שלישי 20 בפברואר 2018
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
מייקל ג'קסון טרילר מחזמר
חדשות • 14.07.2017
האלבום הסודי של מייקל ג'קסון
שמונה שנים לאחר שהלך לעולמו, ייצא לאור אלבום חדש של ג'קסון • רוכש האלבום שיימכר לכל המרבה במחיר, יוכל להאזין, מבלי לעשות כל שימוש מסחרי באלבום, ל"מים" ול"אלמנה שחורה" • התחזית: התענוג יעלה לקונה כמיליון דולר
אמיר שוורץ

בקריירה הארוכה שלו מייקל ג'קסון שבר לא מעט שיאים, אבל יש שיא אחד – האלבום הנמכר בכל הזמנים – שכנראה לא יישבר בשנים הקרובות. "Thriller"‏ שיצא ב־1982 ונמכר עד היום ב־110 מיליון עותקים בזכות להיטים נצחיים כמו "Billie Jean" ו־"Beat It".

 

כמו אמנים רבים לפניו, גם המוות של ג'קסון ב־2009 לא מנע משירים שלא שיחרר במהלך חייו להמשיך ולצאת גם לאחר מותו. ב־19 ביולי מתוכנן לצאת אלבום חדש שלו ובו שירים שלא פורסמו מעולם. אלא שלאלבום הזה יאזין ככל הנראה רק אדם אחד. האלבום שמוגדר כ"אלבומו האחרון של מייקל ג'קסון" לא יהיה זמין בשרותי הסטרימינג או על המדפים בחנויות המוזיקה אלא יוצא למכירה פומבית, כשהתנאי לרוכש הוא לא לעשות שום שימוש מסחרי בשירים שבו.

 

באלבום יהיו 12 שירים ולדברי מנהלי המכירה הפומבית הוא במצב מצוין. מחיר המינימום להצעה עומד על 50 אלף דולר, ועל פי הערכות בית המכירות הוא צפוי להימכר בכמיליון דולר. זהו לא הפריט היחיד של ג'קסון שיוצע למכירה פומבית, לצד האלבום יוצעו בין היתר גם שק השינה שלו בהשראת "מלחמת הכוכבים", כובע בייסבול ואחד מדובוני הצעצוע שלו.

 

אמנם הקהל הרחב לא יוכל לשמוע את השירים עצמם, ולא ידוע מתי לאורך הקריירה הארוכה של ג'קסון הם הוקלטו, אבל רשימת שמות השירים כן אושרו לפרסום ובהם: "מים", "אלמנה שחורה", "כל מה שאני צריך" ועוד.

 

בנוסף, יוצעו במכירה הפומבית פריטים של קורט קוביין, יו־2, הרולינג סטונס, ביונסה והראפר טו־פאק.