ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  יחסי ציבור
  ממון • 12.06.2017
  ברינקס חונכת כספת להפקדת פדיון עסק
  עופר פטרסבורג

  בישראל, כך מתברר, יש כיום מחסור של כסף מזומן זמין, שמשפיע על כל אחד מאיתנו – צרכנים כמוכרים. התשלום באשראי, שהפך פופולרי מתמיד, או זה שבאמצעות אפליקציות, שהולך וצובר תאוצה, הופך את התשלום במזומן בהדרגה, לנחלת העבר.

   

  כדי לנסות ולהתגבר על הבעיות הללו, בעיקר מצידם של בעלי החנויות והעסקים הקטנים, חונכת בימים אלו חברת ברינקס את מה שהיא מכנה "מבואת העסקים הראשונה בישראל", בקניון איילון שברמת־גן. המיזם החדש, לדברי מפעיליו בברינקס, בא לענות על הפתרונות שבעלי העסקים צריכים למצוא מדי יום, שבוע או חודש, לניהול המזומנים בעסק, לרבות התהליך המייגע של 'ספירת קופה' והפקדת המזומנים בבנק.

   

  מדובר במכונה שנראית כמו כספומט, וכוללת בתוכה כספת חכמה ("Compusafe Mall") המאפשרת לכל עובד בעסק להפקיד את כל הכסף המזומן וההמחאות בלחיצת כפתור, ומאפשרת לבעל העסק לקבל באופן מיידי הודעה על ההפקדה וזיכוי סכום ההפקדה בבנק, באפליקציית החברה. בנוסף, מותקנת במקום מכונת "צ'יינג' בוקס", המאפשרת לקבל פריטת מטבעות ושטרות בערכים נמוכים, בטכנולוגיה מאובטחת. המתחם פעיל 24 שעות ביממה.

   

  ההבדל בין המכונה החדשה לבין כספומט, הוא האפשרות לחסוך מבעל העסק לספור את המזומנים ואת הצ'קים בנפרד, רישומים וחישובים, וכן לחסוך ממנו להסתמך על הבנקים בפריטת כספים לעודף. יתרה מזו, מסקר שערכה החברה ב־2015 התברר ש־52% מבעלי העסקים אינם סומכים על עובדיהם בספירת המזומנים ומעדיפים לטפל בהם בעצמם.

   

  רונן בן ארי, מנכ"ל ברינקס ישראל: "אנחנו נמצאים במהלך של פריסת השירותים בישראל, לאור הצורך של בעלי עסקים בהפקדת הפדיון והמחסור במטבעות, שהובילו אותנו לספק פתרון מלא עבור ניהול המזומן לבעלי העסקים בישראל. מבואת העסקים מעניקה פתרונות טכנולוגיים מאובטחים לניהול מזומן כחלק מחזון החברה ולאפשר לבעל העסק שליטה גם מרחוק".

   


  פרסום ראשון: 12.06.17 , 20:19