חמישי 18 באפריל 2019
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  סופי טרנר
  7 לילות • 11.07.2017
  סופר סטארק
  הקריז הכי חזק בטלוויזיה עומד להישבר עם הסתערות נשית על המלוכה, ארכי–נבל שיגרום לרמזי בולטון להיראות כמו הדלאי לאמה וקרבות שיפרקו את מעלה המלך. רגע אחרי הסערה סביב ההתבטאות על החינוך המיני שספגה על הסט של 'משחקי הכס', סופי טרנר מספרת מה עשתה לה סצנת האונס ההיא, למה ג'ון סנואו מעצבן אותה ואיך מתמודדים עם האימה מפני היום שאחרי סאנסה סטארק
  אלעד בר נוי | לונדון

  בניגוד לשחקניות אחרות, סופי טרנר לא צריכה לחשוב על סבתות גוססות או רצח עם כדי לבכות מול המצלמה.

  "כבר מהעונה הראשונה סאנסה בוכה כמעט בכל סצנה", מסבירה כוכבת 'משחקי הכס'. "היה לה גורל כל כך אומלל, וזה רק הלך ונהיה גרוע יותר. זה כאילו הפך למין משחק כזה - 'טוב איזה דבר נורא יקרה עכשיו לסאנסה?' הדברים שקרו לה כל כך קשים, כל כך אמיתיים, שבכל פעם שקראתי את התסריט נשבר לי הלב. אני מניחה שהיה לזה גם יתרון עבורי כשחקנית, כי לא הייתי צריכה להתאמץ ולדמיין כל מיני זוועות כדי להיראות עצובה. הפרצוף האומלל שיש לסאנסה כל הזמן הוא טבעי לגמרי, אני יכולה להבטיח לך".

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  המזל שלה הולך להשתנות בעונה החדשה?

  "זמנה של סאנסה הגיע. היא עברה שינוי הדרגתי ובסוף העונה האחרונה היא גילתה כוח חדש שהיא לא הכירה קודם. בעונה החדשה היא תלמד להכיר אותו טוב יותר. סוף־סוף היא לא רק פסיבית ומסכנה, אלא יכולה לשלוט בגורלה. היא מאוד חזקה וקשוחה בעונה הזאת. היא מבינה שאין מי שיילחם עבורה, והיא צריכה לעשות זאת בעצמה. גם אם זה אומר שהיא תיאלץ להגיע למקומות אפלים יותר".

   

  סאנסה תהפוך לרוצחת קשוחה וחסרת רחמים?

  "בוא נגיד שבעונה החדשה כדאי לכולם להיות בצד של סאנסה. בסוף העונה השישית היא מבצעת את הרצח הראשון שלה, והתגובה שלה לזה מעניינת; כשהיא מתרחקת יש על הפנים שלה מעין חיוך, ולא ברור אם זו הקלה על כך שהיא הצליחה להוציא את רמזי בולטון מהחיים שלה לגמרי, או שאולי היא קיבלה טעימה ראשונה שעוררה אצלה חשק להרוג. עולה השאלה לאיזה כיוון היא תלך עכשיו, ואם היא באמת תהפוך לחסרת רחמים. אני חושבת שאמנם יש לה עדיין את ערכי המוסר של משפחת סטארק שצרובים בה מגיל צעיר, אבל כשהיא תפגוש את האנשים שפגעו בה, הרגו את המשפחה שלה, אנשים כמו סרסיי למשל, אני לא חושבת שהיא תתלבט. אני בטוחה שהיא תהיה מוכנה להרוג מישהי כמוה. אתה יודע מה? אני חושבת שהיא גם תיהנה מזה".

   

  * * *

  את 'משחקי הכס' אין צורך להציג. הסדרה הכי מדוברת בעולם, הכי מצויצת, משאבת רייטינג ופרסים (38 פסלוני אמי עד כה), ומותחת גבולות סדרתית בכל מה שקשור לסצנות סקס בוטות, התזת ראשים, קציר איברים וחיסולים מפתיעים של דמויות מרכזיות. העונה השביעית תעלה ב־17 ביולי ברשת HBO (במקביל אצלנו ב־yes, HOT וסלקום tv), צולמה במקביל בשלוש ארצות - צפון־אירלנד, ספרד ואיסלנד - עם סטים בממדים מפלצתיים, אולפני ענק ואלפי אנשי צוות וניצבים. העונה החדשה תכלול שבעה פרקים בלבד (לעומת עשרה בעונות הקודמות), אבל חלקם יהיו ארוכים מתמיד, כולל פרק אחרון באורך של פיצ'ר בן 90 דקות. התקציב וזמן הצילומים שלה לא פחתו, מה שאומר שכל פרק עלה יותר מעשרה מיליון דולר, והושקעו בו יותר ימי צילומים מאי פעם. העונה השמינית והאחרונה, שתכלול שישה פרקים בלבד, נדחתה ל־2019, וב־HBO כבר הכריזו על לא פחות מחמישה רעיונות לספין־אוף שינסה לנצל את המומנטום של מותג הפנטזיה המצליח.

   

   

  "סצנת האונס עם רמזי בולטון יצרה דיון חשוב ברשת ובכל כך הרבה תוכניות טלוויזיה וחדשות. זה גם נתן לי השראה לפעול בעצמי ולהפוך לאקטיביסטית נגד אונס ותקיפות מיניות"
  "סצנת האונס עם רמזי בולטון יצרה דיון חשוב ברשת ובכל כך הרבה תוכניות טלוויזיה וחדשות. זה גם נתן לי השראה לפעול בעצמי ולהפוך לאקטיביסטית נגד אונס ותקיפות מיניות"

   

  אמנם החורף כבר הגיע לווסטרוז, אבל על פי הטריילרים נראה שהעונה השביעית הולכת להיות לוהטת מתמיד, עם סצנות קרב גרנדיוזיות שיגרמו ל'קרב הממזרים' האפּי מהעונה האחרונה להיראות כמו קטטה בחצר בית ספר. "יש יותר על הכף בעונה הזאת, האיום של המהלכים הלבנים הולך וגדל", מגלה טרנר. "העונה החדשה תעסוק פחות בתככים ובפוליטיקה שבין המשפחות, כי יש עכשיו תמונה רחבה יותר, זה הופך למאבק קיומי".

   

  כלומר נראה פחות מערכות יחסים ויותר סצנות מלחמה קולנועיות?

  "לא בדיוק. אין ספק שהעונה הזאת תהיה גדולה וקולנועית מאי פעם, מאידך, הסדרה עברה את נקודת השיא שלה מבחינת רוחב היריעה, ועכשיו היא דווקא הולכת ומתכנסת. הרי הסיפורים צריכים להתחיל להיפתר. הרבה דמויות הולכות להתאחד, גם כאלה שממש קיווית שייפגשו, ולא ידעת אם ואיך הן יסתדרו. בכלל, הרבה בריתות מפתיעות הולכות להיווצר, אבל אולי כדאי שאני אעצור כאן".

   

  דווקא התחיל להיות מעניין.

  "אני יכולה להגיד לך דבר כזה: תדמיין מה הולך לקרות, תן לציפיות שלך להשתולל - אבל סביר להניח שאתה תטעה", היא צוחקת.

  הזהירות של טרנר לא מפתיעה. 'משחקי הכס' מבוססת על סדרת ספריו של ג'ורג' ר. ר. מרטין, 'שיר של אש וקרח', אבל מכיוון שכבר עקפה את עלילת הספרים, עלילת העונה השביעית היא אחד הסודות השמורים ביותר בתעשייה. מאז סיום העונה השישית עלו ברשת אינספור תאוריות מעריצים לגבי העונה החדשה, שרק הולכות ונהיות מופרכות יותר. ברשימת הניחושים והניתוחים לגבי העונה הבאה תמצאו כמובן רשימות שונות (וסותרות) של הדמויות שצפויות להיהרג, ספקטרום שלם של חיות פלא שאולי יצטרפו לסדרה (חדי־קרן, למשל, שחזרו להיות חיית המחמד הלוהטת של תרבות הפופ, מופיעים בכמה רשימות), קשרי משפחה מפתיעים שיתגלו ושלל עלילות יצירתיות שנאחזות בכל רמז אפשרי מהסדרה, מהספרים ומהטריילרים.

   

  על דבר אחד נראה שכולם מסכימים - העונה החדשה תהיה נשית מתמיד. העונה השישית כבר הייתה בסימן גירל פאוור ועכשיו נשים חזקות ניצבות בחזית הקרב על כס הברזל: סרסיי לניסטר שיושבת עליו כרגע, דאינריז טארגאריין (חאליסי) שמגיעה מהמזרח יחד עם יארה גרייג'וי והדרקונים, אריה סטארק שעדיין לא סיימה את מסע הנקמה שלה, וכמובן סאנסה סטארק, שעל אף נאמנותה לג'ון סנואו, צפויה גם היא להיכנס למאבק על המלוכה, בעיקר בעקבות הגילוי על הייחוס המשפחתי האמיתי של סנואו בסוף העונה האחרונה. "אנשים כל הזמן אומרים לי שאני שייכת לנבחרת של ג'ון סנואו, אבל אני הרי סטארק!" היא אומרת, "נכון, כרגע יש לו יותר כוח והשפעה, אבל מאזן הכוחות ביניהם יכול להשתנות ברגע".

   

  לסאנסה יש סיכוי אמיתי להיות מלכה?

  "לי תמיד היה ברור שהיא זו שצריכה למלוך בסופו של דבר. ולדעתי גם היא חושבת שזה מגיע לה - היא הרי העתיד האמיתי של בית סטארק. אבל היא נמצאת כרגע במצב בעייתי, היא מרגישה קצת בחוץ כשהיא עם ג'ון, ויש שם לא מעט קנאה. היא מצפה לקבל ממנו כבוד, והוא לא נותן לה את זה. אגב, היא לא חייבת להיות המלכה של שבע הממלכות, היא תסתפק גם בתפקיד מלכת הצפון, אני רק אומרת".

   

  זה מעניין, במשך זמן רב אף אישה לא נספרה כמועמדת רצינית למלוכה ופתאום יש לפחות שלוש מועמדות. את חושבת שהיחס של הסדרה לנשים השתנה במהלך העונות?

  "אני חושבת שהגישה כלפי נשים תמיד הייתה זהה. אתה יודע, 'משחקי הכס' מבוססת באופן חופשי על תקופת שושלת טיודור, מלחמות השושנים, סוף המאה ה־15. אז כדי שהסדרה תהיה אמינה היו חייבים להטיל אילוצים חברתיים פטריארכליים על הדמויות בסדרה".

   

  אבל הן מצליחות לשבור את התבניות האלה?

  "בטח! בטח שהן מצליחות!" היא כמעט מזנקת מהכיסא. "זה מה שיוצא דופן בסדרה ולכן אנשים מגיבים אליה ככה. יש כל כך הרבה ביטויים לפטריארכיה בסדרה, זה נמצא בכל מקום. דוגמה קטנטנה היא סצנה בסוף העונה הקודמת שבה סאנסה וג'ון מתווכחים והוא לא מקשיב לה, ואתה יודע שזה רק בגלל שהיא אישה. הרי יש לה יותר ניסיון ממנו בהקשר של התמודדות עם האויב. ובסופו של דבר, היא הרי זו שמצילה את המצב - היא ממש מצילה את התחת שלו ב'קרב הממזרים'. אני באמת מאמינה שזו סדרה פמיניסטית. לדעתי תמיד הייתה לה את אותה הגישה לנשים, אבל אולי עכשיו זה יותר בולט".

   

  טרנר היא לא היחידה שחושבת ככה. העונה האחרונה של 'משחקי הכס' זכתה לשבחים על האופן שבו מיוצגות בה דמויות נשים; ב'גארדיאן' וב'ניו־יורקר' החמיאו לסדרה על עונה "פמיניסטית מתמיד", ואתר 'האינדיפנדנט' הבריטי אף הכריז כי "הסדרה סוף־סוף מימשה את ההבטחה הפמיניסטית האפלה שלה". נראה שהנושא מעסיק גם שחקנים אחרים בסדרה. "זו הסדרה עם התפקידים הכי טובים לנשים בעולם, אין פה בכלל שאלה", אומר ליאם קנינגהם, שמגלם את סר דאבוס סיוורת' (בעל הכינוי המרנין "אביר הבצל"). "זה כמו באימפריה הרומית, שכביכול נשלטה על ידי גברים, אבל נשים הן אלה שבאמת ניהלו את העניינים וקבעו מי יחיה ומי ימות. נכון, לא הייתה להן הזדמנות לשים את הכתר על הראש, הן עשו את זה בצללים, אבל הן עדיין היו מאוד עוצמתיות. ההתפתחות של סאנסה מילדה לאישה חזקה מרתקת. ויש הרבה מזה בעונה החדשה". השחקנית קאריס ואן האוטן, שמגלמת את מליסנדרה, האישה האדומה שמיילדת שדים וצולה ילדות על המוקד, מסכימה: "אנשים אומרים לי שזה מדהים איך שהתוכנית מטפלת בדמויות הנשיות, אבל בעיניי התוכנית מדהימה בזכות האופן שבו היא מטפלת בדמויות הנשיות".

   

  אולם לצד השבחים על התפקידים המרכזיים שנשים מקבלות בסדרה, 'משחקי הכס' חטפה לאורך השנים גם ביקורות חריפות בעקבות סצנות קשות לעיכול של אלימות. בעיתונות וברשתות החברתיות מחו לא אחת על האופן הפורנוגרפי שבו הסדרה מציגה אלימות מינית. בעונה האחרונה המחאה הזאת הגיעה לשיא חדש, בעקבות סצנת אונס אכזרית גם במונחים הקיצוניים של הסדרה. סאנסה סטארק, שכבר נחלצה ממערכת יחסים מתעללת עם ג'ופרי המלך הסדיסט שגם רצח את אביה, נאלצת להתחתן עם הפסיכופת הגדול ביותר בסדרה עד כה - ואחת הדמויות האיומות ביותר שנראו אי פעם בטלוויזיה - רמזי בולטון, שמגלם השחקן איוון ראהון.

   

  בליל הכלולות, אונס בולטון את סאנסה בברוטליות לעיניו של ת'יאון גרייג'וי, שבעצמו עבר מסכת עינויים חולנית מידי בולטון. הסצנה עוררה הד ציבורי וזעם רב, ואף זכתה לגינוי מצד סנאטורית אמריקאית שצייצה בטוויטר שהיא "גמרה עם 'משחקי הכס'".

  "אני מאוד שמחה על ההזדמנות להביא דבר כזה למסך", היא מסבירה. "סצנת האונס עם רמזי בולטון יצרה דיון חשוב ברשת ובכל כך הרבה תוכניות טלוויזיה וחדשות - רק בשביל זה היה שווה לעשות את זה. הדיון הזה סדק את הטאבו, הפך את האונס לנושא שמותר לדבר עליו במהדורה המרכזית. זה גם נתן לי השראה לפעול בעצמי ולהפוך לאקטיביסטית נגד אונס ותקיפות מיניות, ואפילו לעבוד עם אנשים ונשים מרואנדה שהיו קורבנות של פשעי מלחמה. זה פתח לי את העיניים ועזר לי לראות דברים נוראים שלא היה לי מושג לגביהם כי לא רואים אותם בטלוויזיה והם לא חמים בטוויטר. לכן אני מברכת על הסצנה הזאת. אני רוצה להמשיך את הדיאלוג הזה".

   

  ובכל זאת, את לא מבינה את מי שטענו שזו סצנה נצלנית כלפי נשים?

  "אני מבינה את ההתנגדות שזה מעורר, אבל אני לא מסכימה עם מי שטוענים שזה לא־פמיניסטי. לא רק שסאנסה מצליחה להתגבר על האונס וההתעללות שהיא עברה, היא גם נוקמת באנס שלה. אני חושבת שזה ניצחון".

   

  בטח היה קשה לצלם סצנה מחרידה כזאת.

  "זה מעניין, הרבה אנשים מניחים שזו הייתה ממש חוויה טראומטית בשבילי, אבל על הסט הדברים נראים אחרת. מאוד קשה להכיל את הזוועה שיש בסצנה כזאת כשאת מצלמת דקה פה ושתי דקות שם, ואז הולכת לאכול ארוחת צהריים עם מי שמגלם את האנס שלך, והכל נפרש על פני 12 שעות. זה כמו מכונה במובן הזה, זה לא מרגיש אישי. כמובן שיש בזה רמה מסוימת של אי־נוחות, גם לי וגם לאיוון, אבל הייתי חייבת לשים את עצמי במקום הזה".

   

  זה גרם למבוכה ביניכם?

  "נראה לי ששנינו היינו פשוט מבועתים. איוון התנצל בפניי שוב ושוב, הוא לא ישן בלילה שלפני. אני חושבת שהוא הרגיש לא נוח יותר ממני. כולם בסט ניסו לגרום לנו להרגיש הכי נוח שאפשר, להפוך את זה לחוויה קשה כמה שפחות. זה לא היה נורא, אבל צריך לזכור שזו סביבה באמת סטרילית. כמובן שאין שום קשר בין זה ובין אונס אמיתי".

  אגב, מי שבכל זאת יתגעגע למעלליו הסדיסטיים של רמזי בולטון, ישמח לשמוע שיורון גרייג'וי, דודם של יארה ות'יאון שהצטרף בסוף העונה האחרונה, הולך לרשת את מקומו בתור הארכי־נבל של העונה החדשה. תזכורת: יורון הוא המנהיג החדש של איי הפלדה והאיש שיוצא לרדוף בספינות אחרי אחותו יארה ואחיו ת'יאון האומלל בתקווה לחבור לחאליסי ולהתסער איתה על מעלה המלך.  

  "רמזי בולטון ייראה לכם כמו ילד קטן וחמוד לעומת יורון", מבטיח בחיוך השחקן הדני פּילו אסבק שמגלם אותו. "הוא מתכנן בשבילכם יופי של עונה, תאמינו לי".

    

  * *  

  טרנר, 21, גדלה באזור כפרי באנגליה, הצעירה מבין שלושה אחים, לאב שמוכר לוחות עץ ולאם גננת. כבר בגיל שלוש אמה לקחה אותה לחוג דרמה אבל באופן די מדהים ל'משחקי הכס' - ועוד לתפקיד של דמות כה מוכה - היא לוהקה בגיל 13 ללא ניסיון קודם במשחק מול מצלמה. זה דרש לא מעט ויתורים; את בית הספר החליף מורה פרטי על הסט, ומכיוון שהייתה זקוקה להורה מלווה, אמה התפטרה מעבודתה והצטרפה אליה לצילומים בקרואטיה. היא ליוותה אותה במשך ארבע שנות הצילומים הראשונות. "היא הייתה שם כי אלו היו החוקים לגבי ילדים שמשחקים בסדרה", היא מספרת, "אבל האמת שהייתי זקוקה לה איתי". 

  לעומת זאת, כשאביה הגיע לראשונה לביקור, בהפתעה, החוויה הייתה קצת פחות נעימה. "הוא הגיע בדיוק כשצילמנו סצנה שבה סאנסה מותקפת ברחוב וכמעט עוברת אונס קבוצתי. זה היה כל כך מביך. לא ידעתי שהוא יבוא, וגם הוא לא ידע איזו סצנה הוא הולך לראות. הייתי כזה, 'אוי אבא, בחרת ביום לא טוב'".

   

  ובאמת איך ההורים שלך הגיבו לסצנות הסקס הבוטות בסדרה?

  "אני חושבת שבהתחלה הוריי היו בהלם - היו כל כך הרבה סצנות סקס בעונה הראשונה - אבל הם התרגלו. הם ידעו שלמרות זאת מדובר בסדרה איכותית. אחרת אני לא חושבת שהם היו מאשרים לי להשתתף".

  כשבגיל 16 אמה הושיבה אותה כדי לעשות לה את 'השיחה' על סקס, טרנר אמרה לה שזה לא הכרחי. "ידעתי כבר הכל", היא צוחקת. "ראיתי בסדרה כל אקט מיני שבן־אדם מסוגל לעשות. אני מסודרת". טרנר גם טרחה לפרט. היא צוטטה בהרחבה בכלי התקשורת בשבוע שעבר כשאמרה שאת ההשכלה המינית שלה קיבלה ב'משחקי הכס'. "הפעם הראשונה שגיליתי שיש דבר כזה, מין אוראלי הייתה בקריאת תסריט. הייתי כזה, 'וואו, אנשים עושים את זה?! זה מרתק!" אמרה והרשת רעשה.

   

  טרנר מטפחת זוגיות עלק־סודית אבל פוטוגנית במיוחד עם הזמר ג'ו ג'ונאס, לאחר שנפרדה מסולן דה ואמפס, ג'יימס מקווי שהתקשה לקבל את גירושו מהממלכה. מקווי המשיך לפרסם תמונות של הצמד ולתהות "האם הכל היה משחק?" מצידה של טרנר, שהגיבה בבקשות מפורשות שיניח לה כי זה מקריפ ושיתקדם. מקווי הגיב בבגרות אופיינית לכוכב צעיר ופגוע: ראיתי את הסדרה הקטנה והעלובה שלך, אני בכלל לא אוהב את 'משחקי הכס'. קלאסה.

  היום טרנר מתגוררת בדירה משלה בלונדון, יחד עם שחקנית נוספת מהסדרה - כלבת האינואיט זוּני שגילמה את זאבת הבלהות של סאנסה, ליידי. טרנר אימצה אותה אחרי העונה הראשונה, וכשהיא נאלצת לנסוע לצילומים, זוּני שוהה עם הוריה של טרנר בחווה המשפחתית.

  גם כשהיא לא מצטלמת או מתראיינת, טרנר לא נחה לרגע; היא מככבת בסדרת סרטי 'אקס מן' בתפקיד ג'ין גריי ולאחרונה הפכה לפרזנטורית של מותג טיפוח השיער 'וולה'. למעשה, תמונות הדוגמנות של טרנר עוררו כותרות במדורי הטלוויזיה והרכילות, כשמעריצים חשבו שההסבר היחיד לשערה הבלונדיני הוא שסאנסה האדמונית סיימה את תפקידה ועומדת למות בעונה החדשה. על אף שמדובר בספקולציה מעניינת (או ספוילר מדאיג), זו לא הפעם הראשונה שטרנר משנה את צבע שערה בין תקופות הצילומים, כך שאי־אפשר להסיק מזה מסקנות לגבי עתידה של הדמות.

   

  למרות ההצלחה הגדולה שטרנר זוכה לה, היא כבר חוששת מהחיים אחרי 'משחקי הכס'. "זה מפחיד נורא, נשארו עוד כל כך מעט פרקים", היא אומרת. "זה יהיה עצוב להשאיר את סאנסה מאחור, לעזוב את כל השחקנים שבאמת הפכו למשפחה. זה מבעית שלוקחים ממך את רשת הביטחון הזאת. אני מתה מפחד".

   

  אבל הולך לך בגדול. את כוכבת בהוליווד, דוגמנית מצליחה.

  "שלא תבין לא נכון, אני כן מתרגשת, זה הולך להיות שינוי מאוד משמעותי בחיים שלי. יהיה לי חופש שלא היה לי הרבה זמן, לא רק לבחור איזה צבע שיער שבא לי, אלא באמת לעשות כל דבר. אבל אני מרגישה שאני צועדת לקראת חוסר ודאות מאוד גדול. כולנו עסוקים בשאלות האלה - האם מכאן זה באמת רק יידרדר? האם זו הייתה הפסגה של הקריירה שלנו? ואולי זה הדבר האחרון שאי פעם נעשה?"

   

  ובכל זאת, נראה שתצאי מהסדרה בעמדת זינוק מעולה לקראת המשך הקריירה.

  "אני לא יודעת לגבי זה...", היא מתפתלת במבוכה. "מה שמפחיד אותי זה הרף ש'משחקי הכס' מציבה. הסדרה זכתה להצלחה כל כך פנומנלית, ככה שיש לחץ גדול לבחור פרויקטים דומים, וזה הרי רף שכמעט בלתי אפשרי לעמוד בו. אני לא אשקר, אני באמת דואגת שזה אולי השיא של הקריירה שלי. או שאנשים יזכרו אותי כל החיים רק בתור סאנסה. אז אני חייבת לעבוד קשה כדי לסנן ולבחור תפקידים שאוכל לבלוט בהם. אבל זה קשה. מי יודע, אולי ימצאו לי תפקיד באחד מהספין־אופים".

   

  אני לא בטוח שיהיה שם תפקיד לסאנסה סטארק.

  "נכון. אני פשוט אמציא תפקידים לעצמי. אולי אני אשחק את קתלין (אמא של סאנסה) הצעירה. או אולי את סאנסה התינוקת. כי אני לא מוכנה שאף אחת אחרת תשחק את סאנסה!"

   

  את נשמעת רכושנית כלפיה.

  "כן. סאנסה היא שלי, והיא תלך איתי לקבר".

   

  7nights@yedioth.co.il

   


  פרסום ראשון: 11.07.17 , 14:01