שלישי 20 בפברואר 2018
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
7 ימים • 11.07.2017
מפת השמיים
בהשפעת היבט ריבוע ששולח נפטון שבדגים לתאומים, מייחסים לאחרים רגשות שאין להם ועלולים להתאכזב
מרים בנימיני

השמש מהלכת בעשירון השלישי והאחרון במזל סרטן, ובמיקום זה מתרחשות עיקר התרחשויות מבחינת מפת הכוכבים. כפי שכבר הוזכר, אוראנוס מהלך ממש במעלות האחרונות של טלה, ובמעלות האלה בסרטן יצעדו השמש ומאדים. טלה וסרטן נמצאים בעמדה דיס־הרמונית של 90 מעלות זה לזה ומארחים את הסוערים, הקיצוניים והתוקפניים שבין כוכבי הלכת.

 

בסרטן יצעדו השמש ומאדים בהיבט צמידות, ואת התוצאה אפשר לתאר כהוספת שמן למדורה ענקית. בהשפעת צמידות בין מאדים לשמש, אנשים כמעט רוצים לריב, וכשגם אוראנוס תורם את חלקו — בצורת היבט של 90 מעלות לשניים אלה — אזי חם מאוד בשטח.

 

בהשפעת הצמידות בין שמש למאדים גם מתחזקת העקשנות, לא מוותרים ולא חוששים להתווכח, לריב ולהילחם בכל מקום שהוא. בתוספת השפעתו של אוראנוס מתגברות הסכנות, וכדאי מאוד להיזהר בכבישים. אלימות על כל סוגיה מתקשרת אף היא לתקופה זו.

 

ונוס שממשיך את דרכו בתאומים שולח היבט נעים והרמוני לצדק שבמאזניים. ונוס בתאומים נהנה מדיונים אינטלקטואליים וחשוב לו הצד האסתטי. הוא אינו מפגין רגשות חמים, אלא הוא דברן. תחת השפעתו אנשים מדברים על הרגשות ומסבירים אותם. במקום לחוש את הצד החמים של ונוס ושל האהבה, מסתפקים בדיבורים יפים על הנושא.

 

כדאי להיזהר מנפטון השולח היבט דיס־הרמוני (90 מעלות ריבוע) מדגים לתאומים. בהשפעתו, אנשים מייחסים לאחרים רגשות שאין להם ומתאכזבים, שכן האמת תמיד יוצאת לאור לבסוף.

 

מרקורי שבאריה שולח היבטים הרמוניים לשבתאי ולאוראנוס שבטלה. אין דבר האהוב על מרקורי באריה יותר מדיבורים ארוכים שאין להם התחלה וסוף. כדאי לדעת שמ־9 באוגוסט כבר תורגש השפעתה של נסיגת מרקורי, שתימשך עד 5 בספטמבר ועוד שלושה ימים. באוגוסט יהיו גם שני ליקויי מאורות (לבנה וחמה). ליקוי החמה יהיה מלא וייראה בארצות־הברית, ועל כך עוד יינתנו הסברים בהמשך.

 

 


פרסום ראשון: 11.07.17 , 22:16