כולה בעשייה ובתרומה לזולת". וחברה נוספת, קרן שמיר רופא, אמרה: "זה פשוט בלתי נתפס שהאישה עם הלב הגדול והרחב שהרעיפה חום ואהבה לא תהיה עוד בחיינו".

   

  ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, אמר אמש: "מיכל הייתה בת רעננה, עבדה בעירייה כפסיכולוגית מצטיינת והייתה אהובה על כולם. אנחנו שולחים תנחומים למשפחה ובוכים ביחד איתם. נמשיך ונהיה לצידם, נחזק אותם ונתמוך בהם".

   

  אלי פיניש מספיד
  אלי פיניש מספיד

   

   

  פרופ' עמי פישמן, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז רפואי מאיר, אמר אתמול: "לאחר שהיולדת הגיעה אלינו חלה הידרדרות במצבה ולא נותרה לנו אלה ברירה לבצע ניתוח קיסרי ונולדה תינוקת פגה. קצת אחרי הלידה הייתה הידרדרות נוספת במצבה ולצערנו היא נפטרה. זה סיום טראגי ועצוב למשפחה. אנו משתתפים בצערה העמוק".

   


  פרסום ראשון: 26.05.17 , 00:04
  yed660100