חמישי 24 במאי 2018
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
מלון: חדש בנחלת בנימין
מסלול • 17.06.2017
מלון: חדש בנחלת בנימין
דני שדה

• אל הרשימה המתארכת של מלונות הבוטיק בתל־אביב הצטרף בימים אלה מלון חדש־ישן, מלון נורדוי ברחוב נחלת בנימין בתל־אביב. נורדוי, מדגישים בעליו החדשים, ולא נורדאו. כי מדובר למעשה במלון שנבנה בשנת 1925 וזהו שמו המקורי כמו עוד פריטים רבים בבניין. אם צריך לתאר את המלון במילה אחת אפשר פשוט לומר שהוא מקסים. אדריכל המבנה, אמנון בראור ואדריכל הפנים עומר לייכטר עשו עבודת שימור נפלאה. 20 חדרים יש במלון בגדלים שונים. לחלקם יש מרפסות שצופות לנוף האורבני, ברובם חלונות גדולים שמכניסים פנימה הרבה אור. רצפת החדרים היא מעץ והקירות מעוטרים בציורים של הציירת התל־אביבית רחל טימור המתארים את הווי החיים בעיר. גרם המדרגות המחבר בין 4 הקומות (יש כמובן גם מעלית חדשה), הוא המקורי של הבניין וכך גם ציורי הקיר שיש בחדר המדרגות.

 

כחלק מהאבזור בכל החדרים יש מכונת נספרסו, מיני־בר, טלוויזיה חכמה עם מסך גדול, כספת המתאימה למחשבים, מיטה גדולה ומפנקת. במרבית החדרים יש גם פינת ישיבה ופינת עבודה ובחלקם גם ספה נפתחה כדי לארח יותר מזוג. בקומת הכניסה של המלון יש לובי קטן ודלפק קבלה וגם חצר נעימה ומוצלת שמגישים בה כל היום מפירות העונה וגם מים מינרלים וקפה. בקומת הגג יש 'מגדל' שבו נמצא חדר טיפולים זוגי.

 

כמה עולה? מחירי החדרים הקטנים מתחילים ב־200 דולרים לתיירים, ישראלים יוסיפו מע"מ (כ־830 שקל). מחירי הסוויטות נעים בסביבות 400־350 דולר ללילה לפני מע"מ. המחירים לא כוללים ארוחת בוקר. בשלב זה את ארוחת הבוקר תוכלו לרכוש תמורת 14 דולרים ולקבל שובר באחד מבתי הקפה שנמצאים באזור. בחדר יש גם מיני־בר אלקטרוני. תיזהרו כשאתם מוציאים ממנו את המשקאות. חשבונכם יחויב מיד ב־14 שקלים על פחית קולה, 24 שקלים לבקבוק מים מינרלים (330 מ"ל) של אוויאן או 20 שקלים לבקבוק (250 מ"ל) של סן פלרגרינו.

 

• מלון נורדוי, נחלת בנימין 27, תל־אביב

 


פרסום ראשון: 17.06.17 , 21:27