ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  אוהד רומנו
  חדשות • 06.08.2017
  "הכפולה" של תובל שפיר
  כוכב הסדרה "גאליס" לוהק לסדרה יומית חדשה שתשודר בערוץ הילדים החדש kidZ ב־HOT וב־yes
  רז שכניק

  החיים שאחרי ערוץ הילדים. תובל שפיר, מכוכבי הסדרה "גאליס", לוהק לסדרה "כפולה", דרמה יומית חדשה שתוביל הזמרת נועה קירל ותשודר בערוץ הילדים החדש kidZ. הדרמה, בת 50 פרקים, תשודר באפיק של kidZ הן בחברת הכבלים 80 (HOT) והן בחברת הלוויין 90 (yes).

   

  זו תהיה סדרה ראשונה משותפת בערוץ kidZ ל־HOT ול־yes, אחרי שערוץ הילדים הוותיק הורד בתחילת השנה משידורי חברת הלוויין ואחרי שיוסר גם משידורי הכבלים בינואר 2018. את הערוץ החדש מפיקה חברת סלוצקי אפיקי תקשורת, שבין השאר מפעילה את ערוץ הבידור הישראלי של HOT ואת ערוץ 8.

   

  שפיר (24) יהיה חלק מהמשולש הרומנטי של "כפולה" עם קירל והשחקן עומר דרור המגלם בסדרה את בן זוגה של הזמרת. בקאסט נכללים גם שלום אסייג בתפקיד האמרגן של קירל, עופר שכטר בתפקיד היחצן, דין הפנר בתפקיד הכוכבת המתחרה וריף נאמן בתפקיד החברה הטובה של קירל. לצידם ישחקו דין מירושניקוב, מייקל הרפז, נירו לוי ועידו מוסרי.

   

  קירל תשחק בסדרה בתפקיד עצמה ובתפקיד הנמסיס שלה, נערה בשם ליבי תדהר שפותחת קבוצה בפייסבוק תחת הכותרת "שונאים את נועה קירל". הקבוצה, שעליה חתומה הדמות האינטרנטית "קיטי פופר", מנתחת בארסיות כל דבר שלא מוצא חן בעיניה בחייה של קירל, משפיעה ברשתות החברתיות וגם על התנהלות הסובבים את הכוכבת, עד הרגע שבו היא מאיימת על חייה. במהלך הסדרה יבוצעו שמונה שירים מקוריים על ידי קירל ושחקנים נוספים. את "כפולה" יוצרים רועי עידן, רז יובן ואלעד חן. הבמאי הוא שי כנות, ועל ההפקה אמון יואב גרוס.

   


  פרסום ראשון: 06.08.17 , 23:30